lt

Estetinė chirurgija

Kad ir kaip dažnai stengiamasi mus įtikinti, kad žmogaus įsitvirtinimą sociume labiausiai lemia protas ir malonus būdas, realybėje tampa akivaizdu, kad grožis vaidina ne mažiau reikšmingą vaidmenį. Jau seniai įrodyta, kad darbdaviams renkantis kandidatus pokalbiui dėl darbo pozicijos, prie kandidato sėkmės ne mažiau nei išsilavinimas ir darbinė patirtis prisideda simpatiška jo profilio nuotrauka.

Grožis suteikia pasitikėjimo savimi, savivertės, padeda lengviau užmegzti kontaktus, susirasti gyvenimo partnerį, įsitvirtinti visuomenėje, net pasiekti karjeros ar vystyti verslą.

Plastinė chirurgija – tai išvaizdos defektų bei sveikatos problemų pašalinimas chirurginiu būdu. Visų pirma, tai stebuklingas įrankis, padėsiantis susidoroti su ilgai kamavusiu nepasitenkinimu savo kūno trūkumais, kompleksais ir vėl save pamilti.

Noras atrodyti gražiai – nenutrūkstamas procesas. Galbūt todėl mūsų populiariausios plastinės operacijos yra krūtų didinimas, riebalų nusiurbimas, veido odos patempimas bei nosies korekcija. Laimei, mūsų plastikos chirurgai gali suteikti krūtinei ir nosiai geidžiamą formą, gražinti kūno harmoningumą, pagerinti veido odos būklę ir kitaip padėti pasijusti gražiems bei patraukliems. Taip pat atliekame krūtų pakėlimo bei mažinimo, akių vokų plastikos operacijas, atlėpusių ausų, bambos ir kitokias korekcijas.

Plastinė chirurgija – tai ir sveikatos problemų šalinimas. Mūsų plastikos chirurgai dažniausiai atlieka įvairiausių nepiktybinių odos darinių šalinimą, o taip pat plaštakos funkcijų atstatymo operacijas. Tačiau kai kurios plastinės operacijos turi teigiamą poveikį ir pacientų sveikatai. Pavyzdžiui, vokų korekcija padeda geriau matyti, nosies rekonstrukcija pagerina kvėpavimą, pašalina uoslės sutrikimus, sumažinus krūtinę, palengvėja nugaros skausmas. O kur dar dar išnykęs psichologinis diskomfortas?

Pagerėjusi pacientų psichologinė savijauta ir pakilusi nuotaika dažnai įpučia šviežio vėjo gūsį į jų darbinę rutiną, santykius, padidėja produktyvumas, kyla naujų idėjų ir atsiranda daug daugiau energijos joms įgyvendinti. Todėl dažnai po kelerius metus, o kartais net dešimtmetį, atidėliotos svajonės patobulinti savo išvaizdą įgyvendinimo, kyla natūralus klausimas „Kur aš buvau anksčiau?“.

Grožio puoselėjimas – nėra tuštybė, tai galimybė pagaliau išsivaduoti iš kompleksų ir pasijusti laimingiem. Na o mūsų misija – padaryti viską, kad būtumėt sveiki, gražūs ir gyventumėte pilnavertį gyvenimą.