lt

Liposmose

Liposmose
Aprašymas

Jo formulėje yra veikliųjų medžiagų, turinčių trigubą osmoreguliacinį, lipolitinį ir stangrinamąjį poveikį, padedantį ištaisyti ir apsaugoti odą nuo išorinių veiksnių, sugrąžinti žvilgesį į akis. Diena po dienos sumažėja paburkimas, pagyvėja akys ir išlyginamas akių kontūras.

Naudojimas

1. Tepkite ryte ir (arba) vakare visą akių kontūro zoną, sutelkdami dėmesį į paburkimą.
2. Švelniai bakstelėkite pirštų galiukais, pradedant nuo vidinio kampo ir pereinant prie išorinio akies kampo, kad būtų palengvinta mikrocirkuliacija.
3. Tada švelniai spauskite limfą, kad sumažėtų akių kontūro srities paburkimai.

Galimas tūris

8ml, 30ml

Papildoma informacija

KVINTESENCINIAI SERUMAI
Kvintesenciniai serumai yra gryniausios formulės gaminiai visoje Biologique Recherche linijoje. Vienintelės veikliosios medžiagos yra amino rūgštys arba peptidai, konservantų kiekis minimalus. Kvintesenciniai serumai kryptingai sprendžia specifines odos problemas, tokias kaip drėgmės stoka, negyvybingumas, papilkėjusi odos spalva, smulkios raukšlelės, seborėja ir kt.
PRIEŽIŪROS ETAPAS
Priežiūros etapas – Biologique Recherche aktyviausiai veikianti odos priežiūros programos dalis, kurios metu naudojami didelės koncentracijos augalinės, jūrinės ir biologinės kilmės produktai. Produktai, tepami pagal specialią Biologique Recherche sukurtą metodologiją, balansuoja, drėkina ir atnaujina epidermį. Veikliosios medžiagos veikia palaipsniui. Oda tampa spindinti ir išpuoselėta.