lt

Lait E.V.

Lait E.V.
Aprašymas

Sodrios tekstūros „Lait E.V. pienelis valo ir atkuria lipidų kiekį sausiausiose veido vietose. Veiksmingai pašalina nešvarumus ir net labiausiai išliekantį makiažą. Jo kreminė tekstūra išties suteikia komforto ir palieka maitinamąjį šydą ant odos. Tai apsaugo nuo odos išsausėjimo, ypač brandžią odą, linkusią į stiprią dehidrataciją. Oda yra drėkinama, elastinga ir jaučiasi komfortiškai. Tempimo pojūčiai nuraminami. Produkto tekstūra praturtinta drėkinančiomis ir senėjimą stabdančiomis savybėmis.

Naudojimas

1. Nedidelį kiekį pienelio paskirstyti ant veido, kaklo ir iškirptės srities odos.
2. Įmasažuokite.
3. Pašalinkite su drėgnais vatos diskeliais arba nuplaukite vėsiu vandeniu.
4. Kartokite procedūrą tol, kol makiažas ir nešvarumai bus nuvalyti.
5. Nusausinkite odą servetėle.

Galimas tūris

150ml, 250ml

Papildoma informacija

VALOMIEJI PIENELIAI
Nuvalius makiažą ir nešvarumus oda tampa švari, gaivi ir švelni. Šie produktai naudojami kiekvieną dieną ryte ir vakare, tai pirmas ritualas, nuo kurio prasideda odos priežiūra. Valyti makiažą derėtų pradedant nuo akių srities naudojant švarų vatos diskelį.

PARUOŠIMO ETAPAS
Paruošimo etapas yra labai svarbus Biologique Recherche metodologijoje. Šiame etape išvalomi giluminiai epidermio sluoksniai, sureguliuojamas pH, švelniai šalinamos negyvos ląstelės ir nešvarumai, atkuriama hidrolipidinė plėvelė. Po šio etapo (jį sudaro makiažo pašalinimas, nuvalymas, švelnus šveitimas ir kaukė), oda yra pasiruošusi kitam etapui.

 

Produktą galite įsigyti SAPIEGOS klinikose: Paupyje, Aukštaičių g. 4C, ir Antakalnyje, V. Grybo g. 17.

SAPIEGOS klinika yra ilgametis BIOLOGIQUE RECHERCHE partneris Lietuvoje, todėl mūsų klinikoje galite įsigyti šios autentiškos prancūziškos kosmetikos bei registruotis kosmetologinėms procedūroms, atliekamoms naudojant išskirtines BIOLOGIQUE RECHERCHE sukurtas technikas. Procedūros bus individualiai pritaikytos pagal jūsų odos tipą.

REGISTRUOTIS