lt

Crème Verte Espoir A.R.

Crème Verte Espoir A.R.
Aprašymas

Crème Verte Espoir A.R. apsaugo ir sumažina rožinės požymius, idealiai tinka kovoti su veido paraudimu. Jis veikia pažeistus kapiliarus, sumažindamas lėtinio paraudimo mastą ir intensyvumą. Trapi ir reaktyvi oda akimirksniu nuraminama, o veido oda atgauna tolygesnę išvaizdą.

Naudojimas

Kiekvieną rytą ir (arba) vakarą tepkite ant nuvalytos odos. Švelniai masažuokite veidą, kaklą ir dekoltė, kol visiškai įsigers.

Galimas tūris

50ml

Papildoma informacija

KREMAI
Dėl subalansuotos formulės kremai prisotina veido, kaklo ir iškirptės srities odą augaliniais, biologiniais ir jūriniais kompleksais. Kremai papildo kvintesencinių serumų poveikį ir apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl ypatingos tekstūros kremai drėkina nepalikdami riebios plėvelės. Šiuose lengvos konsistencijos kremuose esančios veikliosios medžiagos leidžia pasiekti optimalių rezultatų naudojant net ir nedidelius kremo kiekius. Dauguma Biologique Recherche priežiūros programų rekomenduoja naudoti skirtingus kremus dienai ir nakčiai. Biologique Recherhe liniją sudaro trijų tipų kremai: pagrindiniai, specialūs ir intensyvūs kremai.