lt

„Bionutrilift“ veido patempimo injekcijos

BIONUTRILIFT – tai nauja ir išskirtinė veido atjauninimo procedūra, kuri sugrąžina odai jaunatvišką išvaizdą, suteikia spindesio ir gyvybingumo. BIONUTRILIFT veido atjauninimas padeda naikinti ir sumažinti veido raukšles, kartu odą aprūpindama veikliosiomis medžiagomis, kurios suintensyvina odoje vykstančius procesus atsakingus už odos jaunystę. Tai procedūra, norintiems pažangaus veido atjauninimo, kurios metu pasirūpinama odos sveikata, o veidui suteikiami išraiškingesni bruožai ir ryškesni kontūrai.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

BIONUTRILIFT veido atjauninimas – tai unikali estetinės medicinos procedūra, pritaikanti du efektyvius metodus veidui atjauninti: odos patempimą ir biostimuliavimą. Procedūros metu naudojami FILLMED BY FILORGA naujos kartos audinių užpildai ART FILLER ir mezoterapijos kokteilis NCTF 135HA. Taip vos keliais dūriais išlyginamos raukšlės, o oda aprūpinama stimuliuojančiomis veikliosiomis medžiagomis, kurios skatina kolageno ir elastino sintezę.

Ar aš tinkamas kandidatas?

BIONUTRILIFT veido atjauninimas gali būti atliekama moterims ir vyrams, kurie nori panaikinti ar sumažinti veido raukšles ar atitolinti jų atsiradimą, suteikti odai elastingumo.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Visų pirma, prieš BIONUTRILIFT veido atjauninimo, atvykus į Sapiegos Kliniką Jūsų laukia konsultacija. Gydytoja Jus apžiūrės ir įvertins Jūsų veido odos būklę, taip bus paskiriamas geriausias Jums tinkamas preparatas. Į išankstinius klausimus taip pat galime atsakyti ir el. paštu: info@sapiegosklinika.

Nors specialaus pasiruošimo prieš BIONUTRILIFT procedūrą nereikia, o atlikti ją galima net per pietų pertrauką, ši injekcija reikalauja itin profesionalių žinių. Užtikriname, kad „Sapiegos Klinikos“ gydytojai, atliekantys BIONUTRILIFT injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos.

Kiekvienoje veido pusėje po vieną kartą įduriama į aukščiausią skruostikaulio tašką. Geriausiems rezultatams pasiekti ir sumažint kraujosruvų tikimybę, naudojama plona ir plastiška adata – kaniulė. Ja injekuojamas hialurono rūgšties užpildas ART FILLER ir sukuriamas tarsi vėduoklės formos tinklas, kuris patempia odą ir sumažina nosies-lūpų raukšlę. Iš to paties taško, į tarpelius tarp hialurono rūgšties užpildo, suleidžiamas NCTF 135HA – mezoterapijos kokteilis, papildantis odą tokiomis medžiagomis kaip amino rūgštys, kofermentai, mineralai, antioksidantai, taip pat hialurono rūgštimi ir kitokiais odos kokybę gerinančiais komponentais.

Antrasis dūris gali būti daromas apatinio žandikaulio kampo srityje, kai siekiama stipresnės korekcijos. Šis dūris mažina nosies-lūpų ir lūpų-smakro raukšles. BIONUTRILIFT veido atjauninimas trunka apie 20 minučių, o rezultatai matosi iš karto.

Retesniais atvejais gali atsirasti kraujosrūvos, tačiau procedūros metu oda pažeidžiama labai mažai. Po procedūros galite grįžti į normalų savo dienos ritmą. Rezultatai išsilaiko apie 1–1,5 metų ir yra pastebimi iš karto: išnykusios ar sumažėjusios raukšlės, išraiškingesni veido bruožai, pagražėjusi odos išvaizda. Siekiant aukščiausių rezultatų, rekomenduojama procedūrą pakartoti po 3 mėnesių.

Kainos

Veido vidurinės dalies tūrio atstatymas – pakėlimas(Fillmed Universal (2 ml)+NCTF)

549 €

Gyd. dermatovenerologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūra

Nemokama