Kraujagyslinių odos darinių šalinimas lazeriu

Galingas, universalus ir turintis daugybę priedų – vokiškas QuadroStarPROYELLOW yra geltonos 577 nm bangos ilgio, pažangiausių technologijų produktas, idealiai tinkantis kraujagysliniams pažeidimams gydyti. Šis lazeris pasižymi maksimalia hemoglobino absorbcija, kuri ypač vertinama lazerinės dermatologijos specialistų. Dėl integruoto skaitytuvo su odos vėsinimo sistema didesnių odos plotų gydymas yra saugus, nesukeliantis skausmo ir pašalinio poveikio.

Apie procedūrą Apie procedūrą

Apie procedūrą

Kapiliarų šalinimas lazeriu atliekamas pasitelkus pažangų QuadroStarPROYELLOW lazerį, kuris reprezentuoja naują standartą gydant kraujagyslinius pažeidimus, tokius kaip teleangiektazija, kuperozė, rozacija, angioma, hemangioma, vyninės dėmės ir kiti kraujagysliniai dariniai.

Kapiliarų šalinimas lazeriu atliekamas gydant kraujagyslinius pažeidimus, kuomet spinduliai yra nukreipiami į pažeistą kraujagyslę ir absorbuojami kraujyje esančio hemoglobino – tai lemia, jog kraujas sušyla iš karto patekus spinduliams. Dėl karščio vidinė kraujagyslės sienelė pabrinksta, nebetenka vientisumo ir po truputį, priklausomai nuo kraujagyslės spindžio, įvyksta okliuzija – kraujagyslė užanka. Mažoms išsiplėtusioms kraujagyslėms, kurios paprastai yra raudonos ir paviršinės, naudojami geltoni arba žali lazerio spinduliai, kadangi jie yra gerai absorbuojami kraujo, bet vanduo juos sugeria prastai. Kadangi didžiąją dalį odos sudaro vanduo, oda, esanti aplink kapiliarus, išlieka šalta, taigi yra minimali rizika pažeisti šalia esančius audinius.

Ar aš tinkamas kandidatas?

Jeigu susiduriate su kapiliariniais pažeidimais veido srityje ir kitose kūno vietose – tuomet išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu ar kraujagyslių šalinimas lazeriu yra Jums tinkamos procedūros. „Sapiegos klinikoje“ prieš kiekvieną procedūrą konsultacijos su gydytoju metu yra įvertinama gydymo sritis, aptariami būsimi rezultatai ir kiti svarbūs klausimai, susiję su tolimesne priežiūra namuose.

Ar aš tinkamas kandidatas? Ar aš tinkamas kandidatas?
  • Prieš Procedūrą

  • Procedūros metu

  • Po procedūros

Prieš išsiplėtusių kraujagyslių ar kapiliarų šalinimą rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus, pvz., „Orfariną“, „Aspiriną“), jų naudojimą būtina nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros.

 

Lazerio išskiriamas šviesos impulsas sukelia lengvą dilgtelėjimo jausmą, kuris yra veiksmingo gydymo požymis. Tokiu būdu kraujagyslės ir kapiliarai yra pašalinami, nesukeliant jokio šalutinio poveikio. Iškart po procedūros gydyta vieta trumpai (15 min.) pašaldoma šalčio paketais.

Išsiplėtusių kraujagyslių / kapiliarų šalinimas lazeriu trunka priklausomai nuo pažeidimo dydžio, nuo kelių iki keliolikos minučių. Po procedūros gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis, kuris praeina per 24 val.

 

Po atlikto kapiliarų ar kraujagyslinių darinių šalinimo lazeriu rekomenduojame šaldyti gydytą vietą tol, kol bus malonus jausmas.

Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (nemažesnius nei SPF 50) jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

Taip pat reikia vengti intensyvių fizinių pratimų, karštų maudynių, saunos bent 5 dienas po gydymo procedūros.

Vengti odos paraudimo atsiradimo dėl alkoholio, aštrių prieskonių ar panašių medžiagų naudojimo.

Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.

Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

Priklausomai nuo pažeidimo dydžio, po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti.

Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Labai retais atvejais gali formuotis matomi randeliai ar odos įtrūkimai.

Kraujagyslinių odos darinių šalinimas lazeriu kainos

Pavienis kapiliaras iki 1 cm2

42 €

Hemangioma, vyšninė angioma

79 €

Sritis aplink nosį

79 €

Visos nosies sritis

99 €

Kaktos sritis

79 €

Skruostų sritis

129 - 189 €

Smakro sritis

69 €

Viso veido sritis

219 €

Abiejų šlaunų sritis

199 - 279 €

Abiejų blauzdų sritis

199 - 219 €

Abiejų pakinklių sritys

79 €

Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą

49 €

Daugiau
D.U.K
Ar lazeriu šalinant kraujagyslinius darinius nelieka randelių?
Randeliai po lazeriniu būdu atliktos kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūros – labai retas atvejis. Paraudusios ar patinusios odos požymiai po procedūros išnyksta per 24 valandas, todėl tai – tik trumpalaikis pakitimas.
Ar praėjus kuriam laikui buvę kraujagysliniai dariniai neatsinaujina?
Randeliai po lazeriniu būdu atliktos kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūros – labai retas atvejis. Paraudusios ar patinusios odos požymiai po procedūros išnyksta per 24 valandas, todėl tai – tik trumpalaikis pakitimas. Randeliai po lazeriniu būdu atliktos kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūros – labai retas atvejis. Paraudusios ar patinusios odos požymiai po procedūros išnyksta per 24 valandas, todėl tai – tik trumpalaikis pakitimas. Randeliai po lazeriniu būdu atliktos kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūros – labai retas atvejis. Paraudusios ar patinusios odos požymiai po procedūros išnyksta per 24 valandas, todėl tai – tik trumpalaikis pakitimas.   Randeliai po lazeriniu būdu atliktos kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūros – labai retas atvejis. Paraudusios ar patinusios odos požymiai po procedūros išnyksta per 24 valandas, todėl tai – tik trumpalaikis pakitimas.
Kiek sesijų reikės atlikti iki galutinio rezultato?
Randeliai po lazeriniu būdu atliktos kraujagyslių ir kapiliarų šalinimo procedūros – labai retas atvejis. Paraudusios ar patinusios odos požymiai po procedūros išnyksta per 24 valandas, todėl tai – tik trumpalaikis pakitimas.
Daugiau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos