lt

Lotion P50 Corps

Lotion P50 Corps
Aprašymas

Šis losjonas sukurtas taip pačiais principais, kaip ir veido Lotion P50, tik pritaikytas kūno priežiūrai. P50 naudojimas yra būtinas paruošiamojoje epidermio priežiūroje. Lotion P50 Corps papildytas poli-alfa-beta-hidroksirūgščių kompleksu, dilgėlių ir citrinų ekstraktais. Jo švelnus šveičiamasis poveikis tonizuojair balansuoja odos rūgštingumą, paruošiant kūno odą kitoms Biologique Recherche procedūroms bei pagerinant veikliųjų medžiagų įsisavinimą.

Naudojimas

Paskirstykite produktą purškiant ant odos ir įmasažuojant. Siekiant geresnio rezultato, naudokite masažinę pirštinę kūnui.

Galimas tūris

250ml

Papildoma informacija

Losjonai P50 suteikia galimybę epiderminiam sluoksniui atgauti savo gebėjimą atsinaujinti ir skatina apsauginio odos barjero atkūrimo procesą. Visos Biologique Recherche odos priežiūros procedūros, tiek atliekamos namuose, tiek grožio salone, pradedamos nuo losjonų P50. Oda švelniai šveičiama ir drėkinama, normalizuojama riebalinių liaukų sekrecija, sureguliuojamas odos pH. Losjonai P50 padeda išvengti plaukų įaugimo į odą, užtikrina tinkamą vyrų odos priežiūrą prieš skutimąsi ir po jo.