lt

Neveiksmingas plaukelių šalinimas diodiniu lazeriu: ką daryti?

Neveiksmingas plaukelių šalinimas diodiniu lazeriu: ką daryti?
Neretai susilaukiame laiškų, kuriuose dalinatės ne kokia patirtimi po plaukelių šalinimo procedūrų diodiniu lazeriu. Akivaizdu, jog klausimai apie tai, kodėl rezultatai po procedūrų netenkina, ar ko imtis toliau, yra aktualūs. Atsakymais į juos pakvietėme pasidalinti SAPIEGOS klinikos specialistę Moniką Kavaliauskaitę – Judickę, kuri plaukelių šalinimo procedūras atlieka jau ketverius metus.

- Kodėl plaukelių šalinimo diodiniu lazeriu rezultatai neretai nuvilia?

Dažniausiai priežastys slypi diodinio ir aleksandrito lazerių skirtumuose. Pavyzdžiui, diodinio lazerio spindulys yra ilgesnis, tačiau jo energija – silpnesnė, tad plauką „įveikti“ tampa sunku, o dažniausiai to padaryti ir nepavyksta nes lazerio energija pasiskirsto po visą spindulio ilgį nesunaukindama plauko folikulo. CANDELA MEDICAL aleksandrito lazerio spindulys veikia tikslingai ir iškart paveikia plauką atpažindamas jo pigmentą. Jei plaukas slypi giliau, yra naudojamas ir lazeryje integruotas N:DYAG lazeris, kurio spindulys – dar ilgesnis.

Rezultatui įtakos gali daryti ir kiti aspektai. Tarkime, hormoninis fonas, kuris gali aktyvinti plaukų augimą, ar neteisingas pasiruošimas procedūroms (kai plaukas yra per šviesus, kad lazerio spindulys galėtų jį panaikinti). Tačiau taip nutinka retai.

- Klientai, išbandę plaukelių šalinimą diodiniu lazeriu, dalijasi patirtimi, jog procedūros būdavo itin skausmingos. Ar tai būdinga ir šalinant plaukelius aleksandrito lazeriu?

Išties, klientai, išbandę diodinį lazerį, pasakoja apie procedūrų metu patirtus nemalonius pojūčius. Gera žinia ta, jog visos aleksandrito lazerio procedūros metu, lazerio veikiamos kūno zonos yra nenutrūkstamai šaldomos, jos veikiamos integruota šaldymo sistema arba naujausia vokiška „Zimmer Cryo“ sistema. Taip diskomfortas sumažinamas iki minimalių pojūčių.

- Ką daryti, jei diodinio lazerio procedūros nebuvo veiksmingos?

Nepasiekus norimų rezultatų diodiniu lazeriu, tęsti plaukelių šalinimo procedūras aleksandrito lazeriu galima praėjus bent 6 savaitėms. Tikrai nereikėtų baimintis tęsti kurso, nes jau po pirmos aleksandrito lazerio procedūros pamatysite, koks didelis gali būti skirtumas, ir greitai galėsite džiaugtis švelnia oda.

- Ką patartumėte žmonėms, kurie svarsto apie plaukelių šalinimą lazeriu?

Šią kelionę siūlyčiau pradėti pasirinkus SAPIEGOS kliniką ir joje naudojamus efektyvius ir saugius CANDELA MEDICAL aleksandrito lazerius, kurių efektyvumu džiaugsitės jau po pirmojo apsilankymo ir negaišite laiko mažai efektyvumo demonstruojantiems ir dažnai nuviliantiems sprendimams.

- Kodėl būtent CANDELA MEDICAL aleksandrito lazeriai?

Nes tai daugiau nei 20 metų patirties pripažintos dermatologų. Auksiniu standartu pasaulyje laikomi bei aukščiausius medicininius reikalavimus atitinkantys CANDELA MEDICAL aleksandrito lazeriai „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir „GentleMax PRO PLUS“, turintys „Medical device“ ir „Full Quality Assurance System“ sertifikatus. Tai saugūs medicininiai prietaisai, kurių šviesa 755 nm arba 1064 nm gylyje selektyviai sąveikauja su plauko melaninu odoje, tačiau nepažeidžia aplinkinių audinių. Todėl savo klientams galime pasiūlyti saugias ir efektyvias plaukelių šalinimo procedūras.