lt

Protection U.V. SPF 50

Protection U.V. SPF 50
Aprašymas

Protection U.V. SPF 50 sudėtyje esantys 100% natūralūs filtrai SPF 50 veiksmingai apsaugo odą nuo saulės poveikio. „Triple Shield Complex ©“ technologija skirta visam saulės spindulių spektrui [UVA + UVB + matoma šviesa + infraraudonieji spinduliai], kad užtikrintų visapusišką apsaugą ir išsaugotų odos vientisumą. Jo derinys su senėjimu ir raminančiomis veikliosiomis medžiagomis veikia kartu, kad išsaugotų ir apsaugotų odą nuo senėjimo. Atsparus vandeniui. Fotostabilus. Dermatologiškai patikrintas.

Naudojimas

1. Prieš bet kokį saulės spindulių poveikį gausiai tepkite ant viso veido, kaklo ir dekoltė
2. Jei nenaudosite pakankamai produkto, jūsų oda bus žymiai mažiau apsaugota nuo saulės spindulių
3. Dažnai tepkite (bent kas dvi valandas), po maudynių, nusausinus odą rankšluosčiu ar servetėle.

Galimas tūris

50ml

Papildoma informacija

APSAUGA NUO SAULĖS
Saulės priežiūros produktai yra būtini norint apsaugoti epidermį nuo saulės spindulių, kurie tiesiogiai veikia odos senėjimą. „Biologique Recherche“ dar labiau išplečia apsaugą nuo saulės, naudodama trejetą produktų, kurie paruošia odą prieš buvimą saulėje, užtikrina veiksmingą apsaugą ir po to ją nuramina.
Išskirtinai mūsų tyrimų laboratorijos sukurtas „Triple Shield Complex ©“ suteikia 100% natūralią apsaugą nuo UVA, UVB ir infraraudonųjų spindulių, kad būtų išvengta odos senėjimo ir dehidratacijos.