lt

TOLESKIN veido kaukė

TOLESKIN veido kaukė
Aprašymas

Toleskin [M] yra priemonė, kuri padeda suvaldyti įsijautrinusios odos reakcijas. Sudėtyje yra raminanti veiklioji medžiaga, kuri suteikia komforto jausmą epidermiui prieš arba po odos reakcijos. Lipidus atstatanti formulė aprūpina odą riebiosiomis rūgštimis, kurios reikalingos norint sumažinti transepiderminio vandens netekimą (TEWL) ir sustiprindi odos barjierines funkcijas. Iš karto sumažina paraudimą, suteikia komfortą ir nuramina odą. Oda jaučiasi sveikesnė ir stipresnė, gebanti apsaugoti save nuo kasdieninio išorinio streso.

Veikliosios medžiagos
Antikrizinė platforma

Pluoštinės bosvelijos ekstraktas.

Raminamoji platforma

Margasėklio širdvio ekstraktas.

Lipidus atstatanti platforma

Lufos sėklų aliejus, Juodųjų serbentų sėklų aliejus.

Naudojimas

1. Nuvalykite ir nusausinkite veido odą ir kaklą. Atidarykite pakuotę, kur pažymėta.
2. Atidarykite tubelę, nulauždami dangtelį ir įpilkite visa serumą į paketą. Išmaišykite paketėlį, kad serumas tolygiai pasiskirtytu viduje.
3. Išimkite kaukę iš paketo, išskleiskite, nuimkite apsauginę plėvelę ir uždėkite ant odos. Pirštų galiukais išlyginkite kaukę, kad ji tinkamai prisitvirtintu, palikite 20 minučių.
4. Nuimkite kaukę ir išmeskite. Įmasažuokite produkto perteklių nuo veido apačios iki viršaus.

Galimas tūris

Pakuotėje: 1 vnt. sausą lakštinę kaukę + 1vnt. - 15ml. serumą.

Papildoma informacija

Produktą galite įsigyti SAPIEGOS klinikose: Paupyje, Aukštaičių g. 4C, ir Antakalnyje, V. Grybo g. 17.

SAPIEGOS klinika yra ilgametis BIOLOGIQUE RECHERCHE partneris Lietuvoje, todėl mūsų klinikoje galite įsigyti šios autentiškos prancūziškos kosmetikos bei registruotis kosmetologinėms procedūroms, atliekamoms naudojant išskirtines BIOLOGIQUE RECHERCHE sukurtas technikas. Procedūros bus individualiai pritaikytos pagal jūsų odos tipą.

REGISTRUOTIS