lt

„Bionutrilift“ veido patempimo injekcijos

BIONUTRILIFT – tai nauja ir išskirtinė veido atjauninimo procedūra, kuri sugrąžina odai jaunatvišką išvaizdą, suteikia spindesio ir gyvybingumo.

BIONUTRILIFT veido atjauninimas padeda naikinti ir sumažinti veido raukšles, kartu odą aprūpindama veikliosiomis medžiagomis, kurios suintensyvina odoje vykstančius procesus atsakingus už odos jaunystę.

Tai procedūra, norintiems pažangaus veido atjauninimo, kurios metu gerinama odos kokybė, o veidui suteikiami išraiškingesni bruožai ir ryškesni kontūrai.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

BIONUTRILIFT veido atjauninimas – tai unikali estetinės medicinos procedūra, pritaikanti du efektyvius metodus veidui atjauninti: odos patempimą ir biostimuliavimą. Procedūros metu naudojami FILLMED naujos kartos audinių užpildai ART FILLER ir mezoterapijos kokteilis NCTF 135HA. Taip vos keliais dūriais išlyginamos raukšlės, o oda aprūpinama stimuliuojančiomis veikliosiomis medžiagomis, kurios skatina kolageno ir elastino sintezę.

ODOS KOKYBĖS GERINIMUI:

NCTF 135HA išskirtinėje mezoterapijos preparato formulėje apjungta hialurono rūgštis ir 59 jaunatviškos odos būklės palaikymui naudingos medžiagos. Jos, daugiataškių injekcijų technikos pagalba, patenka į gilesnį odos sluoksnį ir veikia ten, kur kosmetinės priemonės įsiskverbti negali, o tai turi unikalų poveikį mūsų odos būklės kokybės gerinimui.

VIRŠ 50 INGREDIENTŲ:

 • Laisva HA
 • + 12 vitaminų
 • + 24 aminorūgštys
 • + 6 kofermentai
 • + 5 nukleorūgštys
 • + 6 mineralai
 • + 6 kiti komponentai (glutationas, polisorbatas 80, gliukurono rūgštis, gliukurono rūgšties laktonas, gliukozaminas, bevandenė dekstrozė).

Preparatas suleidžiamas naudojant unikalias itin mažas NANOSOFT adatas, leidžiančias greitai ir tiksliai atlikti daugiataškes inkekcijas. Pojūtis pacientui – beveik beskausmė procedūra su minimalios kraujosruvų tikimybės.

VEIDO KONTŪRAVIMUI:

ART FILLER pažangūs dėl apjungtos 3 tipų hialurono rūgšties: labai ilgos grandys, ilgos grandys ir natūrali hialurono rūgštis.​

YPATINGOS SAVYBĖS:

 • Unikali TRI-HYAL technologija suteikia trejopą potencialą: skulptūravimui, tūrio suteikimui ir tolygiam raukšlių užpildymui.
 • Tyrimais patvirtinti ilgalaikiai rezultatai – poveikis gali išlikti ilgiau nei 18 mėn.
 • Biostimuliacija – kolageno gamybos skatinimas.

 

FILLMED skatina ir palaiko „Prancūziško prisilietimo“ (angl. k. French Touch) estetinę filosofiją, kurios esmė – natūralus rezultatas, išgaunamas naudojant kuo mažiau produkto. FILLMED sukurti protokolai leidžia estetinės medicinos profesionalams pasiekti matomų, bet neakivaizdžių korekcinių rezultatų.

 

Ar aš tinkamas kandidatas?

BIONUTRILIFT veido atjauninimas gali būti atliekama moterims ir vyrams, kurie nori panaikinti ar sumažinti veido raukšles ar atitolinti jų atsiradimą, suteikti odai elastingumo ir pagerinti odos kokybė, kuri suteiks natūralaus švytėjimo lyg būtumėte gerai pailsėję ar įsimylėję.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Visų pirma, prieš BIONUTRILIFT veido atjauninimo, atvykus į Sapiegos Kliniką Jūsų laukia konsultacija. Gydytoja Jus apžiūrės ir įvertins Jūsų veido odos būklę, taip bus paskiriamas geriausias Jums tinkamas preparatas. Į išankstinius klausimus taip pat galime atsakyti ir el. paštu: info@sapiegosklinika.

Nors specialaus pasiruošimo prieš BIONUTRILIFT procedūrą nereikia, o atlikti ją galima net per pietų pertrauką, ši injekcija reikalauja itin profesionalių žinių. Užtikriname, kad „Sapiegos Klinikos“ gydytojai, atliekantys BIONUTRILIFT injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos.

Kiekvienoje veido pusėje po vieną kartą įduriama į aukščiausią skruostikaulio tašką. Geriausiems rezultatams pasiekti ir sumažint kraujosruvų tikimybę, naudojama plona ir plastiška adata – kaniulė. Ja injekuojamas hialurono rūgšties užpildas ART FILLER ir sukuriamas tarsi vėduoklės formos tinklas, kuris patempia odą ir sumažina nosies-lūpų raukšlę. Iš to paties taško, į tarpelius tarp hialurono rūgšties užpildo, suleidžiamas NCTF 135HA – mezoterapijos kokteilis, papildantis odą tokiomis medžiagomis kaip amino rūgštys, kofermentai, mineralai, antioksidantai, taip pat hialurono rūgštimi ir kitokiais odos kokybę gerinančiais komponentais.

Antrasis dūris gali būti daromas apatinio žandikaulio kampo srityje, kai siekiama stipresnės korekcijos. Šis dūris mažina nosies-lūpų ir lūpų-smakro raukšles. BIONUTRILIFT veido atjauninimas trunka apie 20 minučių, o rezultatai matosi iš karto.

Retesniais atvejais gali atsirasti kraujosrūvos, tačiau procedūros metu oda pažeidžiama labai mažai. Po procedūros galite grįžti į normalų savo dienos ritmą. Rezultatai išsilaiko apie 1–1,5 metų ir yra pastebimi iš karto: išnykusios ar sumažėjusios raukšlės, išraiškingesni veido bruožai, pagražėjusi odos išvaizda. Siekiant aukščiausių rezultatų, rekomenduojama procedūrą pakartoti po 3 mėnesių.

Kainos

Veido vidurinės dalies tūrio atstatymas – pakėlimas (Art Filler UNIVERSAL 1x 1,2ml + 1 NCTF 135HA)

549 €

Gyd. dermatovenerologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūra

Nemokama

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“