lt

SPORTUOKITE NESPORTUODAMI

SPORTUOKITE NESPORTUODAMI
Technologijų naujovės ir estetikos srityje nestovi vietoje – pasaulyje lygių neturintis medicinos prietaisas EMSCULPT NEO jau gali „sportuoti“ už jus. Išbandykite šį raumenis stimuliuojantį aparatą ir jau po keturių procedūrų įsitikinkite, kad kūno linijos pastebimai pagražėjo. HIFEM (aukšto intensyvumo fokusuotas magnetinis laukas) technologiją ir sinchronizuotą radijo dažnį apjungiantis prietaisas EMSCULPT NEO veikia motorinius neuronus ir tokiu būdu sukelia labai stiprius raumenų susitraukimus, įšildo audinius, sukelia greitą metabolinį atsaką be jokių žmogaus fizinių pastangų. Tad jau po keturių vidutiniškai pusvalandžio trukmės procedūrų kūno riebalų sumažėja 30 proc., o raumenų masė padidėja 25 proc. 
Žinoma, ši kūno dailinimo procedūra neturėtų pakeisti sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo ar subalansuotos mitybos, tačiau ji efektyviai pakoreguoja tam tikras kūno sritis. Tik nesakykite to atkakliausiems sportininkams, bet smagu, kai vos po keturių procedūrų juosmens apimtys sumažėja vidutiniškai 5,9 cm. HIFEM stimuliacija pasiekiamas toks intensyvumas, kuris neįmanomas fizinės treniruotės metu. Per vieną procedūrą raumenys susitraukia dešimtis tūkstančių kartų.
30 metų naujoves diegianti įmonė „BTL aesthetics“ yra neinvazinių estetinės medicinos prietaisų gamybos lyderė. O kompanijos sukurtas prietaisas EMSCULPT NEO jau džiugina ne tik pasaulines žvaigždes, bet ir SAPIEGOS KLINIKOS klientus.