lt

Eye Care Concealer

Eye Care Concealer
Aprašymas

Produkto odos priežiūros formulėje gausu aktyvių ingredientų ir siūlomos 4 papildomos veiksmų platformos:

  • Apsauga nuo tamsių ratų: Gudobelės ir Arabijos jazminų kompleksas veikia pigmentus, atsakingus už tamsių ratų spalvą, kad sumažintų jų intensyvumą.
  • Apsauga nuo paburkimo: avokadų polifenoliai gerina mikrocirkuliaciją ir mažina audinių kongestiją, mažina akių kontūro patinimą ir paburkimą.
  • Išlyginimas: Raudonųjų dumblių ir Tara vaisių ekstraktų kompleksas stangrina ir pakelia akių kontūrą. Bruožai švelnėja, o senėjimo požymiai sumažėja.
  • Putlinimas: Mėlynosios agavos mielių ekstraktas ir hialurono rūgštis (didelės molekulinės masės) putlina ir sulaiko vandenį, kad sudrėkintų akių kontūrą. Formulė nesikaupia smulkiose raukšlelėse ir suteikia odai nepriekaištingą komfortą visą dieną.
Naudojimas

Eye Care Concealer suteikia matomus, kliniškai įrodytus rezultatus. Rekomenduojama pavargusiai odos Būklei©.
Šis produktas yra 3 atspalvių.

Galimas tūris

PARDAVIMO FORMATAS: 5ml stiklinis buteliukas su integruotu aplikatoriumi.

Papildoma informacija

Produktą galite įsigyti SAPIEGOS klinikose: Paupyje, Aukštaičių g. 4C, ir Antakalnyje, V. Grybo g. 17.

SAPIEGOS klinika yra ilgametis BIOLOGIQUE RECHERCHE partneris Lietuvoje, todėl mūsų klinikoje galite įsigyti šios autentiškos prancūziškos kosmetikos bei registruotis kosmetologinėms procedūroms, atliekamoms naudojant išskirtines BIOLOGIQUE RECHERCHE sukurtas technikas. Procedūros bus individualiai pritaikytos pagal jūsų odos tipą.

REGISTRUOTIS