Sapiegos klinika

SLENKA PLAUKAI? GALBŪT KALTAS RUDUO

mezoterapija plaukams
Naujas sezonas atneša pokyčių ne tik į drabužių spintą, tačiau ir į rūpinimosi veido oda ypatumus, tačiau ar turėtume kreipti ypatingą dėmesį ir į plaukus? Švedų mokslininkų atlikti tyrimai parodė, kad ruduo nėra tik tas metas, kuomet medžiai numeta lapus, pastebėta, jog mūsų plaukai taip pat turi didesnį polinkį slinkti.

Išnagrinėjome geriausius būdus, kaip palaikyti sveikus ir gyvybingus plaukus rudens metu, ir pateikėme keletą TOP patarimų, ką daryti, jeigu jūsų plaukai ima labiau slinkti.

Baltymai baltymai baltymai!

Plaukų sudėtyje yra baltymų, taigi tinkamos dietos užtikrinimas padeda jūsų plaukams atrodyti sveikiems ir gražiems. Vištiena, pieno produktai, žuvis bei kiaušiniai – visa tai yra puikūs baltymų šaltiniai. Besimaitinantiems vegetariškais ar veganiškais maisto produktais, tinkamam baltymų kiekiui užtikrinti rekomenduojama vartoti ankštinius produktus, pvz., lęšius, kartu praturtinant juos riešutais.

Stimuliuokite galvos odą

Aukšto dažnio mezoterapijoje naudojamos mikroadatos, dėl kurių prasiskverbiama pro epidermį gilyn į galvos odą, tokiu būdu praturtinant ją vitaminais, mineralais bei hialurono rūgštimi. Ši procedūra stimuliuoja odą ir suteikia natūralų plaukų apimties padidėjimą, atgaivina plauko folikulus. Ši procedūra trunka apie 30 min., yra visiškai saugi, taigi šie privalumai yra puiki alternatyva kosmetinei chirurgijai. Gydymas yra pritaikomas individualiems paciento poreikiams, taigi po pirminės konsultacijos kartu su specialistais bus nuspręsta, kaip dažnai reikėtų atlikti mezoterapijos procedūras būtent jums. Mūsų klinikoje mezoterapinių procedūrų metu yra naudojami kelių rūšių mezoterapiniai kompleksai, priklausomai nuo procedūros indikacijų. Plaukų slinkimą ir androgeninį plikimą koreguojančio komplekso formulę sudaro mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, dekspantenolis, dobilų žiedų ekstraktas, karnozinas, organinis silicis, acetiltetrapeptidas, CG-VEGF, CG-aFGF, CG-IDP2 augimo faktoriai ir CG-vario peptidas. Šios sudėties kompleksas leidžia atlikti efektyvias mezoterapijos procedūras nuo vyrų ir moterų androgeninio plikimo, stabdo plaukų silpnėjimą ir jų netekimo procesą. Stiprinama išorinė plauko struktūra ir poodiniai plauko mechanizmai, t. y. tiesiogiai veikiamas plauko folikulas, atkuriamas ir stimuliuojamas plauko augimo aktyvumas.

Kitas mezoterapinis kompleksas yra skirtas atgaivinti odą, papildyti ją trūkstamais vitaminais bei mikroelementais. Į jo sudėtį įeina hialurono rūgštis bei dar 54 medžiagos: vitaminai, aminorūgštys, mineralai, antioksidantai, kofermentai, nukleorūgščių bazės. Dėl šių medžiagų stimuliuojamos ląstelių gyvybinės funkcijos, skatinama baltymų gamyba, katalizuojamos audinių biocheminės reakcijos, aktyvuojamas informacijos perdavimas tarp ląstelių, šalinami odos trūkumai, mažinamas laisvųjų radikalų atsiradimas. Pagrindinė veiklioji medžiaga – hialurono rūgštis. Ji kompensuoja endogeninės hialurono rūgšties trūkumą, o medžiagos higroskopinės savybės leidžia sulaikyti 30 kartų daugiau vandens, negu ji pati sveria. Hialurono rūgštis, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai regeneruoja odą.


14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos