Sapiegos klinika

KRŪTŲ MAŽINIMO OPERACIJA

Krūtų mažinimo operacija – tai procedūra, kurios metu yra pašalinama dalis krūties audinio. Ši operacija atliekama dėl estetinių bei funkcinių priežasčių. Moterys su itin didelėmis krūtimis dažnai jaučia kaklo bei nugaros skausmus, apsunkintą judėjimą, negali užsiimti tam tikra aktyvia veikla, taip pat oda po krūtimis gali būti paraudusi ir skaudi. Tokiais atvejais krūtų mažinimas – tikras išsigelbėjimas – moterys nebejaučia skausmų ir džiaugiasi gražia krūtine.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Dažniausiai krūtų mažinimo operacija atliekama siekiant pagerinti bendrą sveikatos būklę. Krūtys, kurios kiekviena sveria daugiau nei 400 gramų, gali sukelti kaklo bei nugaros skausmus, nuolatinę įtampą bei tam tikrų susirgimų riziką. Prieš chirurginę procedūrą yra labai svarbi pirminė plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius, aptarsite savo sveikatos būklę ir lūkesčius. Operuosiantis gydytojas jus ištirs, itin kruopčiai apžiūrės ir pamatuos visas reikiamas apimtis, kad galėtų įvertinti procedūros mastą bei parinkti geriausiai jums tinkančią operacijos techniką. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galime pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu: info@sapiegosklinika.lt

  Plastikos chirurgai Sapiegos Klinikoje Vilniuje
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Pacientės su santykinai didėlėmis bei nukarusiomis krūtimis yra tinkamiausios kandidatės krūtų mažinimo operacijai.

  Be jau minėtų pagrindinių priežasčių, yra keletas bendrų reikalavimų prieš krūtų mažinimo procedūrą:

  Gera sveikatos būklė – labai svarbus moters imunitetas, gretutiniai susirgimai, galintys daryti įtaką bendrai pacientės būklei.

  Amžius – jaunesnės moterys greičiau atsigauna po operacijos, tikėtini geresni rezultatai. 

  Lūkesčiai – jie turi būti realistiški. Svarbu suprasti, kad kiekviena moteris yra individuali, ir įsivaizduojama ideali krūtinė ant konkretaus kūno nebūtinai atrodys lygiai taip pat.

  Supratimas apie procedūrą – prieš kiekvieną chirurginę intervenciją su gydytojo chirurgo pagalba reikia įvertinti operacijos riziką bei privalumus, suprasti galimas pasekmes.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš krūtų mažinimo procedūrą bus surinkta išsami jūsų ligos ir gyvenimo amanmezė – ligos, kuriomis sergate, dabartinė sveikatos būklė, vartojami vaistai, alergijos medikamentams, gyvenimo būdas, dietų laikymasis ir kt. – visa tai žinoti yra svarbu, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus bei saugią Jūsų sveikatos būklę operacijos metu ir po jos. Prieš operaciją taip pat reikės atlikti tam tikrus tyrimus (mamogramą, kraujo tyrimus) – visą smulkią informaciją sužinosite konsultacijos metu. Po krūtų mažinimo operacijos, pacientė profilaktiškai kas mėnesį laiko turės pati čiuopti ir tikrintis krūtis – nors po krūtų mažinimo operacijos rizika susirgti vėžiu mažėja, tačiau įprotis tikrintis krūtis turi išlikti.

  Estetites medicinos chirurgai pries operacija
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Krūtų mažinimo operacijos metu atliekama bendrinė nejautra, operacijos trukmė įvairi, priklausomai nuo krūtų apimties. Operacijos metu yra šalinamas perteklinis krūtų audinys nuo kruopščiai pamatuotų krūties sričių. Siūlės daromos kuo mažiau matomose srityse, kad pooperaciniai reiškiniai būtų sumažinti iki minimalaus lygio. Po operacijos nakčiai bus palikti drenai, vėliau krūtinė bus apvyniota elastiniu specialiu tvarsčiu.

  chirurgai krutu mazinimo operacijos metu
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Pooperacinio laikotarpio etape gijimo procesas priklauso nuo paciento asmeninių savybių ir kitų kintamų veiksnių. Per pirmąsias dienas greičiausiai jausite skausmą, gali kilti kūno temperatūra ir atsirasti patinimų, kurie vėliau išnyksta.

  Paprastai parą po krūtų mažinimo operacijos pacientės lieka klinikoje – užtikrinama profesionali medikų pooperacinė priežiūra. Pirmąją parą galite jausti stipresnius skausmus, vėliau jie mažės, išliks maudimas. Išrašymo metu gydytojas suteiks visą reikiamą informaciją apie tolesnę krūtų priežiūrą ir vizitus pas gydytojus. 

  Kiekviena chirurginė procedūra, kaip ir krūtų mažinimas,turi komplikacijų riziką, kuri gali būti susijusi su anestezija, infekcija, kraujavimu, patinimu. Tačiau šios komplikacijos yra retos ir paprastai jų yra išvengiama.

  Sapiegos klinikos komanda užtikrins visas reikiamas priemones Jūsų sveikimui ir rizikos sumažinimui iki minimalaus lygio, tačiau taip pat nemenka atsakomybė tenka ir pačiai pacientei – tai, kaip ji rūpinsis savimi po operacijos, taip pat prisideda tiek prie rizikos mažinimo, tiek prie krūtų grožio bei puikios savijautos.
 • Sapiegos klinika

  KRŪTŲ MAŽINIMO KAINOS

  Krūtų mažinimas nuo 2600 €
  Įtrauktų spenelių korekcija/ spenelių mažinimas 650 €

  Kainos nurodytos įskaitant pooperacinę slaugą palatoje (1 parą), bendrinę nejautrą, specialią liemenėlę po operacijos ir perrišimus.
12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos