lt

Redermalizacija

Redermalizacija – tai unikali injekcinė odos kokybės gerinimo procedūra, per kurią naudojant papulių techniką į odą įšvirkščiamas gintaro bei hialurono rūgščių derinys. Tyrimais patvirtinta, kad šių dviejų veikliųjų medžiagų, natūraliai randamų žmogaus odoje, sąveika suteikia geresnių rezultatų gerinant odos kokybę nei hialurono rūgšties monoproduktai.

Redermalizacijos procedūrai atiteko Geriausios odos kokybės gerinimo procedūros apdovanojimas „AMEC Live and Visage“ kongrese 2017 metais.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Preparate naudojama gintaro rūgštis yra natūrali žmogaus organizme esanti medžiaga, atsakinga už ląstelių energiją. Šis komponentas ląstelėse sureguliuoja biocheminius ir fiziologinius procesus, veikia kaip stiprus antioksidantas, slopina uždegiminius procesus, gerina mikrocirkuliaciją.

Hialurono rūgštis tobulai drėkina odą, visapusiškai apsaugo nuo fotosenėjimo ir išorinių veiksnių. Kartu šie komponentai tris kartus efektyviau veikia fibroblastus, sustiprina vienas kito poveikį.

Redermalizacijos procedūra pagerina odos elastingumą, drėgmės lygį, sulygina odos atspalvį, mažina raukšles ir amžiaus žymes.

Kuo skiriasi HYALUAL preparatai?

Redermalizacija yra HYALUAL patentuota procedūra, kuriai sukurti injekciniai preparatai su gintaro rūgštimi: XELA REDERM ir ELECTRI. Gintaro rūgšties koncentracija preparatuose visada tokia pati – 1,6 %, bet skiriasi aukštos molekulinės masės hialurono rūgšties koncentracija. Maksimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 2-3 procedūrų kursas kas 2 savaites.

 

 

Kodėl verta rinktis?

 • Ši procedūra nesukelia jokių komplikacijų, nes tiek gintaro, tiek hialurono rūgštis natūraliai gaminasi pačiame žmogaus organizme.
 • Redermalizacija gerai suderinama su tokiomis procedūromis kaip biorevitalizacija, mezoterapija, PRP, radijo dažnio procedūros.
 • Redermalizacija rekomenduojama visų amžiaus grupių žmonėms: puikiai tinka ir kaip prevencinė priemonė, ir kaip odos atjauninimo procedūra brandesnei odai.
 • Redermalizacija su Hyalual Electri (0,55%) preparatu ir Nanosoft adata gali būti puikus sprendimas pavargusiems ir pajuodusiems paakiams atstatyti. Procedūros dėka galima akivaizdžiai pagerinti suglebusią ir suplonėjusią paakių odos būklę. Paakiai tampa ne tik šviesesni, bet ir stangresni, sumažinamos smulkios raukšlelės. Nanosoft adata – maksimaliai sumažina diskomforto jausmą procedūros metu ir mėlynių riziką.
Kodėl verta rinktis? Kodėl verta rinktis?

Ar aš tinkamas kandidatas?

Daugybė pasaulyje atliktų tyrimų bei asmeninė gydytojų patirtis patvirtina, kad preparatai su gintaro rūgštimi efektyvūs sprendžiant tokias odos problemas, kaip:

 • aknė,
 • postaknė,
 • rožinė (rosacea),
 • hiperpigmentacija,
 • riebi, porėta oda,
 • dehidratacija,
 • patamsėję ir suglebę paakiai,
 • nuovargio, senėjimo požymiai.

Procedūros nėra atliekamos besilaukiančioms ir žindančioms moterims, žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis, aktyvia pūslelinės forma ar kitomis infekcinėmis odos ligomis.

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

PRIEŠ PROCEDŪRĄ

Redermalizacijai nereikia specialiai pasiruošti, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką per procedūrą (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, jeigu ką nors vartojate – perspėkite specialistą).

PER PROCEDŪROS

Į viršutinius odos sluoksnius plonyte adata nedideliais kiekiais suleidžiama 1–2 ml preparato. Taikoma paviršinė intradermalinė injekavimo technika, kai produktas suleidžiamas tarp epidermio ir dermos maždaug 1–2 mm gylyje. Vos suleidus produktą, odos paviršiuje susidaro maža papulė.

Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 min. Esant poreikiui, galima injekcijų sritis nuskausminti.

PO PROCEDŪROS

Pirmomis valandomis oda gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Gali būti nedidelių mėlynių. Papulės, kurios atsiranda injekcijų vietose, gali išsilaikyti iki kelių parų.

Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks „Sapiegos klinikos“ specialistai.

Kainos

Įsigyjant trijų procedūrų kursą taikoma 20% nuolaida

- 20%

Redermalizacija su gintaro rūgštimi (1ml) – XELA REDERM (1,10%)

209 €

Redermalizacija su gintaro rūgštimi (2 ml) – XELA REDERM (1,10%)

269 €

Redermalizacija su gintaro rūgštimi (1ml) – XELA REDERM (1,80%)

229 €

Redermalizacija su gintaro rūgštimi (2ml) – XELA REDERM (1,80%)

279 €

Redermalizacija su gintaro rūgštimi (1ml) – XELA REDERM (2,20%)

255 €

Redermalizacija su gintaro rūgštimi (2ml) – XELA REDERM (2,20%)

319 €

Redermalizacija su gintaro rūgštimi (1,5 ml) – Hyalual Electri (0,55%)

209 €

Nanosoft adata

19 €

Gyd. dermatovenerologo konsultacija atliekant procedūrą

Nemokama

15 % NUOLAIDA botulino toksino injekcijoms, atliekant tos pačios procedūros metu.*

15 %

Daugiau

* 15% nuolaida taikoma atliekant botulino toksino injekcijas redermalizacijos procedūros metu.

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“