lt

Odos atjauninimas lazeriu

Terminas „fotoatjauninimas“ suprantamas kaip odos struktūros gerinimas (patempimas, porų sutraukimas), pigmentacijos ir smulkių raukšlelių mažinimas. Ši naujos kartos lazerinė procedūra skirta odai atgaivinti akimirksniu, smulkioms raukšlelėms išlyginti ir senėjimo ženklams mažinti.

Odos fotoatjauninimas lazeriu – tobula procedūra moterims, neturinčioms laiko prieš svarbų renginį ar šventinį vakarą, bet norinčioms atrodyti nepriekaištingai. Vokiškos kokybės lazeriu „MeDioStar NeXT“ atliekama veido atjauninimo procedūra neskausminga, neinvazinė, nereikalauja jokio gijimo periodo, atliekama greitai, todėl, skirtingai nei po grožio injekcijų ar frakcinių procedūrų, iškart galima grįžti į įprastą dienotvarkę. Dažniausiai odos atjauninimas lazeriu atliekamas veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Neinvazinis odos atjauninimas lazeriu puikiai tinka tiems, kas siekia akimirksniu pašalinti saulės ar senėjimo sukeltus odos pokyčius, sumažinti smulkias raukšleles bei padidinti odos stangrumą.

Lazerio šviesa prasiskverbia pro epidermį ir giliai odoje atlieka mikroterminį pažeidimą, o viršutinis odos sluoksnis lieka nepažeistas. Tokia lazerio intervencija išprovokuoja naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą, todėl stimuliuojama oda tampa ne tik lygi ir skaisti, bet ir sveikesnė bei atsparesnė aplinkos poveikiui, atitolina senėjimo procesus.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Odos atjauninimas lazeriu tinka tiems, kas skundžiasi matomais veido odos pakitimais: suglebusia, papilkėjusia veido oda, raukšlelėmis, didelėmis poromis, po spuogų likusiomis rausvomis dėmelėmis.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Rekomenduojama bent 4 savaites iki odos atjauninimo procedūros vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios tiesioginės saulės / soliariumo).

Praneškite gydytojui, jei vartojate fotosensibilizuojančius vaistus: retinoidus, doksicikliną, nesteroidinius priešuždegiminius preparatus, estrogenus ir progestinus (geriamieji kontraceptikai), vaistus nuo grybelio.

Gydoma sritis nuvaloma ir paruošiama procedūrai. Lazerio rankena pridedama prie odos. Lazerio generuotas aukšto intensyvumo šviesos spindulys nukreipiamas į gydomą zoną, prasiskverbia giliai į odą bei sukelia atitinkamo stiprumo gydantį terminį efektą. Tuo metu kontaktinis paviršius nėra veikiamas lazerio šilumos, taigi išlieka nepažeistas. Atliekant procedūrą, melaninas (odos pigmentas) reabsorbuojamas limfinės sistemos, o specialios odos ląstelės stimuliuojamos, dėl to mažėja pigmentacija, gaminamas naujas kolagenas. Procedūros pabaigoje oda dar kartelį nuvaloma, užtepamas specialus kremas ir apsauga nuo saulės.

Venkite tiesioginės ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent šešias savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (ne mažesnius nei SPF 50), jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos, paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

 • Priklausomai nuo pažeidimo dydžio, po procedūros gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis, kuris praeina per 24 val. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, jų negalima krapštyti.
 • Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimų (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių

Kaip atliekama „fotoatjauninimo“ procedūra?

Kainos

Veido sritis(-31%)

289 € 199 €

Kaklo sritis

129 €

Dekoltė sritis

139 €

Abiejų plaštakų sritys

72 €

Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą

Nemokama

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Kuo fotoatjauninimas skiriasi nuo frakcinio odos atjauninimo?
  Odos fotoatjauninimas lazeriu neinvazinis, todėl, kitaip nei po kitų lazerinių atjauninimo procedūrų, jau tą pačią dieną galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą ir nesukti galvos dėl ilgo gijimo proceso.
  Kiek procedūrų reikia, norint pasiekti maksimalius rezultatus?
  Teigiamus odos pokyčius galima pastebėti jau po pirmosios procedūros, tačiau norint džiaugtis ilgalaikiais rezultatais rekomenduojama atlikti tris fotoatjauninimo procedūras per metus.
  Ar išliekantis efektas – ilgalaikis?
  Perėjus visą procedūrų kursą, fotoatjauninimo efektas išlieka iki metų.
  Ar procedūra skausminga?
  Odos fotoatjauninimo lazeriu procedūra neskausminga ir atliekama labai greitai. Procedūros metu galite jausti šilumos ar karščio pojūtį.
  Ar reikalingos palaikomosios procedūros?
  Norint išlaikyti pasiektą teigiamą efektą, palaikomosios procedūros rekomenduojamos baigus trijų fotoatjauninimo procedūrų kursą. Idealus laikas palaikomajai procedūrai – praėjus metams po paskutinės procedūros. Tačiau fotoatjauninimo procedūrų planas gali būti individualus, priklausomai nuo lūkesčių, asmeninių savybių, pasiekto rezultato
  Daugiau