lt

„PRP“ plazmoliftingo odą atjauninančios injekcijos

Senstant odos ląstelių nykimas pagreitėja ir ilgainiui oda tampa plonesnė, labiau pažeidžiama, sumažėja kolageno bei elastino gamyba, atsiranda raukšlės. Kiekvieno žmogaus oda turi savybę regeneruoti, tad apsauginis sluoksnis, saugantis odą nuo žalingų aplinkos veiksnių gali būti sėkmingai atkurtas, o įvairūs defektai pašalinti.

Dėka pažangos regeneracinėje medicinoje, išsaugoti ir atkurti jaunystę įmanoma naudojant tik savo žmogiškuosius išteklius – kraują. Tad, galima pamiršti apie chirurginę intervenciją, sintetines medžiagas ir neprognozuojamus rezultatus. PRP (platelet rich plasma) – plazmoliftingo procedūra, žinoma kaip puikus odos regeneraciją skatinantis gydymas. Šiai procedūrai atlikti, naudojamas savo paties kraujas, tiksliau tariant, naudojami kraujyje esantys trombocitai, skatinantys spartesnį odos audinių atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą, plaukų stiprinimui.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

PRP (Plazmoliftingas) – natūrali ir itin saugi, trombocitais praturtintos plazmos procedūra, skirta odos atjauninimui. Tai revoliucinis metodas, kurio metu naudojamas minimalus kiekis paciento kraujo, reikalingo odos atjauninimui.

Procedūros metu gydytojas selektyviai atrenka ląsteles bei baltymus esančius kraujyje ir pakartotinai įšvirkščia juos į odą, tokiu būdu stimuliuojant odos bei poodinio audinio regeneraciją ir atsinaujinimą. Šis procesas natūraliai skatina veido odos regeneraciją mažindamas raukšles ir didindamas veido odos tonusą. Dėl to, kad naudojamas paties paciento kraujas, nėra jokios svetimos medžiagos, patenkančios į organizmą, dėl to nevertėtų baimintis imuninio proceso sukeliamų komplikacijų. PRP plazmoliftingas – tai netoksinė, hipoalerginė procedūra, neturinti jokio gijimo periodo.

„Sapiegos klinikoje“ naudojamas saugus, efektyvus, ilgalaikį rezultatą garantuojantis ir Europoje sertifikuoti REGENLAB ir Endoret PRGF metodai – juo išgaunama didžiausia trombocitų koncentracija bei išlaisvinami augimo faktoriai.

PRP „Arthrex ACP® Double Syringe“ dvigubo švirkšto sistema

„Sapiegos klinikoje“ naudojama ir naujausia dvigubo švirkšto sistema, kuri ne tik leidžia pasiekti dar geresnių ir greitesnių rezultatų, bet ir pasiūlyti įvairius PRP kokteilius jūsų odos terapijai.

Sistemos privalumau:

 • PAPRASČIAU NAUDOTI
  PRP paruošiamas vos per 4-5 minutes, be to, dėl dvigubo švirkšto sprendimo, ACP injekuojamas iškart iš švirkšto: mažiau žingsnių reiškia mažesnę klaidų tikimybę ir greitesnį, paprastesnį, procesą.
 • MAŽIAU SKAUSMO PACIENTUI
  Nereikia naudoti antikoaguliantų, kurie sąlygoja deginimo jausmą injekcijų metu, taigi pacientui pasiūlysime kitokią procedūros patirtį – su šia sistema skausmo pojūtis bus minimalus, o procedūra komfortiška.
 • 2,5 K. DAUGIAU TROMBOCITŲ
  Iš 15 ml kraujo paruošiama vidutiniškai 5-6 ml PRP, o trombocitų koncentracija gaunama maždaug 2,5 karto didesnė, lyginant su kitomis analogiškomis PRP sistemomis.

PRP kokteiliai:

Panaudoję nedidelį kiekį jūsų pačių kraujo mūsų profesionalių dermatologų komanda galės jums atlikti keturgubo poveikio PRP plazmofilingo procedūrą, kuri visomis prasmėmis atjaunins pavargusią ir nualintą odą. Net 10 ml PRP mišinys su vitaminais, gintaro ir hialurono rūgštimis (Arthrex + Electri + NCTF135HA) suteiks jūsų veido, kaklo, dekoltė, plaštakų ar galvos odai keturgubą poveikį:

+  Išlygintos raukšlės
+  Elastingumas
+  Skaistumas
+  Sudrėkinta oda

Tokia grožio kokteilio procedūra beveik neskausminga, o atsistatymas po jos paprastai trunka nuo kelių valandų iki poros dienų. Jau praėjus kelioms savaitėms išvysite, kaip atsigauna jūsų oda, o vėliau pasiektais dar geresniais rezultatais galėsite džiaugtis net 1–2 metus.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Tam, kad geriau suprastume kiekvieno kliento norus bei atrastume tinkamiausią gydymą ar gydymo kombinaciją, prieš atliekant PRP procedūrą rekomenduojame atvykti į konsultaciją su procedūrą atliksiančiu „Sapiegos klinikos“ specialistu.

PRP plazmoliftingas nėra tinkamas esant trombocitų disfunkcijai, kritinei trombocitopenijai, autoimuninėms ligoms, sepsiui, nėštumui, aktyvioms uždegiminėms ligoms, lėtinėms kepenų ligoms ar vartojant antikoaguliantus.

PRP odą jauninanti terapija gali būti naudojama:

 • Tarpantakio raukšlėms ir linijoms mažinti
 • Rūpesčio raukšlėms mažinti
 • Gerinant aplink akis esančių raukšlelių būklę
 • Nosies-lūpų raukšlėms mažinti
 • Juoko raukšlėms mažinti
 • Aknės randų gydymui
 • Aplink burną esančioms raukšlėms mažinti
 • Rankų bei kitos kūno odos atjauninimui
Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

Prieš PRP procedūrą bendrosios praktikos slaugytoja paims nuo 10 iki 20 ml kraujo. Procedūros metu jausite minimalius nemalonumus, tokius pačius kaip imant kraujo mėginius. Po to, naudojant specialų medicinos prietaisą (centrifugą), esant dideliam greičiui kraujo plazma bus atskiriama nuo kitų kraujo komponentų.

PRP procedūros metu ląstelės bus sušvirkščiamos atgal į odą toje vietoje, kurioje ji atsipalaidavusi ar yra susiformavusių raukšlių. Injekcijos metu naudojamos smulkios adatos, panašios į tas, kuriomis atliekamos odos užpildų injekcijos.

Priklausomai nuo to, kokio rezultato siekiama, plazma įšvirkščiama paviršiuje arba giliau. Dūriai nėra skausmingi, išskyrus srityje aplink burną, kur gausu nervinių galūnėlių.

Pirmieji rezultatai yra matomi jau po pirmosios procedūros, tačiau remiantis daugiamete patirtimi ir tūkstančiais sėkmingų injekcijų pavyzdžių, rekomenduojame atlikti bent 3 PRP procedūras kas 6 savaites.

Iškart po PRP procedūros galite jausti paraudimą, patinimą ar nežymų skausmą injekcijos vietoje, kuris paprastai praeina per kelias valandas, tačiau kartais gali trukti iki kelių dienų. Dauguma klientų užsiima savo įprasta veikla iškart po procedūros.

Praėjus kelioms savaitėms po injekcijos, pagerės odos būklė – ji bus labiau sudrėkinta, puikios tekstūros bei spalvos. Per 3-6 savaites, susiformuos naujas kolagenas bei kraujagyslės, o per 3-6 mėnesius, išsilygins linijos bei raukšlelės, oda bus pilnesnė. Efektas po procedūros bus matomas 1-2 metus, priklausomai nuo individualių savybių.

Kainos

PRP (plazmoliftingas) pasirenkant 1 zoną: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms*(-11%)

279 € 249 €

PRP (plazmoliftingas) pasirenkant 2 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms*(-12%)

329 € 289 €

PRP (plazmoliftingas) pasirenkant 3 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms*(-18%)

399 € 329 €

PRP su hialurono rūgštimi (Regenlab plazmoliftingas su HA) pasirenkant 1 zoną: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms*(-10%)

369 € 332 €

PRP plazmoloftingas su dviejų švirkštų sistema (Arthrex ACP) pasirenkant 2 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms*(-9%)

349 € 319 €

*pažymėtoms paslaugoms taikoma NUOLAIDA pirmą kartą atliekant procedūrą SAPIEGOS klinikoje arba įsigijant 3 procedūrų kursą.

Dvigubo poveikio PRP su vitaminais ir hialurono rūgštimis (Arthrex + NCTF135HA) 8 ml. Pasirenkant 2 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms(-10%)

399 € 359 €

Dvigubo poveikio PRP su gintaro rūgštimi (Arthrex + Electri) 6.5 ml. Pasirenkant 2 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms(-20%)

499 € 399 €

Trigubo poveikio PRP su vitaminais ir gintaro bei hialurono rūgštimis (Arthrex + Electri + NCTF135HA) 10ml. Pasirenkant 2 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms(-17%)

589 € 489 €

Trigubo poveikio PRP su vitaminais ir gintaro bei hialurono rūgštimis (Arthrex + Xela 2.2 + NCTF135HA) 10ml. Pasirenkant 2 zonas: veidui/kaklui/dekoltė/plaštakoms

602 €

Daugiau

Registracija

  Prisegamo dokumento dydis negali viršyti 5MB

  JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGAI IŠSIŲSTA!

  Dėkojame, kad kreipiatės. Jūsų pasirinktas vizito laikas preliminarus. Mūsų administratorės stengsis atsakyti ir patvirtinti Jūsų registraciją kuo greičiau. Jei užklausa gauta ne darbo metu, atsakysime Jums kitos darbo dienos rytą. Dėkojame už kantrybę.

  Jūsų „Sapiegos klinika“