lt

Huile Fondamentale

Huile Fondamentale
Aprašymas

Priežiūros priemonė, padedanti išlaikyti odos lipidų pusiausvyrą, atkurti odos kokybę ir sustiprinti sausus bei trapius plaukus. Jis palieka švelnų ir subtilų aromatą ant odos dėl sinergetinio pačiulio ir amyro žievės eterinių aliejų derinio, tinkamo net nėščioms moterims. Nelipnus, oda intensyviai maitinama, o plaukai atgauna žvilgesį, elastingumą ir švelnumą.

Naudojimas

Kūnas: tepkite ant viso kūno sukamaisiais masažiniais judesiais, kol produktas visiškai įsigers.
Plaukai: tepkite gausiai palukų sruogas link plaukų galų. Palikite 20 minučių arba per naktį, ir nuplaukite šiltu vandeniu. Šampūną naudokite įprastai.
Barzda: šis produktas taip pat tinka naudoti barzdoms. Sušildykite kelis lašus aliejaus delnuose. Tepkite didesnį dėmesį skirdami galams. Galiausiai suformuokite barzdą pirštais ar šukomis. Norėdami pasiekti optimalių rezultatų ir turėti minkštą ir stiprią barzdą, naudokite kiekvieną vakarą prieš miegą.

Galimas tūris

100ml

Papildoma informacija

SERUMAI IR ALIEJAI
„Biologique Recherche“ serumai ir aliejai gali būti naudojami atskirai arba kartu su kremais, siekiant optimizuoti veikliųjų medžiagų poveikį. Dėl unikalios tekstūros jie greitai įsigeria į odą.