lt

Masque Caviar Vert

Masque Caviar Vert
Aprašymas

Efektyvi priemonė nuo raukšlių, todėl ji akimirksniu stangrina veido odą ir užkerta kelią smulkioms linijoms ir raukšlėms. Sukurta iš žaliųjų ikrų ir kolageno segmento, padeda restruktūrizuoti odą, kad būtų pastebimai sutankintas ir tonizuotas epidermis. Akivaizdžiai išlyginamos raukšlės, sustangrėja veido bruožai. Rekomenduojama naudoti odos senėjimo požymių turinčiai odos būklei.

Išskirtinis šios bioceliuliozės kaukės ingredientas yra žalieji ikrai – jūros dumbliai, kuriuose gausu svarbiausių mineralų (jodo, fosforo, magnio, kalcio ir vario) ir kuriuos vartoja Japonijos Okinavos salos, laikomos “mėlynąja zona”, gyventojai. Šie “augalinės kilmės ikrai” veikia dermos – epidermio jungtį, skatindami I ir IV kolagenų, laminino-5 ir glikozaminoglikanų – esminių ekstraląstelinio matrikso sudedamųjų dalių – raišką.

Veikliosios medžiagos
Priešraukšlinė platforma

Žalieji ikrai, Kolageno segmentas

Lyginamoji platforma

Jūrinis egzopolisacharidas iš Iroezo jūros, Mėlynosios agavos mielių ekstraktas

Tenzorių platforma

3D Matrix Lift, Raudonųjų dumblių ir Taros vaisių ekstrakto kompleksas

Naudojimas

Nuplaukite bei nusausinkite veido bei kaklo odą. Atidarykite pakuotę, nuimkite apsauginę plėvelę iš abiejų pusių, uždėkite kaukę ant odos. Pirštų galiukais išlyginkite ją, kad puikiai priliptų prie odos ir palaikykite 15 minučių. Nuėmus įmasažuokite produkto likučius.

Galimas tūris

1 vnt. - 12 ml.