lt

Crème Masque Vernix

Crème Masque Vernix
Aprašymas

Regeneruoja ir atgaivina, drėkina, maitina ir apsaugo odą. Crème Masque Vernix padeda atkurti tinkamą epidermio būklę. Kaip apsauginis sluoksnis ant ką tik gimusio kūdikio odos, šis kremas kaukė pakartoja originalią vernikso sudėtį dėl pasirinktų veikliųjų medžiagų, kuriose gausu lipidų, baltymų ir antioksidantų peptidų. Gaivinamoji, atstatomoji, apsauginė priežiūra – ideali stokojančiai ir / arba stresuojančiai, dehidratuotai odos būklei, taip pat brandžiai odai, kurią reikia atnaujinti.

Naudojimas

Kiekvieną rytą ir (arba) vakarą tepkite ant nuvalytos odos. Švelniai masažuokite veidą, kaklą ir dekoltė, kol visiškai įsigers.

Galimas tūris

50ml

Papildoma informacija

KREMAI
Dėl subalansuotos formulės kremai prisotina veido, kaklo ir iškirptės srities odą augaliniais, biologiniais ir jūriniais kompleksais. Kremai papildo kvintesencinių serumų poveikį ir apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl ypatingos tekstūros kremai drėkina nepalikdami riebios plėvelės. Šiuose lengvos konsistencijos kremuose esančios veikliosios medžiagos leidžia pasiekti optimalių rezultatų naudojant net ir nedidelius kremo kiekius. Dauguma Biologique Recherche priežiūros programų rekomenduoja naudoti skirtingus kremus dienai ir nakčiai. Biologique Recherhe liniją sudaro trijų tipų kremai: pagrindiniai, specialūs ir intensyvūs kremai.