Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu

Įsivaizduokite aksominio švelnumo kojas, kurias malonu liesti, nes jokie plaukeliai neataugs nei šiandien, nei poryt, nei po metų. Arba pažastis, kurių nereikės kasdien skusti peiliuku ar epiliuoti iš skausmo sukandus dantis. O kur dingę plaukeliai ant viršutinės lūpos, tiek metų vertę slėptis po storu makiažo sluoksniu? Tam, kad galėtumėte džiaugtis kūnu, tarsi visam laikui apdirbtu fotošopo programėle, tereiks jas patikėti “Sapiegos klinikos” profesionalams, kurie turi nemažesnę nei 6 metų patirtį atliekant plaukelių šalinimą lazeriu. Mūsų specialistai lyderiaujančiais GentleLase Pro ir GentleMax Pro aleksandrito lazeriais atliks ilgalaikę plaukelių šalinimo procedūrą, po kurios kiekvienas gali atrodyti it žvaigždė.

Viena populiariausių procedūrų Viena populiariausių procedūrų

Viena populiariausių procedūrų

Lazerinės plaukų šalinimo procedūros stulbinamu greičiu populiarėja visame pasaulyje. Kodėl? Visų pirma jos efektyviai sprendžia medicinines, estetines ir su tuo susijusias psichologines problemas. Tai, kas ilgą laiką trukdė, tiesiog dingsta, sukeldami pasitenkinimą kaskart žvilgtelėjus į save veidrodyje, deginantis papūdimyje, maudantis baseine. Be to, taupomas jūsų laikas – plaukų šalinimas lazeriu suteikia ilgalaikį rezultatą – nebereikia periodiškai varginti savęs kitomis dažnomis kone kasdien atliekamomis plaukelių šalinimo procedūromis. Pasirinkus lazerines procedūras, ženkliai pagerėja odos kokybė – ji nebėra dirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatoriaus, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Plaukų šalinimas Syneron – Candela GentleLase Pro ir GentleMax Pro aleksandrito lazeriais yra saugus, nes 755 nm gylyje lazerio šviesa selektyviai sąveikauja su plauko melaninu ir nepažeidžia aplinkinių audinių.

Ar procedūra veiksminga?

Skirtingai nuo kitų metodų, plaukelių šalinimas aleksandrito lazeriu užtikrina ilgalaikius rezultatus. Gali pasirodyti, kad tai brangus malonumas, tačiau galiausiai investicija yra gerokai mažesnė nei nuolatinė depiliacija vašku ar skutimas peiliuku.

Moksliškai įrodyta, kad aleksandrito lazeris veikia ypač tiksliai, todėl reikia mažiau procedūrų iki tobulo rezultato lyginant su kitais lazeriais. Štai kodėl kasmet atliekama 13 mln. plaukelių šalinimo procedūrų su GentleLase Pro lazeriais visame pasaulyje.

Po procedūros oda tampa švelnesnė, tolygesnė. Taip pat, po procedūros nebevargina įaugantys plaukeliai. Tai neabejotinai palengvina kasdienę priežiūrą – nebereikia skirti laiko įprastinėms depiliacijoms ar skutimuisi. Išauga pasitikėjimas savimi.
Procedūros efektyvumas priklauso ir nuo paciento odos tipo ir plauko spalvos, jo storio bei šaknų gylio. Kuo tamsesnis ir storesnis plaukas ir šviesesnė aplinkinė oda, tuo efektyvesni rezultatai. Gležno šviesesnio plauko savininkėms teks atlikti daugiau procedūrų nei tamsių plaukų savininkėms. Taip pat efektyvumui reikšmės turi paciento endokrininė sistema. Esant kiaušidžių policistozei, antinksčių hiperplazijai procedūrų reikės daugiau, dažniau teks kartoti palaikomasisas procedūras, bet rezultatas bus teigiamas.

Ar procedūra veiksminga? Ar procedūra veiksminga?

Kodėl verta rinktis?

 • Efektyvios procedūros su lyderiaujančiais pasaulyje aleksandrito lazeriais „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“
 • Procedūras atlieka gydytojai ir medicinos specialistai pagal aukščiausius medicinos standartus
 • Nebereikės daugiau gaišti laiko įprastoms procedūroms: depiliacijai, epiliacijai ir skutimuisi peiliuku
 • Nebevargins įaugantys plaukeliai
 • Švelni, lygi oda be nepageidaujamų plaukelių ilgam laikui ir be skausmo
 • Ilgalaikėje perspektyvoje ekonomiškai efektyvu

 

 • Prieš Procedūrą

 • Procedūros metu

 • Po procedūros

 • 4 savaites prieš plaukelių šalinimo procedūrą lazeriu rekomenduojame nesideginti saulėje ar soliariume, nenaudoti savaiminio įdegio kremų.
 • 4 savaites iki procedūros rekomenduojame plaukelių nedepiliuoti, nepešioti, nenaudoti elektrinių epiliatorių (plaukelius skusti galima).
 • Prieš procedūrą (12-24 h) plaukelius švariai nuskuskite.
 • Jei vartojate antibiotikus rekomenduojame procedūrą atidėti. Dėl konkrečių Jūsų vartojamų vaistų, papildų ar žolinių preparatų pasitarkite su procedūrą aliekančiu gydytoju.
 • Jei vartojate izotretinoino vaistą spuogų gydymui iki pirmosios plaukelių šalinimo procedūros turi praeiti apie 6 mėn.
 • Jei susiduriate su periodine pūsleline veido srityje (Herpes Simplex) rekomenduojame procedūras atlikti po profilaktinio gydymo.
 • Procedūra neatliekama tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo srityse.
 • Procedūra neatliekama nėščioms moterims.

 

 

Švariai nuvalius odą, lazerio antagalis pridedamas prie odos ir specialistas ja manevruoja plaukelių šalinamos srities ribose. Procedūros metu aleksandrito lazeris generuoja 755 nm ilgio spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko folikulą. Kuomet energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai yra absorbuojami ir paverčiami į karštį, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą, taip pat sunaikina ir ląsteles, atsakingas už plauko ataugimą. Tinkamai ir laiku atlikus procedūrą jau po vieno karto iškrenta iki 20 proc. plaukų!

Ar procedūra – skausminga?
Plaukų šalinimas lazeriu “Sapiegos klinikoje” atliekamas su aleksandrito lazeriais GentleLase Pro ir GentleMax Pro, kurie pasaulyje pripažinti auksiniu standartu ir yra tikras šių laikų technologinis kūrinys, garantuojantis greitą, saugią ir minimalų diskomfortą sukeliančią procedūrą. Juose integruota moderni dinaminė šaldymo sistema (DCD). Prieš kiekvieną lazerio impulsą oda padengiama vėsinančia freono dulksna – užtikrinant, kad procedūra būtų ne tik efektyvi, bet ir neskausminga

Kiek ji trunka?
Procedūrų trukmė stebėtinai greita. Tai priklauso nuo srities: šalinant plaukelius nuo smulkių sričių, tokių kaip viršutinė lūpa, gydymas gali užtrukti vos kelias minutes, tačiau šalinant plaukelius nuo bikinio tikėtina 15 – 20 min. trukmė.

Kiek procedūrų reikia, kad ilgam atsisveikintumėte su plaukeliais?
Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka nuo 4 iki 8 procedūrų, jas rekomenduojama atlikti kas 4 – 10 savaičių, priklausomai nuo kūno lokalizacijos. Pertraukas daryti svarbu, kadangi lazerio šviesa geriausiai sąveikauja su augimo anageno fazėje esančio plauko melaninu.

Kokiose zonose plaukelius galima šalinti?

Plaukelius šalinančio lazerio taikymo spektras yra labai platus. Moterys paprastai dažniausiai nori pasiekti ilgai išliekantį kojų švelnumą, atsikratyti ūselių, išvengti kasdienės priežiūros tvarkant pažastų, bikinio zonos bei kitų sričių plaukus. Įaugę plaukeliai – dar viena problema, kuri puikiai koreguojama lazerinėmis procedūromis – vos po kelių kursų galėsite ją pamiršti. Tuo tarpu vyrai dažniausiai pageidauja plaukelius šalinti nuo kaklo, krūtinės, pažastų, nugaros ar pilvo. Be abejo, plaukelius šalinti galima ir nuo kitų sričių, tačiau yra kelios išimtys – akių vokai bei akies obuolio sritis.

Rekomenduojame 4 savaites po procedūros vengti deginimosi saulėje ir soliariume, naudoti kremą su SPF 50 apsauga atvirose kūno vietose.

Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po lazerinio plaukelių šalinimo:

 • Viena dažniausių – odos aplink folikulus patinimas ir paraudimas, kuris gali tęstis nuo kelių minučių iki kelių valandų.
 • Nudegimo komplikacijos retos, dažnai pasitaiko dėl paciento vartojamų vaistinių preparatų (geriamų antibiotikų, izotretinoino) dėl kurių išsivysto trumpalaikis jautrumas šviesai, fotosensibilizacija, arba dėl parinktų per stiprių lazerio parametrų. Štai kodėl taip svarbu procedūras patikėti sertifikuotiems medicinos specialistams, kurie turi sukaupę ilgalaikę patirtį, geba parinkti tinkamus lazerio parametrus bei įvertinti visas galimas rizikas dėl procedūros.

„Sapiegos klinika“, garsėjanti tokio lygio specialistais ir vienais moderniausių lazerių šalyje, yra ideali vieta lazerinei depiliacijai atlikti. Klinikoje prieš procedūrą atliekamas ir bandomasis mažo ploto mėginys (angl. Spot test), jo metu įvertinama, kaip oda reaguoja į lazerio šviesą.

Rezultatas – pavydėtinai lygi oda be plaukelių ir sutaupytos marios laiko! Nusprendę pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus lazeriu, jūs įrodote, kad požiūriu į savo kūną ir laiko planavimą esate iš XXI amžiaus.

Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu kainos

I SPECIALUS PASIŪLYMAS: Viršutinė lūpa + Smakro sritis (-10%)

82 €74 €

II SPECIALUS PASIŪLYMAS: Pažastys + Pilvo sritis (-20%)

118 €94 €

III SPECIALUS PASIŪLYMAS: Klasikinis bikini + Pažastys (-30%)

156 €109 €

IV SPECIALUS PASIŪLYMAS: Braziliškas Bikini + Pažastys (-25%)

176 €129 €

V SPECIALUS PASIŪLYMAS: Blauzdos + Klasikinis bikini + Pažastys (-35%)

276 €179 €

VI SPECIALUS PASIŪLYMAS: Blauzdos + Braziliškas bikini + Pažastys (-35%)

296 €192 €

VII SPECIALUS PASIŪLYMAS: Kojos (visos) + Bikini (klasikinis/braziliškas) (-30%)

320 €219 €

VIII SPECIALUS PASIŪLYMAS: Kojos (visos) + Bikini (klasikinis/braziliškas) + Pažastys (-30%)

396 €279 €

Viršutinės lūpos sritis

34 €

Smakro sritis

48 €

Skruostų sritis

55 €

Sprando sritis

38 €

Kaklo sritis

45 €

Pažastų sritys

76 €

Žastų sritys

74 €

Dilbių sritys

70 €

Plaštakų sritys

35 €

Rankų sritys (viso ilgio)

135 €

Pečių sritys

70 €

Krūtinės sritis (vyrams)

82 €

Krūtų spenelių sritys

24 €

Pilvo sritis (moterims)

42 €

Pilvo sritis (vyrams)

82 €

Nugaros sritis

129 €

Šlaunų sritys

135 €

Blauzdų ir kelių sritys

120 €

Blauzdų sritys

100 €

Kojos (bendru ilgiu)

220 €

„Klasikinio“ bikini sritis

80 €

„Braziliško“ bikini sritis

100 €

Sėdmenų sritys

42 €

Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą

nemokama

Daugiau

ATSKIRŲ SRIČIŲ PASIŪLYMAS:  pasirenkant 3 sričių plaukelių šalinimą VIENU METU – taikoma 20 % nuolaida. Įsigyjant 4 procedūrų kursą – taikoma 20 % nuolaida. Nuolaidos su specialiais pasiūlymais nesumuojamos.

D.U.K
Kiek įprastai reikia laiko, norint pasiekti rezultatą?
Didžiuojamės galėdami teikti šias paslaugas „Sapiegos klinikoje“ ir tikime, kad visi mūsų klientai nusipelnė geriausių technologijų ir rezultato. Jam pasiekti dažniausiai užtenka 6–8 procedūrų kas 4–6 savaites. Jau po pirmosios procedūros plaukelių sumažėja iki 20 %, o likę auga lėčiau.
Kam tinkamas plaukelių šalinimas lazeriu?
Greičiau galutinius rezultatus pasiekia šviesesnę odą ir tamsesnius plaukelius turintys klientai, tačiau „Sapiegos klinikoje“ naudojamo lazerio technologija veiksmingai veikia įvairių tipų odą ir plaukelius. Vis dėlto plaukelių šalinimas lazeriu netinkamas labai šviesiems, raudoniems ar baltiems plaukeliams. Daugiau informacijos apie Jūsų tinkamumą procedūrai suteiks Jūsų pasirinktas „Sapiegos klinikos“ plaukelių šalinimo specialistas per pirmąją konsultaciją. Konsultacijos plaukelių šalinimo klausimais – nemokamos.
Kokį lazerį naudojate plaukeliams šalinti?
Kad klientai būtų patenkinti, naudojame mediciniškai įvertintus Candela GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazerius, pasaulyje laikomus efektyviausiais plaukelių šalinimo prietaisais. Su jais procedūros greitos, nekelia diskomforto dėl patentuotos šaldymo sistemos ir yra veiksmingos – skirtumus pastebėsite jau po pirmos procedūros.
Kaip veikia plaukelių šalinimas lazeriu?
„Sapiegos klinikoje“ naudojami Candela GentleLase Pro ir Gentle Max Pro Aleksandrito lazeriai, skleidžiantys artimą infraraudonųjų spindulių šviesai bangą, veikiančią plauko folikulo pigmentą, nepažeisdami aplinkinio odos audinio. Lazerio šviesai pasiekus plaukeliuose esantį pigmentą per minimalų laikotarpį (3 ms) spinduliai paverčiami šiluma, kuri sunaikina ląsteles, atsakingas už plauko folikulo augimą aktyvioje augimo stadijoje, bet nepažeidžia aplinkinių audinių dėl ypatingos Short Pulse technologijos.
Ar plaukelių šalinimas lazeriu užtikrina ilgalaikį rezultatą?
Nė vienas lazeris negali užtikrinti 100 % ilgalaikio rezultato. Tačiau klinikoje naudojamais Candele GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriais daugeliu atvejų pasiekiamas ilgalaikis plaukelių sumažėjimas iki 70–90 %. Tiesa, rezultatai dažnai priklauso nuo kiekvieno paciento – įtakos gali turėti ir odos tipas ar plaukelių spalva, storis, ir hormonai. Ilgalaikius rezultatus pasiekti gali būti sudėtinga moterims, turinčioms hormoninių sutrikimų (menopauzė, policistinis kiaušidžių sindromas, kt.)
Ar plaukelių šalinimas lazeriu skausmingas?
Klinikoje klientams siūlome du odos vėsinimo procedūros metu pasirinkimus. Jie odos paviršių palaiko vėsų, kad maksimali lazerio energija galėtų pasiekti tikslą, arba kitaip – melaniną plauko pigmente. „Sapiegos klinikoje“ naudojami Candela lazeriai turi integruotą modernią dinaminę šaldymo sistemą DCD, kuri odą padengia vėsinančia freono dulksna prieš kiekvieną lazerio impulsą. Antroji šaldymo sistema „Zimmer“ veikia šalto oro pūtimo principu. Ji leidžia komfortiškai jausti per procedūrą net pačius jautriausius klientus. Svarbu paminėti, kad kiekvienas skausmą suvokia ir jaučia skirtingai, todėl rūpinamės, kad procedūros būtų neskausmingos. Jei esate jautresnis (-ė), per procedūrą gali būti taikomas vietinis nuskausminamasis kremas.
Kiek procedūrų man reikės?

Procedūrų skaičius kiekvienam klientui gali skirtis priklausomai nuo odos tipo, plaukelių spalvos, vartojamų preparatų bei hormoninės veiklos organizme. Reikalingas procedūrų skaičius taip pat gali priklausyti nuo depiliuojamos kūno srities, tačiau įprastai 6–8 apsilankymų užtenka rezultatams pasiekti. Apie individualiai Jums reikalingą procedūrų skaičių informuos mūsų specialistas per pirmąją konsultaciją ir sudarant procedūrų planą.

Kaip dažnai reikalingos procedūros?
Įprastai plaukai auga cikliškai, todėl norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, rekomenduojama plaukelius šalinti jų aktyvaus augimo stadijoje. Šalinant nepageidaujamus plaukelius veido srityje, procedūros kartojamos kas 4–6 savaites, depiliuojant plaukelius kitose kūno vietose, procedūros reikalingos kas 6–10 savaičių, kol užbaigiamas visas kursas. Tai preliminarios rekomendacijos, tikslų procedūrų planą sudarys mūsų klinikos specialistai, atsižvelgdami į Jūsų progresą po pirmųjų procedūrų. Rekomenduojame laikytis sudaryto procedūrų plano ir nepraleisti suplanuotų vizitų, kitu atveju optimalius rezultatus pasiekti bus daug sunkiau.
Kokiose kūno vietose gali būti atliekamas plaukelių šalinimas lazeriu?
Beveik visos žmogaus kūno vietos gali būti depiliuojamos lazeriu. Visą depiliuojamų zonų sąrašą rasite „Sapiegos klinikos“ teikiamų paslaugų kainyne, žemiau apačioje.
Ar lazerinėms procedūroms taikomas amžiaus cenzas?
„Sapiegos klinikoje“ lazerines plaukelių šalinimo procedūras rekomenduojame atlikti nuo 18 metų. Amžius reikšmingas dėl nuolat besikeičiančio hormonų lygio, veikiančio plaukelių augimą. Jei esate jaunesnis (-ė) nei 18 metų, prieš nuspręsdami atlikti tokią procedūrą pasikalbėkite su tėvais ar globėjais. Jie turi dalyvauti pirmojoje konsultacijoje ir pasirašyti sutikimą.
Ar tiesioginė saulės šviesa gali paveikti procedūrų efektyvumą?
Lazeris tiksliai veikia į plauko folikule esantį pigmentą, todėl prieš ir po procedūrų svarbu stengtis nepadidinti odos pigmentacijos. Dėl tiesioginės saulės šviesos gali kilti nepageidaujamų reakcijų rizika: deginimas, pūslelių susidarymas ir uždegiminė hipopigmentacija ar hiperpigmentacija. Kai kuriais atvejais šios reakcijos gali būti ilgalaikės ir neleisti pasiekti norimų rezultatų. Likus 2–4 savaitėms iki suplanuotos pirmosios procedūros bei visą taikomų procedūrų laikotarpį reikėtų nesideginti soliariume bei vengti tiesioginės saulės šviesos. Jei tiesioginės saulės šviesos išvengti neįmanoma, kas keletą valandų odą reikėtų tepti kremu nuo saulės. Taip pat rekomenduojama nenaudoti jokių dirbtinį įdegį skatinančių produktų procedūrų laikotarpiu. Į tai įeina ne tik dirbtinio įdegio purškikliai ar losjonai, bet ir bronzos atspalvio pudros bei kremai. Tokie produktai keičia natūralią odos spalvą, todėl prieš atliekant procedūras jie turi būti visiškai pašalinti iš odos. Kitu atveju klinikos specialistai gali nukelti suplanuotą procedūrą.
Ką daryti, jei vartoju vaistinius preparatus?
Kai kurie vaistai gali turėti fotosensibilizuojančių savybių, kurios didina nepageidaujamų reakcijų į šviesą riziką. Prieš procedūras nurodykite „Sapiegos klinikos“ specialistui, kokius vaistus ar papildus vartojate, kad būtų galima išvengti nepageidaujamų organizmo reakcijų.
Kas, jei man nustatytas policistinių kiaušidžių sindromas (PKS) ar kitas hormoninis disbalansas?
Klientams, turintiems hormoninį disbalansą ar policistinių kiaušidžių sindromą (PKS), prieš atliekant lazerinę depiliaciją rekomenduojama pasikonsultuoti su endokrinologu ar ginekologu dėl galimų rizikų ir gydymo. Klientai, kuriems nustatytas PKS ar kitas hormoninis disbalansas, įprastai skundžiasi didesniu plaukuotumu ar greitesniu plaukelių augimu, todėl norint pasiekti optimalių rezultatų, svarbu suderinti medicininį gydymą su lazerinėmis procedūromis.
Ar galima atlikti procedūrą besilaukiančioms ar maitinančioms moterims?
Nėštumo metu atlikti plaukelių šalinimo procedūrų nerekomenduojama, nes nebuvo atlikta klinikinių tyrimų su tokia pacientų grupe. Laktacijos metu plaukelių šalinimo procedūras rekomenduota pradėti praėjus maždaug 6 mėn. po gimdymo, įvertinus individualiai kiekvieną atvejį, nes išlieka didesnė rizika atsirasti hiperpigmentacijai.
Kaip reikėtų pasiruošti plaukelių šalinimo procedūrai?
Iki pirmosios procedūros prašome laikytis šių reikalavimų: Nedepiliuokite plaukelių numatytoje kūno zonoje 4 savaites nei pincetu, vašku, kremu, nei epiliatoriumi; Nenaudokite dirbtinio įdegio priemonių depiliacijai ruošiamoje kūno vietoje; 2-4 savaites venkite tiesioginių saulės spindulių; 4 savaites venkite saulės įdegio procedūrai numatomoje vietoje; Jei plaukelius šalinsite veido srityje, likus savaitei iki procedūros neplanuokite veido šveitimo ar pilingo procedūrų, nenaudokite rūgštinių kremų ar serumų; Venkite mikroadatinių procedūrų veido srityje iki procedūros likus 2 savaitėms; Jei numatyta kūno depiliacija, depiliacijos vietą nuskuskite peiliuku likus 12–24 valandoms iki vizito. Palikite nedidelį lopą (iki 2 cm2) plaukelių specialistui įvertinti; Jei procedūra planuojama veido srityje, jos skusti nereikia.
Kaip rūpintis depiliuota vieta po procedūros?
Odos paraudimas ir tinimas – dažnas reiškinys, galintis išlikti iki 48 valandų po procedūros. Norėdami užtikrinti atitinkamą odos apsaugą, naudokite tik „Sapiegos klinikos“ specialistų rekomenduotas priemones. Venkite fizinio krūvio, karšto dušo, baseinų, SPA centrų ar saunų iki 48 valandų po procedūros.
Daugiau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos