lt

Lotion P50W

Lotion P50W
Aprašymas

Švelniausias šveičiamasis losjonas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų nuo uždegimų, rekomenduojamas plonai, jautriai odos būklei.
Šalina negyvas ląsteles, skatina epidermio atsinaujinimą, atkuria odos balansą ir ramina. Kasdien švelniai valant, oda tampa matinė ir atsinaujinanti.

Naudojimas

Pirmą savaitę įlašinti losjono ant sudrėkinto vatos diskelio ir paskirstyti ant veido, kaklo ir iškirptės srities. Vėliau galima naudoti ant sauso vatos diskelio.
Po losjono vengti saulės spindulių, nenaudoti ant sudirgusios odos ir žaizdų. Negalima naudoti su retinoidine rūgštimi.

Papildoma informacija

LOSJONAI
Losjonai P50, P50W, P50V ir P50PIGM – tai trisdešimt metų Biologique Recherche laboratorijoje trukusių tyrimų ir stebėjimo rezultatas. Jų poveikis unikalus. Losjonai P50 suteikia galimybę epiderminiam sluoksniui atgauti savo gebėjimą atsinaujinti ir skatina apsauginio odos barjero atkūrimo procesą. Visos Biologique Recherche odos priežiūros procedūros, tiek atliekamos namuose, tiek grožio salone, pradedamos nuo losjonų P50. Oda švelniai šveičiama ir drėkinama, normalizuojama riebalinių liaukų sekrecija, sureguliuojamas odos pH. Losjonai P50 padeda išvengti plaukų įaugimo į odą, užtikrina tinkamą vyrų odos priežiūrą prieš skutimąsi ir po jo.