lt

PIGM 400 SPF 15

PIGM 400 SPF 15
Aprašymas

Emulsija PIGM 400 SPF 15 – tai naujos kartos šviesinanti odos priežiūros priemonė, kurioje suderinta apsauga ir korekcija, taip pat 100 % natūralių mineralinių filtrų derinys.

Dėl tikslaus veikliųjų medžiagų nuo pigmentinių dėmių derinio ir daugialypės apsaugos (nuo UV spindulių, laisvųjų radikalų ir išorinių streso veiksnių) ji veikia visus melanogenezės etapus. Todėl ji siūlo visapusišką šviesinimo sprendimą pigmentacijos sutrikimų turinčiai odai ir sumažina būsimų pigmentinių dėmių atsiradimą.

Skystos tekstūros ir su SPF 15 šis produktas užtikrina kasdienę apsaugą ir saugo odą nuo ankstyvo senėjimo. Rekomenduojama netolygiai ir papilkėjusiai Odos būklei©.

Veikliosios medžiagos
Apsaugos nuo saulės platforma

Titano dioksidas ir Cinko oksidas, Ryžių esteris

Šviesinamoji platforma

Sintetintas šviesinantis peptidas, Kviečių sėlenų oligosacharidai, Jūrinės lelijos ekstraktas, Baltosios arbatos lapų ekstraktas

Su pigmentacija kovojanti platforma

Apynių spurgų ekstraktas, Cukrų polimerai, Vektorizuota ramnozė, Antipigmentinis kompleksas

Naudojimas

Paskirstykite veido, kaklo ir dekolte srityse kiekvieną rytą ir/ar vakarą ant švariai nuvalytos odos.

Galimas tūris

50 ml

Papildoma informacija

Produktą galite įsigyti SAPIEGOS klinikose: Paupyje, Aukštaičių g. 4C, ir Antakalnyje, V. Grybo g. 17.

SAPIEGOS klinika yra ilgametis BIOLOGIQUE RECHERCHE partneris Lietuvoje, todėl mūsų klinikoje galite įsigyti šios autentiškos prancūziškos kosmetikos bei registruotis kosmetologinėms procedūroms, atliekamoms naudojant išskirtines BIOLOGIQUE RECHERCHE sukurtas technikas. Procedūros bus individualiai pritaikytos pagal jūsų odos tipą.

REGISTRUOTIS