lt

Lait VIP O2

Lait VIP O2
Aprašymas

Lait VIP O2, tikra urbanistinio skydo makiažo šalinimo priemonė, pašalina daleles, kurios gali būti mažesnės nei odos poros. Ši odos priežiūros priemonė savo valomuoju poveikiu padeda pašalinti teršalus, kurie kaupiasi odos audinių paviršiuje. Oda gali geriau kvėpuoti, yra sveikesnė ir atgauna natūralų švytėjimą.

Puiki valomoji priemonė nuolat patiriantiems užterštos miesto aplinkos poveikį. Nuvalo makiažą ir nešvarumus, ramina epidermį, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, skaistina ir vienodina odos spalvą. Pravartu naudoti dažnai keliaujantiems žmonėms.

Naudojimas

1. Nedidelį kiekį pienelio paskirstyti ant veido, kaklo ir iškirptės srities odos.
2. Įmasažuokite.
3. Pašalinkite su drėgnais vatos diskeliais arba nuplaukite vėsiu vandeniu.
4. Kartokite procedūrą tol, kol makiažas ir nešvarumai bus nuvalyti.
5. Nusausinkite odą servetėle.

Galimas tūris

50ml, 150ml, 250ml

Papildoma informacija

VALOMIEJI PIENELIAI
Nuvalius makiažą ir nešvarumus oda tampa švari, gaivi ir švelni. Šie produktai naudojami kiekvieną dieną ryte ir vakare, tai pirmas ritualas, nuo kurio prasideda odos priežiūra. Valyti makiažą derėtų pradedant nuo akių srities naudojant švarų vatos diskelį.

PARUOŠIMO ETAPAS
Paruošimo etapas yra labai svarbus Biologique Recherche metodologijoje. Šiame etape išvalomi giluminiai epidermio sluoksniai, sureguliuojamas pH, švelniai šalinamos negyvos ląstelės ir nešvarumai, atkuriama hidrolipidinė plėvelė. Po šio etapo (jį sudaro makiažo pašalinimas, nuvalymas, švelnus šveitimas ir kaukė), oda yra pasiruošusi kitam etapui.