lt

Dailios kūno linijos: misija įmanoma? 7 klausimai kineziterapeutei

Dailios kūno linijos: misija įmanoma? 7 klausimai kineziterapeutei
Nepaisant to, kad dar gyvename žiemos nuotaikomis, pamažu kyla mintys ir apie šiltąjį sezoną. Rūpintis savo sveikata renkantis subalansuotą mitybą bei nepamirštant fizinio aktyvumo, labai svarbu, tačiau galbūt yra daugiau būdų, kurie gali padėti savo kūne jaustis geriau? Mintimis apie profesionalų pasitelkiamus efektyvius metodus, pakvietėme pasidalinti SAPIEGOS klinikos kineziterapeutę Redą Sakalauskę.

I. Kada reikėtų pradėti lankytis jūsų kabinete, jei padailinti kūno linijas ir sumažinti celiulitą norisi spėti dar iki vasaros?
Kūnu, kaip ir veidu, reikia rūpintis nuolat, nepriklausomai nuo sezoniškumo. Žinoma, geriausia neatidėlioti ir nieko nelaukiant imtis veiksmų dabar pat. Jei rezultatais norisi džiaugtis jau šiltuoju sezonu, profesionalias kūno priežiūros procedūras rekomenduoju pradėti žiemą. Tiesa, siekiant efektyvumo, labai svarbus procedūrų tęstinumas, reguliarumas bei derinimas su kūno priežiūros procedūromis namuose.

II. Kokias procedūras galėtumėte rekomenduoti skirtingoms problemoms spręsti, pavyzdžiui, kai:
  • norisi lieknesnės talijos,
  • norisi stangresnio ir išraiškingesnio užpakaliuko,
  • norisi atsikratyti celiulito šlaunų ir sėdmenų srityje,
  • erzina rankų nukarimas?

Puikius rezultatus užtikrina procedūrų kompleksiškumas, kai skirtingas kūno sritis veikiančios procedūros yra kombinuojamos kartu.

Dažnai susiduriu su klientėmis, kurios kreipiasi dėl pilvo sienos raumenų atsipalaidavimo, odos tonuso paglebimo ir papildomų laisvų riebalinių audinių. Tokiu atveju, efektyviausia, kai vieno vizito metu yra atliekamos „Velashape III“ + „Lutronic Accucurv“ ar „Emsculpt Neo“ procedūros. Iš patirties galiu pasakyti, kad tai turbo kombinacija – labai geri rezultatai gali pasimatyti jau mėnesio eigoje.

Kai norisi sumažinti celiulito sankaupas sėdmenų ir kojų srityse, pasitelkiu „Velashape III procedūras. Labai dažnai sėdint ar kryžiuojant kojas, šiose srityse sutrinka mikrocirkuliacija ir atsiranda poodinio riebalinio audinio nelygumai. Tad, jei norisi ne tik gražaus, bet ir riesto užpakaliuko, puiki kombinacija yra „Velashape III“ + „Lutronic Accucurv“ ar „Emsculpt Neo“ procedūrų kursas.

Rankų sritis taip pat labai aktuali moterims. Su amžiumi mažėjant kolageno ir elastino sintezei odoje, atsiranda odos paglebimas ir sumažėja jos elastingumas. Tokiais atvejais verta išbandyti „Velashape III“ procedūras. Jeigu klientė turi ir raumens tonuso sumažėjimą rankose, puikiai tiks „Emsculpt Neo“ procedūra.

Norint sustiprinti rezultatą ir jį išlaikyti, galėčiau rekomenduoti bent 2–3 k. per mėnesį specialisto kabinete atlikti MINCEUR procedūras. Jos užtikrins odos stangrumą, švytėjimą, atpalaiduos celiulito sankaupas ir suteiks visišką atsipalaidavimą.

III. O ką svarbu žinoti apie kūno priežiūros procedūras namuose? Gal turite patarimų, kokias kosmetines procedūras reikėtų atlikti?
Odos priežiūra namuose yra labai svarbi, tad drėkinti ir maitinti odą būtina kiekvieną dieną.

Probleminėms kūno vietoms, tokioms kaip pilvas, sėdmenys, kojos ar rankos, rekomenduočiau į odos priežiūros rutiną įtraukti profesionalias stangrinančias ir anticeliulitines priemones. Naudojant priemones su aktyviais ingredientai, labai svarbu prieš tai tinkamai paruošti savo kūno odą. Suaktyvinkite kraujotaką kontrastiniu dušu arba šilta vandens srove. Atlikite pilingą rūgštiniu šveitikliu, kuris švelniai eksfoliuos negyvas odos ląsteles ir paruoš odą tolimesniam etapui. Kosmetinę priemonę įmasažuokite atlikdamos savimasažą plaušine, masažine pirštine ar tiesiog rankomis.

Reguliariai namuose atliekant šias procedūras su kosmetinėmis priemonėmis, galima pastebėti džiuginančius rezultatus – lygesnę ir stangresnę odą, minkštesnį riebalinį audinį bei geresnę bendrą savijautą. Žinoma, taip pat svarbu nepamiršti subalansuotos mitybos ir fizinio aktyvumo.

IV. Kaip dažnai reikėtų kartoti procedūras, jei norisi, kad rezultatai džiugintų visus metus?
Kiekvieną atvejį vertinu individualiai, tačiau, dažniausiai, norint išlaikyti rezultatą, svarbus periodiškumas, tad profesionalias kūno procedūras rekomenduoju atlikti bent kartą per metus.

V. Kada procedūrų atlikti negalima?
Tokių procedūrų nerekomenduojama atlikti sergant, turint tam tikrus sutrikimus ar laukiantis. Taip pat, negalima vartoti antibiotikų ar kraują skystinančių vaistų. Sezoniškumas šių procedūrų atlikimui įtakos nedaro, tad jas galima atlikti bet kuriuo sezonu.

VI. Besilaukiančioms procedūrų atlikti negalima, o ar jos galimos pagimdžiusioms ar vis dar maitinančioms moterims?
Moters kūnas turi polinkį kaupti riebalinį audinį kaip maistines atsargas. Šis polinkis ypač suintensyvėja nėštumo ir maitinimo metu, nes kūdikio visų maistinių medžiagų ir energijos poreikis tiesiogiai priklauso nuo jį maitinančios mamos.
Profesionalios procedūros skatina metabolinius procesus organizme: dalis riebaluose esančių medžiagų apykaitos produktų išsiskiria į kraują ir dalis jų gali patekti į pieną, o tai yra nenaudinga kūdikiui, todėl maitinančiai mamai rekomenduojama vengti stiprių dietų ar svorio kritimą greitinančių intensyvių procedūrų.
Taigi, besilaukiančioms moterims aparatinių procedūrų neatliekame, todėl SAPIEGOS klinikoje kviečiame apsilankyti, kai tik baigs maitinti, bet ne anksčiau nei 4–5 mėnesiai po gimdymo.

VII. Kokiu periodiškumu turėtų būti atliekamas procedūrų kursas, pvz. „Lutronic Accucurv“ + „Velashape III“, ir kodėl?
„Velashape III“ ir „Lutronic Accucurv“ atliekame vieną kartą per savaitę, vienos procedūros metu. Toks intervalas yra visiškai saugus ir nereikalauja didelio krūvio organizmui, kartu užtikrinant efektyvius procedūrų rezultatus. Norint dar labiau sustiprinti efektą ir pasirūpinti stangria bei gražia oda, tarp aparatinių procedūrų galime įterpti ir „Minceur“ – kūno puoselėjimo procedūrą su profesionalia „Biologique Recherche“ kosmetika.