lt

Crème Masque Vernix VG

Crème Masque Vernix VG
Aprašymas

Crème Masque Vernix VG yra unikalus savo sudėtimi produktas, skatinantis epidermio rekonstrukciją ir atstatymą. Jo regeneruojančių veikliųjų medžiagų sudėtis panaši į raginio sluoksnio riebalų rūgščių sudėtį, todėl maitina odą ir skatina jos regeneraciją. Jis aprūpina daugybe lipidų ir baltymų, atkuria normalią lipidų būklę lipidų stokojančioje odoje ir atkuria riebalų rūgščių profilį, būtiną veiksmingam lipidų barjerui. Apsauginės veikliosios medžiagos atkuria ir stiprina odos barjero apsaugą nuo dehidratacijos ir riboja išorinį stresą. Oda atgaivinama, sustiprinama ir geriau apsaugoma. Rekomenduojama naudoti stokojančiai ir (arba) streso paveiktai odos būklei.

Veikliosios medžiagos
Regeneruojanti platforma

Sojos pupelių fosfolipidai, aviečių sėklų aliejaus ir vitamino E kompleksas, Luffa aliejus, Pušų pinavijų ekstraktas.

Apsauginė platforma

Biometrinis Peptidas, Raugerškio sėklų ekstraktas, Mielių ekstraktas, Anti-ROS ir anti-RNS antioksidantas.

Drėkinimo platforma

Keramidai NG, augalinės kilmės skvalenas, Baltymų hidroliztas, Kviečių baltymai, Vaško kompleksas.

Naudojimas

Kiekvieną rytą ir (arba) vakarą tepkite ant nuvalytos odos. Švelniai masažuokite veidą, kaklą ir dekoltė, kol visiškai įsigers.

Galimas tūris

50 ml.

Papildoma informacija

KREMAI
Dėl subalansuotos formulės kremai prisotina veido, kaklo ir iškirptės srities odą augaliniais, biologiniais ir jūriniais kompleksais. Kremai papildo kvintesencinių serumų poveikį ir apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl ypatingos tekstūros kremai drėkina nepalikdami riebios plėvelės. Šiuose lengvos konsistencijos kremuose esančios veikliosios medžiagos leidžia pasiekti optimalių rezultatų naudojant net ir nedidelius kremo kiekius. Dauguma Biologique Recherche priežiūros programų rekomenduoja naudoti skirtingus kremus dienai ir nakčiai. Biologique Recherhe liniją sudaro trijų tipų kremai: pagrindiniai, specialūs ir intensyvūs kremai.