lt

Crème Elastine

Crème Elastine
Aprašymas

„Crème Elastine“ yra išlyginamoji priemonė, mažinanti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą. Jo formulėje yra veiklioji medžiaga, atkurianti tą patį aminorūgščių modelį, kaip ir vienas ilgiausių elastino fragmentų. Unikali tekstūra imituoja odos struktūrą ir padidina jos drėkinimą nepalikdama okliuzinės riebios plėvelės. Oda įgauna elastingumo ir švelnumo.

Naudojimas

Kiekvieną rytą ir (arba) vakarą tepkite ant nuvalytos odos. Švelniai masažuokite veidą, kaklą ir dekoltė, kol visiškai įsigers.

Galimas tūris

50ml

Papildoma informacija

KREMAI
Dėl subalansuotos formulės kremai prisotina veido, kaklo ir iškirptės srities odą augaliniais, biologiniais ir jūriniais kompleksais. Kremai papildo kvintesencinių serumų poveikį ir apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl ypatingos tekstūros kremai drėkina nepalikdami riebios plėvelės. Šiuose lengvos konsistencijos kremuose esančios veikliosios medžiagos leidžia pasiekti optimalių rezultatų naudojant net ir nedidelius kremo kiekius. Dauguma Biologique Recherche priežiūros programų rekomenduoja naudoti skirtingus kremus dienai ir nakčiai. Biologique Recherhe liniją sudaro trijų tipų kremai: pagrindiniai, specialūs ir intensyvūs kremai.