lt

Tyrimo rezultatai šalinant plaukelius lazeriu

Tyrimo rezultatai šalinant plaukelius lazeriu
Šalinant plaukelius lazeriu SAPIEGOS klinikoje, patiriamas skausmas siekia vos 2 balus iš 10.

SAPIEGOS klinikos užsakymu, 2022-ųjų balandį, buvo atlikta internetinė apklausa, kurios tikslas – išsiaiškinti, kaip plaukelių šalinimo procedūrą išbandžiusios moterys vertina jos metu patiriamą skausmą. Internetinėje apklausoje dalyvavo 500, 24–25 metų amžiaus, moterų, kurios per paskutinius 24 mėnesius lankėsi dermatologijos ar estetinės dermatologijos klinikoje.

Vienoje iš Vilniaus klinikų, 110 apklaustųjų buvo atliktos 5 ar daugiau plaukelių šalinimo procedūros. Teiravomės, kaip dešimtbalėje* skausmo skalėje jos vertina procedūros metu patirtą skausmą. Gautas bendras skausmo balo vidurkis – 4,7.

Tai paskatino SAPIEGOS klinikos specialistus ieškoti kelių, kaip lazerinė depiliacija galėtų kelti mažiau nemalonių jausmų. Nuspręsta pasitelkti naują technologiją – šalinant plaukelius lazeriu pradėta naudoti vokiška šaldymo sistema „Zimmer Cryo“.

Siekdami pagerinti klientų patirtį, ėmėmės tyrimo klinikos viduje. Iš viso jame dalyvavo 134 klientai: 69-iems iš jų procedūra atlikta naudojant įprastą DCD šaldymo sistemą, o 65-iems – naująją „Zimmer Cryo“ technologiją. Po procedūrų, kiekvienam jų pateikėme tokią pat dešimtbalę skausmo skalę ir paprašėme įvertinti patirtą skausmą. Skausmo balo vidurkis šalinant plaukelius su DCD šaldymo sistema, siekė 4,09, o apklausus 65-ias, procedūrą su naująja šaldymo sistema išbandžiusias, klientes, bendras skausmo balas reikšmingai sumažėjo iki vos 2,4!

SAPIEGOS klinikos specialistai dirba su JAV „Candela Medical“ aleksandrito lazeriais „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir naujausiu, tik praėjusiais metais pasirodžiusiu, „GentleMax PRO PLUS“. Dėl ilgalaikių ir efektyvių rezultatų, jie vertinami visame pasaulyje. Na, o pasitelkiant naująją šaldymo sistemą „Zimmer Cryo“, procedūros eiga kelia kur kas mažiau nemalonių jausmų – jaučiamas lengvas dilgčiojimas bei šiluma.

Apie ilgalaikį plaukelių šalinimą svarstote ir jūs? Atvykite į nemokamą konsultaciją su bandomąja procedūra. SPAUSKITE ir REGISTRUOKITĖS


*0 – visai neskaudėjo / 1-3 šiek tiek skaudėjo / 4-5 skaudėjo / 6-8 labai skaudėjo / 9-10 nepakeliamai skaudėjo.