lt

Toleskin [C]

Toleskin [C]
Aprašymas

Itin raminantis Toleskin [C] sumažina jautrumą, niežėjimą ir diskomfortą. Netoleruojanti oda apibūdinama kaip turinti sutrikusią mikrobiotą ir pažeistą odos barjerą, kuris praleidžia alergenus ir patogenus į epidermį. Jo formulė padeda atkurti mikrobiotos pusiausvyrą, neleidžia odai reaguoti ir išsaugo jos vientisumą. Šią formulę sudaro raminančios ir paraudimą mažinančios veikliosios medžiagos. Apsauginis odos barjeras ir veikliosios medžiagos padeda pagerinti odos barjerines funkcijas ir subalansuoti mikrobiotą, taip sumažinant odos rekacijas. Barjeras apsaugo odą nuo išorinio streso veiksnių, mažina niežulį. Oda tampa toleruojanti ir nuraminta. Tekstūra mažiau šiurkšti, sumažėjęs paraudimas, todėl epidermis jaučiasi komfortiškai.

Naudojimas

Kiekvieną rytą ir (arba) vakarą tepkite ant nuvalytos odos. Švelniai masažuokite veidą, kaklą ir dekoltė, kol visiškai įsigers.

Galimas tūris

50ml

Papildoma informacija

KREMAI
Dėl subalansuotos formulės kremai prisotina veido, kaklo ir iškirptės srities odą augaliniais, biologiniais ir jūriniais kompleksais. Kremai papildo kvintesencinių serumų poveikį ir apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl ypatingos tekstūros kremai drėkina nepalikdami riebios plėvelės. Šiuose lengvos konsistencijos kremuose esančios veikliosios medžiagos leidžia pasiekti optimalių rezultatų naudojant net ir nedidelius kremo kiekius. Dauguma Biologique Recherche priežiūros programų rekomenduoja naudoti skirtingus kremus dienai ir nakčiai. Biologique Recherhe liniją sudaro trijų tipų kremai: pagrindiniai, specialūs ir intensyvūs kremai.