Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

Akių vokų plastika

Akių vokų operacija – tai plastinės chirurgijos (blefaroplastikos) metodas, padedantis atkurti užkritusius akių vokus pašalinant papildomus audinius: odą, dalį raumenų, riebalinį sluoksnį.

Akių vokų pakėlimas dažniausiai atliekamas dėl estetinių priežasčių, kadangi užkritę vokai keičia išraišką: veidas atrodo pavargęs, senesnis, nei yra iš tikrųjų. Tačiau kosmetinė priežastis – ne vienintelė, kadangi akių vokų operacija taip pat atliekama asmenims, besiskundžiantiems stipriu vokų užkritimu, kuris mažina akiplotį ir taip sutrikdo regėjimo funkciją.
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Senstanti oda keičiasi – kolageno skaidulos praranda savo griežtą struktūrą, dėl to mažėja odos elastingumas. Be to, odą nuolatos veikia žemės trauka – dėl šių priežasčių akių vokus sudarantys audiniai ima pastebimai kauptis viršutiniame bei apatiniame vokuose. Papildomas audinių sluoksnis apatiniame voke ima raukšlėtis, o viršutiniame sunkina voką, ant jo užkrenta, gali siaurinti regėjimo lauką.

  Riebalai, esantys akiduobėje, taip pat gali sukelti išsipūtusių vokų vaizdą, kadangi plona membrana, prilaikanti šį riebalinį sluoksnį, su laiku tampa silpnesnė ir tai taip pat lemia maišelių po akimis vaizdą.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Akių vokų operacija (blefaroplastika) tinkama procedūra tiems kandidatams, kurie yra geros sveikatos būklės, turintys realistinius lūkesčius. Dažniausiai ši operacija yra taikoma nuo 35 metų amžiaus bei vyresniems, tačiau esant šeiminei užkritusių vokų linijai operacija gali būti atliekama ir anksčiau.

  Akių vokų pakėlimas patobulins jūsų išvaizdą, sustiprins pasitikėjimą savimi ir priartins jus prie natūralios, anksčiau buvusios išvaizdos.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Pirmasis žingsnis ruošiantis akių vokų plastinei operacijai – pirminė plastinių operacijų chirurgo konsultacija, kurios metu sužinosite pasiruošiamojo proceso žingsnius, aptarsite savo sveikatos būklę ir lūkesčius, chirurgas apžiūrės, išsamiai papasakos apie pačią procedūrą ir galimus būsimus rezultatus. Taip pat atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jei negalite atvykti į pirminę konsultaciją, visuomet galite pasikonsultuoti nuotoliniu būdu bendruoju klinikos el. paštu info@sapiegosklinika.lt


 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Operacija trunka apie 2 val., jeigu operuojami tiek apatinis, tiek viršutinis vokai. Paprastai pasirenkamas nuskausminimo būdas – vietinė anestezija, kurios metu į sritį aplink akis suleidžiama anestetinio tirpalo injekcija ir neilgai trukus šios sritys tampa nebejautrios skausmui.

  Operaciniai pjūviai atliekami per natūralias vokų linijas dėl kuo mažesnės traumatizacijos. Odos sluoksniai praskiriami ir pašalinami visi pertekliniai audiniai – tai gali būti riebalai, odos dalis, raumenų dalis. Tuomet oda yra užsiuvama itin smulkiomis siūlėmis – viršutiniame voke jos būna iki 3–6 dienų, o apatiniame, priklausomai nuo chirurginės technikos, gali jų ir nebūti.
  6 dienų, o apatiniame, priklausomai nuo chirurginės technikos, gali jų ir nebūti.


  plastines chirurgijos chirurgas Gediminas Rauba
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Grįžti namo galėsite jau tą pačią dieną, o siūlės bus ištrauktos po savaitės. Per šį laiką dėl audinių reakcijos gali būti nežymus akių vokų patinimas, mėlynės, visi šie reiškiniai yra normalūs ir per 1–2 savaites pranyksta. Taigi, vidutiniškai po 10 dienų galėsite džiaugtis žvalesniu žvilgsniu bei pastebimai pakitusia išraiška ir, be abejo, pasitikėjimu savimi!
 • Sapiegos klinika

  AKIŲ VOKŲ OPERACIJOS/PAKĖLIMO KAINOS

  Viršutinių vokų korekcija 800 – 900 €
  Apatinių vokų korekcija 850 – 950 €
  Apatinių vokų riebalinių liaukų išvaržų šalinimas 600 – 650 €
  Viršutinių ir apatinių vokų korekcija 1200 – 1500 €

  Kainos nurodytos be pooperacinės slaugos palatoje (1/2 paros – 70 EUR).
  Operacijos atliekamos tarpininkaujant su 
  Kardiolitos klinikomis adresu Laisvės pr. 64 A, Vilniuje.

   
19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos