lt

Collagène Originel serumas

Collagène Originel serumas
Aprašymas

„Collagène Originel“ serumas yra vienintelis serumas, kurio pagrindą sudaro 0 tipo kolagenas – patentuota Biologique Recherche veiklioji medžiaga. 0 tipo kolagenas skatina epidermio ir dermos mainus, kurie su amžiumi mažėja.

3D regeneruojantis veido serumas veikia keturis pagrindinius kolageno tipus, kad iš naujo sutantintų odą trimis dimensijomis. Jis orientuotas į odos restruktūrizavimą.

Gili regeneracija daro odą stangresnę ir lygesnę. Jo užpildymo efektas išlygina gilias raukšles žymiai sumažindamas jų ilgį.

Naudojimas

1. Ryte ir (arba) vakare užlašinkite kelis lašus ant veido, kaklo ir dekoltė.
2. Atlikite lengvą keliantį masažą, kol visiškai įsigers produktas.

Galimas tūris

8ml

Papildoma informacija

KVINTESENCINIAI SERUMAI
Kvintesenciniai serumai yra gryniausios formulės gaminiai visoje Biologique Recherche linijoje. Vienintelės veikliosios medžiagos yra amino rūgštys arba peptidai, konservantų kiekis minimalus. Kvintesenciniai serumai kryptingai sprendžia specifines odos problemas, tokias kaip drėgmės stoka, negyvybingumas, papilkėjusi odos spalva, smulkios raukšlelės, seborėja ir kt.

PRIEŽIŪROS ETAPAS
Priežiūros etapas – Biologique Recherche aktyviausiai veikianti odos priežiūros programos dalis, kurios metu naudojami didelės koncentracijos augalinės, jūrinės ir biologinės kilmės produktai. Produktai, tepami pagal specialią Biologique Recherche sukurtą metodologiją, balansuoja, drėkina ir atnaujina epidermį. Veikliosios medžiagos veikia palaipsniui. Oda tampa spindinti ir išpuoselėta.