Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

Veido patempimas

Veido oda nuolatos veikiama visų aplinkos elementų, įskaitant ir kenksmingus, – būtent dėl šių priežasčių veido oda yra linkusi greičiau senti. Kol kitos kūno dalys dengiamos drabužių, veidas visuomet yra atviras aplinkai ir saulei, taigi šių elementų atspindys – būtent mūsų veide. Pirmieji senėjimo požymiai yra veido odos elastingumo sumažėjimas, raumenų atsipalaidavimas, natūralių raukšlių ir linkių pagilėjimas bei pakitę veido kontūrai. Veido patempimo operacija yra labai sėkminga procedūra pašalinant ar sumažinant minėtuosius pakitimus, o rezultatas išsilaiko ilgiau negu 5 metus. Praėjus ilgesniam periodui, veidas vis tiek atrodys geriau nei be operacijos.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Veido patempimo operacija be abejonės yra viena centrinių figūrų visoje estetinėje chirurgijoje. Tai yra dažniausia ir svarbiausia estetinė procedūra, priklausanti veido kontūrą atkuriančių operacijų grupei, suteikiančių anksčiau turėtą išvaizdą. Veido patempimas taip pat yra pagrindas daugeliui kitų veido operacijų bei gali būti kombinuojama kartu su jomis. Kaip ir visos estetinės procedūros, taip ir ši turi tiek objektyvią, tiek subjektyvią pusę, tačiau Sapiegos klinikos estetinės chirurgijos gydytojai suteiks jums objektyvią nuomonę apie tikėtinus ir siekiamus rezultatus, apie tai, ar jums apskritai reikalinga ši procedūra, o galbūt – chirurginio bei nechirurginio gydymo kombinacija.

  Veido patempimo operacija įtempia ne tik veido odą, bet ir minkštųjų kaklo audinių. Po tokios procedūros matomi pokyčiai tiek veide, tiek kakle. Geriausi rezultatai matomi viduriniame bei apatiniame veido trečdaliuose bei aplink apatinio žandikaulio kraštą, kur susisiekia smakras ir kaklas.

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Veido patempimas yra atliekamas, kuomet yra matomi senėjimo požymiai: raukšlės, kabanti oda, prarastas veido kontūras, vadinamoji liūdna mimika. Dažniausiai veido patempimo procedūra atliekama sveikiems, aktyviomis infekcinėmis ligomis nesergantiems pacientams tarp 40 ir 65 metų amžiaus.

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš operaciją yra atliekami standartiniai tyrimai: bendras kraujo tyrimas, bendras šlapimo tyrimas, koaguliograma, elektrokardiograma bei fizinis ištyrimas. Konsultacijos metu gausite visą reikiamą informaciją apie būtinus atlikti tyrimus. Taip pat jūsų laukia nuodugni gydytojo anesteziologo konsultacija, kadangi veido patempimo operacijos metu yra taikoma bendroji nejautra.

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Priklausomai nuo chirurginės technikos, estetinė veido atjauninimo chirurgija gali trukti net iki 3–4 val. Dažniausiai veido ir kaklo odos chirurginės operacijos yra atliekamos kartu. Pjūvių kiekis bei dydis priklauso nuo individualių siekinių bei būklės (odos kokybės, raumenų relaksacijos).

  Dažniausiai atliekamas kelių milimetrų pjūvis antakių linkyje, priešais ausį bei už ausies. Smulkūs pjūviai atliekami po smakru bei žemiau apatinio žandikaulio kampo. Tuomet – poodinio audinio patempimas (vidinis sluoksnis), perteklinių audinių bei odos pašalinimas ir galiausiai siūlių užsiuvimas. Esant reikalui, gali būti daromas ir keliais centimetrais žemiau kaklo esantis pjūvis tam, kad būtų pašalinti centrinėje kaklo dalyje esantys riebalai bei patempiami vidurinėje linijoje esantys kaklo raumenys. Veido patempimo operacija gali būti kombinuojama su kitomis veido operacijomis (korekcijos, implantacijos ir t. t.).

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Sveikimo periodas priklauso nuo operacijos apimties ir tipo. Pooperaciniu periodu (24–48 val.) rekomenduojamas šaldymas, nuskausminamieji vaistai, kurie palengvina bendrą būklę bei turi teigiamos reikšmės sveikimui. Pirmąją savaitę po operacijos paprastai rekomenduojami antibiotikai, maistą reikėtų rinktis lengvai virškinamą, ypač pirmosiomis dienomis.

  Grįžimas prie normalios dienotvarkės galimas 7–14 dienų periode po operacijos, tačiau fizinė veikla turėtų būti ribojama bent 4–6 savaites. Veido bei ausų jutimai grįžta per pirmąjį mėnesį, retesniais atvejais – šiek tiek ilgiau. Pooperaciniai randai paprastai nežymūs, paslėpti natūraliuose linkiuose, už ausų. Pirmieji rezultatai matomi po 2 savaičių, o galutiniai – per 6–12 mėnesių.

  Nepageidaujami poveikiai dažniausiai laikini: pirmosiomis dienomis po operacijos tikėtinas veido tinimas, mėlynės, dėl to pirmosiomis paromis rekomenduojamas lengvas veido šaldymas kompresais. Keletą–keliolika dienų veidas gali būti skaudus, įtemptas, jautrus – šiems pojūčiams sumažinti skiriami nuskausminamieji vaistai.

  Ankstyvosios komplikacijos gali būti:

  Kraujavimas
  Odos ir poodinio audinio infekcija
  Veido nervo paralyžius (retais atvejais)

  Vėlyvosios komplikacijos:

  Žymi veido asimetrija tarp kairės ir dešinės pusių (natūrali asimetrija yra visuomet)

  Pastebėjus kitus specifinius, nerimą keliančius simptomus, nedelsdami kreipkitės į specialistą.

  Nepamirškite, jog tam, kad pooperacinis periodas būtų sklandus, o sveikimas – užtikrintas ir greitas, labai svarbu sekti gydytojo instrukcijas bei tinkamai rūpintis savimi.

 • Sapiegos klinika

  VEIDO PATEMPIMO KAINOS

  Endoskopinis kaktos ir antakių pakėlimas 1200 – 1300 €
  Endoskopinis kaktos ir antakių pakėlimas + viršutinių vokų plastika 1600 – 1700 €
  Veido tempimas siūlais 800 – 1700 €
  Klasikinis veido vidurinės ir apatinės dalies tempimas 3000 – 3700 €
  Mini veido tempimas 2400 – 3000 €
  Smakro padidinimas (kaina su implantu) 1400 – 1800 €
  Veido jauninimas riebalų injekcijomis 900 – 1500 €
  Kaklo korekcija 800 – 1200 €
  Kaklo riebalų išsiurbimas 450 – 700 €
  Operacijos atliekamos tarpininkaujant su "Kardiolita" klinikomis adresu Laisvės pr. 64 A, Vilniuje.
19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos