lt

„Dr. Cyj Hair Filler“ peptidų terapija plaukams

PLAUKŲ „UŽPILDO“ INJEKCIJOS nuo plaukų slinkimo

Gydymas plaukų „užpildu“ – tai kokteilio, turinčio įvairių peptidų ir hialurono rūgšties, suleidimas į galvos odą. Skirtingi peptidai stimuliuoja plauko folikulo kamienines ląsteles, skatina formuotis naujas kraujagysles ir slopina folikulų žūtį, padeda išsaugoti plaukų spalvą. Hialurono rūgštis padeda skalpo odos sausumui. „Sapiegos klinikoje“ naudojamas „Dr. CYJ“ kokteilis.

„Dr. CYJ“ plaukų užpildas yra puikus sprendimas žmonėms, kurie nori kovoti su dideliu plaukų slinkimu ir paskatinti augti naujus bei esamus plaukus. Procedūra padeda sustiprinti plaukus, todėl jie tampa tankūs, stiprūs ir sveiki.

Pagrindinė terapijos esmė – turtingąjį kokteilio mišinį integruoti tiesiai į galvos odą. Minėtame preparato kokteilyje yra septynių kruopščiai atrinktų peptidų ir hialurono rūgšties kompleksas.

„Dr. CYJ“ plaukų užpildas atlieka dvi pagrindines funkcijas: „Dr. CYJ“ plaukų užpildas atlieka dvi pagrindines funkcijas:

„Dr. CYJ“ plaukų užpildas atlieka dvi pagrindines funkcijas:

Apsaugo nuo plaukų slinkimo – neleidžia plaukų ląstelėms žūti ir atitolina katageno (nykimo) – regresuojančią plaukų augimo – fazę. Ji atsiranda prieš pat telogeno (ramybės) fazę, kai plaukai jau pradeda slinkti.
Atkuria plaukų augimą – aktyvina kamienines ląsteles ir taip skatina naujų plaukų folikulų augimą.

„Dr. CYJ“ plaukų užpildas yra sukurtas su novatorišku peptidų kompleksu, sudarytu iš septynių veiksmingų ir funkciškai stiprių peptidų, naudojamų plaukams ir galvos odai atkurti. Šį unikalų kompleksą išrado gydytojas Jong Dzi Čung, kuris daugiau nei 14 metų tyrinėjo specializuotus peptidus.

„Dr. CYJ“ plaukų užpildo sudėtyje yra tik tarptautiniu mastu pripažintų patentuotų peptidų veikliųjų medžiagų, kurios nedaro jokios žalos paciento organizmui gydymo metu.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Novatoriškas „Dr. CYJ“ plaukų užpildo gydymo metodas tinka tiek moterims, tiek vyrams. Ypač rekomenduojama žmonėms, kurie kovoja su:

• androgenine alopecija;
• nuplikimu, kurį sukelia streso poveikis;
• sezoniniu plaukų slinkimu;
• plaukų susilpnėjimu po COVID-19 infekcijos;
• plonėjančiais, retėjančiais plaukais.

Šią terapiją taip pat gali rinktis žmonės, nepatenkinti savo plaukų išvaizda. Stori, sveiki plaukai dažnai laikomi geros sveikatos ženklu, todėl svarbu juos prižiūrėti visais įmanomais būdais.

Turint plaukų slinkimo, retėjimo problemų, rekomenduojame kreiptis į gydytoją dermatovenerologą. Konsultacijos metu gydytojas įvertins individualiai Jūsų plaukų slinkimo, retėjimo situaciją, sudarys tyrimų ir gydymo planą, parinks procedūras. Gydymo plane dažnai derinamos skirtingos injekcijos, pridedami vaistai.

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Specialistas atlieka išsamią galvos odos analizę: nustato jos būklę ir priima sprendimą, kur ir kaip turėtų būti injekuojamas preparatas. Prieš procedūrą galvos oda nuodugniai apžiūrima ir tuomet pradedama procedūra.

„Dr. CYJ“ plaukų užpildas suleidžiamas pacientui į galvos odą taškiniu arba intraderminiu injekciniu būdu. Daugeliui pacientų ši procedūra beveik neskausminga, tačiau tai vis tik priklauso nuo individualaus skausmo slenksčio. Procedūra paprastai trunka apie 30 minučių, tačiau trukmė gali kisti nuo gydomos vietos ploto bei dydžio. Atlikus mikroinjekciją, iš karto suintensyvėja galvos odos kraujotaka ir tokiu būdu skatinamas plaukų augimas.

Po procedūros pacientai gali jausti tik nedidelį galvos odos niežėjimą, kuris dažniausiai praeina per parą. Labai svarbi rekomendacija – niežtinčios odos nekasyti.

Kursą sudaro 4 procedūros, atliekamos kas 2 savaites, tad bendra gydymo trukmė truks apie 2 mėnesius. Dažnai plaukų slinkimas sumažėja jau po 1–2 procedūrų, ataugimas pastebimas po 1–2 mėnesių.

Pasibaigus gydymo ciklui, rekomenduojamos palaikomosios procedūros, atliekamos maždaug kartą per pusmetį. Dėl to gauti rezultatai bus efektyvesni ir ilgaamžiškesni.

Kainos

1 procedūra „Dr. Cyj Hair Filler 1 ml.“ užpildu, atliekama gydytojo

249 €

3 procedūrų kursas „Dr. Cyj Hair Filler 1 ml.“ užpildu, atliekama gydytojo | Viena procedūra 169 Eur.*(-32%)

747 € 507 €

4 procedūrų kursas „Dr. Cyj Hair Filler 1 ml.“ užpildu, atliekama gydytojo | Viena procedūra 169 Eur.*(-32%)

996 € 676 €

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Kaip atrodo galvos oda Iš karto po injekcinių procedūrų?
  Po visų injekcijų plaukai ties šaknimis gali būti drėgni, gali būti pavienių taškelių dūrių vietose. Pacientas iš karto gali grįžti į darbą. Galvą gali plauti jau kitą dieną, o tepti paskirtus vaistus nuo plaukų slinkimo (jei tokie paskirti) jau po 2–3 valandų.
  Ar yra kontraindikacijų gydant „Dr. CYJ“ plaukų užpildu?
  Ši terapija yra medicininė procedūra ir, kaip ir bet kuriai iš jų, gali būti tam tikrų kontraindikacijų. Skiriamos šios kontraindikacijos, dėl kurių procedūra gali būti neatliekama: • nėštumas, • žindymas, • pacientas jaunesnis nei 18 m.; • odos ligos, ypač gydomojoje vietoje; • aktyvi infekcija, • cukrinis diabetas, • imunosupresinių medikamentų vartojimas, kurie silpnina organizmo imunitetą; • alergija bet kuriam sudėties komponentui, naudojamam „Dr. CYJ“ metodu.