lt

Platysma kaukė

Platysma kaukė
Aprašymas

Pagaminta iš itin tampraus, aukštos kokybės audinio, jungiančio celiuliozę ir viskozę, užtikrina komfortą ir našumą. Veido bruožai akimirksniu tampa stangresni, ilgainiui kontūrai pertvarkomi ir iš naujo apibrėžiami. Rekomenduojama Skin Instants© su suglebusiais kontūrais.

Veikliosios medžiagos
Anti-ptozės platforma

Baltų saldžiųjų lubinų ekstraktas, Amžinosios gėlės ekstraktas ir Jūrinis eksopolisacharidas išgautas Iroise jūroje. Jie veikia prieš gravitaciją, pagerindami dermos matricos tankį, struktūrinių ir funkcinių odos audinių palaikymą. Apimtys tampa harmoningesnės, o veido kontūras iš naujo apibrėžtas.

Liftinguojanti platforma

Raudonieji dumbliai ir Tara vaisiaus ekstrakto kompleksas bei Manijoko ekstraktas, minėtieji ingredientai turi stangrinantį poveikį. Veido bruožai akimirksniu tampa stangresni, ilgainiui kontūrai pertvarkomi ir iš naujo apibrėžiami.

Stangrinamoji platforma

Juodųjų vynuogių sultys ir Rugių ekstraktas. Jie padeda stangrinti odą, išlyginti odos audinį ir padidinti tonusą, ir išlaikyti pakeltą veido kontūrą.

Naudojimas

Uždėkite viršutinius plyšius ant ausų. Apatinę dalį prispauskite prie smakro, tada padarykite tą patį su apatiniais plyšiais, palaikykite 20min. Nuėmus įmasažuokite produkto likučius.

Galimas tūris

1 vnt. - 14 ml.

Papildoma informacija

Produktą galite įsigyti SAPIEGOS klinikose: Paupyje, Aukštaičių g. 4C, ir Antakalnyje, V. Grybo g. 17.

SAPIEGOS klinika yra ilgametis BIOLOGIQUE RECHERCHE partneris Lietuvoje, todėl mūsų klinikoje galite įsigyti šios autentiškos prancūziškos kosmetikos bei registruotis kosmetologinėms procedūroms, atliekamoms naudojant išskirtines BIOLOGIQUE RECHERCHE sukurtas technikas. Procedūros bus individualiai pritaikytos pagal jūsų odos tipą.

REGISTRUOTIS