lt

Krūtų mažinimas

Krūtų mažinimo operacija – tai procedūra, kurios metu yra pašalinama dalis krūties audinio. Ši operacija atliekama dėl estetinių bei funkcinių priežasčių. Moterys su itin didelėmis krūtimis dažnai jaučia kaklo bei nugaros skausmus, pasunkėjusį judėjimą, negali užsiimti tam tikra aktyvia veikla, taip pat oda po krūtimis gali būti paraudusi ir skaudi. Tokiais atvejais krūtų mažinimas – tikras išsigelbėjimas – moterys nebejaučia skausmų ir džiaugiasi gražia krūtine.

Apie procedūrą

Dažniausiai krūtų mažinimo operacija atliekama siekiant pagerinti bendrą sveikatos būklę. Krūtys, kurios kiekviena sveria daugiau nei 400 gramų, gali sukelti kaklo bei nugaros skausmus, nuolatinę įtampą bei tam tikrų susirgimų riziką. Prieš chirurginę procedūrą yra labai svarbi pirminė plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius, aptarsite savo sveikatos būklę ir lūkesčius. Operuosiantis gydytojas jus ištirs, itin kruopčiai apžiūrės ir pamatuos visas reikiamas apimtis, kad galėtų įvertinti procedūros mastą bei parinkti geriausiai jums tinkančią operacijos techniką. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galime pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu info@sapiegosklinika.lt

Ar aš tinkamas kandidatas?

Pacientės su santykinai didėlėmis bei nukarusiomis krūtimis yra tinkamiausios kandidatės krūtų mažinimo operacijai.

Be jau minėtų pagrindinių priežasčių, yra keletas bendrų reikalavimų prieš krūtų mažinimo procedūrą:

Gera sveikatos būklė – labai svarbus moters imunitetas, gretutiniai susirgimai, galintys daryti įtaką bendrai pacientės būklei.

Amžius – jaunesnės moterys greičiau atsigauna po operacijos, tikėtini geresni rezultatai.

Lūkesčiai – jie turi būti realistiški. Svarbu suprasti, kad kiekviena moteris yra individuali, ir įsivaizduojama ideali krūtinė ant konkretaus kūno nebūtinai atrodys lygiai taip pat.

Supratimas apie procedūrą – prieš kiekvieną chirurginę intervenciją su gydytojo chirurgo pagalba reikia įvertinti operacijos riziką bei privalumus, suprasti galimas pasekmes.

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš krūtų mažinimo procedūrą bus surinkta išsami jūsų ligos ir gyvenimo anamnezė – ligos, kuriomis sergate, dabartinė sveikatos būklė, vartojami vaistai, alergija medikamentams, gyvenimo būdas, dietų laikymasis ir kt. – visa tai žinoti yra svarbu, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus bei saugią Jūsų sveikatos būklę operacijos metu ir po jos. Prieš operaciją taip pat reikės atlikti tam tikrus tyrimus (mamogramą, kraujo tyrimus) – visą smulkią informaciją sužinosite konsultacijos metu. Po krūtų mažinimo operacijos pacientė profilaktiškai kas mėnesį laiko turės pati čiuopti ir tikrintis krūtis – nors po krūtų mažinimo operacijos rizika susirgti vėžiu mažėja, tačiau įprotis tikrintis krūtis turi išlikti.

Krūtų mažinimo operacijos metu atliekama bendrinė nejautra, operacijos trukmė įvairi, priklausomai nuo krūtų apimties. Operacijos metu yra šalinamas perteklinis krūtų audinys nuo kruopščiai pamatuotų krūties sričių. Siūlės daromos kuo mažiau matomose srityse, kad pooperaciniai reiškiniai būtų sumažinti iki minimalaus lygio. Po operacijos nakčiai bus palikti drenai, vėliau krūtinė bus apvyniota elastiniu specialiu tvarsčiu.

Pooperacinio laikotarpio etape gijimo procesas priklauso nuo paciento asmeninių savybių ir kitų kintamų veiksnių. Per pirmąsias dienas greičiausiai jausite skausmą, gali kilti kūno temperatūra ir atsirasti patinimų, kurie vėliau išnyksta.

Paprastai parą po krūtų mažinimo operacijos pacientės lieka klinikoje – užtikrinama profesionali medikų pooperacinė priežiūra. Pirmąją parą galite jausti stipresnius skausmus, vėliau jie mažės, išliks maudimas. Išrašymo metu gydytojas suteiks visą reikiamą informaciją apie tolesnę krūtų priežiūrą ir vizitus pas gydytojus.

Kiekviena chirurginė procedūra, kaip ir krūtų mažinimas,turi komplikacijų riziką, kuri gali būti susijusi su anestezija, infekcija, kraujavimu, patinimu. Tačiau šios komplikacijos yra retos ir paprastai jų yra išvengiama.

Sapiegos klinikos komanda užtikrins visas reikiamas Jūsų sveikimo ir rizikos sumažinimo priemones iki minimalaus lygio, tačiau taip pat nemenka atsakomybė tenka ir pačiai pacientei – tai, kaip ji rūpinsis savimi po operacijos, taip pat prisideda tiek prie rizikos mažinimo, tiek prie krūtų grožio bei puikios savijautos.

Kainos

Krūtų mažinimas

2800 - 3200 €

Gigantiškų krūtų mažinimas

2800 - 3500 €

Ginekomastija

1300 - 1700 €

Ginekomastija (vienos krūties)

890 €

Invertuotų krūtų spenelių korekcija

800 - 1000 €

Spenelių mažinimas

700 - 900 €