lt

Lait Dermo-S

Lait Dermo-S
Aprašymas
Gerai toleruojama formulė Lait Dermo-S pašalina makiažą nesukeldama dirginimo ar paraudimo. Jis švelniai pašalina nešvarumus, apsaugo pagrindines labiausiai pažeidžiamas epidermio funkcijas. Raminantis poveikis riboja odos reakcijas į išorinius streso veiksnius ir sumažina valymo sukeltus diskomforto pojūčius. Oda atgauna komfortą, yra švari ir sudrėkinta.
 
Šis naujas produktas praplečia „Biologique Recherche“ valomųjų pienelių asortimentą sprendimu, pritaikytu būtent pažeidžiamų ir jautriausių odos tipų poreikiams, todėl odos jautrumą galima mažinti kiekviename žingsnyje.
Naudojimas

1. Nedidelį kiekį pienelio paskirstyti ant veido, kaklo ir iškirptės srities odos.
2. Įmasažuokite.
3. Pašalinkite su drėgnais vatos diskeliais arba nuplaukite vėsiu vandeniu.
4. Kartokite procedūrą tol, kol makiažas ir nešvarumai bus nuvalyti.
5. Nusausinkite odą servetėle

Galimas tūris

50ml, 150ml, 250ml

Papildoma informacija

VALOMIEJI PIENELIAI
Nuvalius makiažą ir nešvarumus oda tampa švari, gaivi ir švelni. Šie produktai naudojami kiekvieną dieną ryte ir vakare, tai pirmas ritualas, nuo kurio prasideda odos priežiūra. Valyti makiažą derėtų pradedant nuo akių srities naudojant švarų vatos diskelį.

PARUOŠIMO ETAPAS
Paruošimo etapas yra labai svarbus Biologique Recherche metodologijoje. Šiame etape išvalomi giluminiai epidermio sluoksniai, sureguliuojamas pH, švelniai šalinamos negyvos ląstelės ir nešvarumai, atkuriama hidrolipidinė plėvelė. Po šio etapo (jį sudaro makiažo pašalinimas, nuvalymas, švelnus šveitimas ir kaukė), oda yra pasiruošusi kitam etapui.

 

Produktą galite įsigyti SAPIEGOS klinikose: Paupyje, Aukštaičių g. 4C, ir Antakalnyje, V. Grybo g. 17.

SAPIEGOS klinika yra ilgametis BIOLOGIQUE RECHERCHE partneris Lietuvoje, todėl mūsų klinikoje galite įsigyti šios autentiškos prancūziškos kosmetikos bei registruotis kosmetologinėms procedūroms, atliekamoms naudojant išskirtines BIOLOGIQUE RECHERCHE sukurtas technikas. Procedūros bus individualiai pritaikytos pagal jūsų odos tipą.

REGISTRUOTIS