lt

Hialurono rūgšties injekcijos

Per pastaruosius 10 metų hialurono rūgšties injekcijos tapo auksiniu standartu gydant veido raukšles. Yra kelios priežastys, dėl ko hialurono rūgšties užpildai tokie mėgstami ir populiarūs. Tai nechirurginis gydymo būdas, turintis mažai rizikos dėl šalutinių reiškinių. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, ypač reikšminga užpildant tarpląstelinę audinių terpę, palaikant vandens balansą odoje bei maksimaliai ją hidratuojant. Hialurono rūgštis pasižymi dideliu suderinamumu su oda ir biodegradacija joje, o injekcija beveik neskausminga ir nesunkiai atliekama. Po procedūros efektas matomas iš karto.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę ir pasižymi ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules. Oda senti pradeda jau nuo 25 metų. Palaipsniui joje mažėja hialurono rūgšties kiekis ir organizmo galimybė jį atstatyti. Todėl papildomas odos atkūrimas hialurono rūgštimi yra puikus būdas susigrąžinti tai, ką ji ima prarasti.

Ypač koncentruotos ir specialios tirštos konsistencijos hialurono rūgšties injekcijos tinka vidutinėms ir giliosioms raukšlėms gydyti – suleidus preparatą į giliąsias raukšles (pvz., nasolabialines – raukšles nuo nosies kampo iki lūpų kampo), hialurono rūgštis jas užpildo iš vidaus ir raukšlės pastebimai išsilygina. Hialurono injekcijos padeda tolygiai užpildyti tarpus tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, intensyviai drėkina odą, kartu stimuliuojama ir kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančių elastingumą) sintezė, lėtinamas jo irimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį – taip formuojasi naujos odos skaidulos ir išlaikoma odos drėgmė.

Svarbu pabrėžti, kad hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – injekcijos metu sumažinamos ir išlyginamos mimikos raukšlės, giliosios raukšlės ir klostės, todėl veidas atrodo jaunesnis ir skaistesnis.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jei veido srityje yra matomų raukšlių, pakitęs veido ovalas, audiniai padribę – jūs tinkamas kandidatas procedūrai.

Hialurono rūgšties injekcijos skirtos:

 • Smulkioms raukšlelėms (akių kontūro, aplink lūpas) mažinti
 • Odos audinių struktūros tankumui didinti ir architektonikai gerinti
 • Nosies ir lūpų raukšlėms
 • Lūpų kampučių raukšlėms
 • Raukšlėms skruostų srityje
 • Ašarų latako raukšlėms
 • Raukšlėms tarp antakių
Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?

Žiūrėkite daugiau

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Atvykus į procedūrą, gydytojas jus visuomet iš pradžių pakonsultuos, apžiūrės bei įvertins odos būklę ir patars, koks preparatas geriausiai tiktų. Ši procedūra reikalauja itin profesionalių žinių bei patyrimo, nes nepakankamai preciziškai atlikus injekciją galima sulaukti visiškai kitokio rezultato. Užtikriname, kad „Sapiegos klinikoje“ gydytojai, atliekantys hialurono rūgšties injekcijas, yra aukščiausios kvalifikacijos ir turintys didelę patirtį šioje srityje.

Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galėsiančių daryti įtaką procedūros metu (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo), tad jeigu ką nors vartojate – perspėkite gydytoją. Procedūra neatliekama besilaukiančioms moterims ir jei injekcijos zonoje ar šalia jos yra odos infekcijos požymių.

Procedūros metu į paodį raukšlių srityse plonyte adata suleidžiamas nedidelis kiekis hialurono rūgšties. Kaip jau minėta, tolygiai ir tiksliai injekuojama ji suteikia stabilaus tūrio efektą norimose formuoti srityse bei tolygiai užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų – užpildo raukšles, skatina odos drėkinimą, stimuliuojama kolageno sintezė bei formuojasi naujos odos skaidulos. Hialurono rūgšties injekcijų procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 minučių.

„Sapiegos klinikoje“ injekuojami tik saugūs, griežčiausius medicininių tyrimų standartus atitinkantys ir ilgaamžiškumu pasižymintys medicininiai preparatai.

Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra. Šios savybės produktams suteikia ypatingo saugumo.

Pirmas kelias valandas po hialurono rūgšties procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi, būti jautresnė – tai normali reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Po procedūros kurį laiką (paprastai iki savaitės) reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje. Visą reikiamą informaciją apie odos priežiūrą namuose jums suteiks „Sapiegos klinikos“ specialistas.

Kainos

Smulkių raukšlių korekcija su Fillmed FINE LINES medikamentu (1 ml)

259 €

Gilių raukšlių korekcija su Fillmed UNIVERSAL medikamentu (1.2 ml)

279 €

Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® ULTRA 3 medikamentu (1 ml)

289 €

Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® ULTRA 4 medikamentu (1 ml)

299 €

Gilių raukšlių korekcija su Juvéderm® VOLIFT medikamentu (1 ml)(-17%)

299 € 249 €

Gilių raukšlių korekcija su Teoxane RHA 2

279 €

Gilių raukšlių korekcija su Teoxane RHA 3

299 €

Gilių raukšlių korekcija su Teoxane RHA 4

339 €

Gilių raukšlių korekcija su Teoxane Redensity 2

299 €

Ilgalaikis veido kontūravimas hialurono rūgštimi (3 ml.)

799 €

Hialurono tirpinimas hialuronidazės injekcijomis

199 €

Gyd. dermatovenerologo/ plastikos chirurgo konsultacija atliekant procedūrą

NEMOKAMA

Daugiau

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“

  D.U.K
  Kiek laiko trunka procedūra?
  Hialurono injekcijos procedūros trukmė priklauso nuo jos apimties, kiek sričių norima koreguoti. Dažniausiai užtrunkama nuo 30 minučių iki valandos.
  Ar norint išlaikyti efektą injekcijas reikia kartoti?
  Pats hialurono rūgšties suteikiamas efektas – sudrėkinta, elastinga ir graži oda išlieka nuo 1 iki 2 metų. Norint efektą išlaikyti ilgiau, procedūras patartina kartoti, tačiau vėliau hialurono rūgšties kiekio injekcijai reikia mažiau.
  Kuo hialurono rūgšties injekcijos skiriasi nuo botulino toksino injekcijų?
  Tiek hialurono rūgštis, tiek botulinas – inovatyvios, tačiau saugios priemonės, padedančios sumažinti nepageidaujamas raukšleles ir leidžiančios mėgautis gražia oda. Tačiau jų painioti nevertėtų. Botulino toksinas blokuoja nervinio impulso patekimą iš smegenų į raumenį, todėl raumuo lieka atsipalaidavęs, toje vietoje odoje sumažėja ar išnyksta raukšlės. Taip pat botulino toksinas naudojamas padidėjusiam prakaitavimui gydyti. Hialurono rūgšties preparatai užpildo odos raukšles, įdubimus iš vidaus savo tūriu, suteikia liftingo efektą, tad hialurono procedūros taikomos veido raukšlėms, formai koreguoti, odos ligoms gydyti (pvz., įdubusių aknės randelių korekcijai). Kada rinktis hialuroną, o kada botuliną – priklauso nuo norimų rezultatų, koreguojamos kūno vietos. Į šį klausimą geriausiai atsakys specialistai.
  Kokios dažniausiai tikėtinos šalutinės reakcijos po hialurono rūgšties injekcijos?
  Po procedūros gali atsirasti patinimas, skausmingumas, jautrumas, odos sudirgimas. Šios reakcijos paprastai būna lengvos ir ilgai netrunka.
  Ko reikėtų vengti po hialurono rūgšties injekcijos?
  Po procedūros negalima masažuoti veido, dėvėti akinių (kad nebūtų spaudimo injekcijų zonose), rekomenduojama naudoti apsauginius kremus nuo saulės.
  Daugiau