lt

Crème Iso-Placenta

Crème Iso-Placenta
Aprašymas

„Crème Iso-Placenta“ suteikia intensyvią regeneracinę odos priežiūrą, konkrečiai veikiančią spuoguotą odą. Jis skatina ląstelių regeneraciją ir sumažina spuogų sukeltas pasekmes, giliai maitina odos audinius, biologiškai imituodamas žmogaus placentos savybes. Spuogų randai išgydomi ir odos paviršius tampa tolygesnis, mažiau sudirgęs.

 

Naudojimas

Kiekvieną rytą ir (arba) vakarą tepkite ant nuvalytos odos. Švelniai masažuokite veidą, kaklą ir dekoltė, kol visiškai įsigers.

Galimas tūris

50ml

Papildoma informacija

KREMAI
Dėl subalansuotos formulės kremai prisotina veido, kaklo ir iškirptės srities odą augaliniais, biologiniais ir jūriniais kompleksais. Kremai papildo kvintesencinių serumų poveikį ir apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl ypatingos tekstūros kremai drėkina nepalikdami riebios plėvelės. Šiuose lengvos konsistencijos kremuose esančios veikliosios medžiagos leidžia pasiekti optimalių rezultatų naudojant net ir nedidelius kremo kiekius. Dauguma Biologique Recherche priežiūros programų rekomenduoja naudoti skirtingus kremus dienai ir nakčiai. Biologique Recherhe liniją sudaro trijų tipų kremai: pagrindiniai, specialūs ir intensyvūs kremai.