lt

Celiulitas. Kaip efektyviai jo atsikratyti? planas paruoštas.

Celiulitas. Kaip efektyviai jo atsikratyti? planas paruoštas.
PERVERSMAS KOVOJE SU CELIULITU

Jei turite celiulito ir bandėte su juo kovoti, puikiai žinote, kad vienintelis kiek efektyvesnis būdas atsikratyti apelsino žievelės nuo pilvo ar šlaunų – reguliarūs reisai į masažo kabinetą. Bet visi jame atliekami veiksmai labiau primena egzorcizmo seansą: kol specialistė, suleidusi pirštus į jūsų kūną, žnaibo problemines vietas, gulite sukandusi dantis ir verkiate iš skausmo. Dabar galite drąsiai atsibusti iš košmariško sapno. „Sapiegos klinikoje“ atsiradęs kultinis amerikiečių celiulito naikinimo „VelaShape III“ demonstruoja stulbinamus rezultatus!

KAS YRA CELIULITAS?
Tai nepriklausomai nuo svorio ar amžiaus atsirandantys struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje ar, paprasčiau kalbant, riebalinės ląstelės, kurios, deja, su laiku mėgsta sulipti į gumulus. Tas sulipimas lemia prastą kraujotaką: paviršiniai audiniai nebegauna tiek maisto medžiagų ir deguonies. Pradeda formuotis fibrozinės pertvaros – jos primena bičių korį su riebalinėmis ląstelėmis viduje. Ir tada ant odos imame matyti celiulito gūbriukus. Tačiau jie – tik ledkalnio viršūnė. Juos galima kiek patirpdyti kremais ar masažu, pastangrinant odą, bet netrukus visi tie gumulai vėl išlįs į odos paviršių. O štai „VelaShape III“ aparatas veikia problemos esmę.

KAS YRA „VELASHAPE III“ IR KODĖL JAM PLOJA HOLIVUDO ŽVAIGŽDĖS?
„VelaShape III“ yra geriausias iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių aparatų, kovojančių su celiulitu. Kūno formavimo ir anticeliulitinė procedūra atliekama su SYNERON sukurta elōs technologija, kuri:
  • efektyviai mažina celiulitą,
  • riebalinio sluoksnio apimtis,
  • stangrina odą,
  • formuoja kūno linijas.
Tai neskausmingas, nechirurginis ir neinvazinis būdas efektyviai panaikinti celiulitą ar atlikti kitas kūno korekcijas.
  1. Pirmiausia aparatas yra medicininis (iki šiol egzistavo tik kosmetologiniai). Su „VelaShape III“ privalo dirbti ne kosmetologas, bet sertifikatą turintis medicinos darbuotojas. Prieš procedūrą ar jų ciklą privaloma ir mediko konsultacija.
  2. Antra – tai vienintelis anticeliulitinis aparatas, kurio klinikiniai tyrimai patvirtina, kad jis TIKRAI naikina celiulitą ir mažina kūno apimtis. Ne veltui šiuo aparatu pasaulyje jau padaryta daugiau kaip 5 milijonai procedūrų, be to, tai daugiausiai studijų ir publikacijų sulaukęs kūno formavimo ir celiulito mažinimo įrenginys.
  3. Trečia – ši procedūra tinkama visiems odos tipams, galima atlikti bet kuriuo metų laiku ir gali būti taikoma net tokioms delikačioms vietoms, kaip pagurklis.
KAIP VEIKIA APARATAS „VELASHAPE III“?
Radijo dažnio spinduliais veikia riebalines ląsteles ir riebalinius gumulus. Pastarieji mažėja, kol pranyksta. Atsistato kraujotaka, dingsta susikaupę skysčiai, nyksta fibrozinės pertvaros. Beje, radijo dažnis celiulito naikinimo aparatuose nėra naujiena, tačiau „VelaShape III“ jam talkina infraraudonieji spinduliai. Pastarieji veikia odos paviršiuje: ją sušildo iki 42–45 laipsnių ir paruošia procedūrai, tarsi apšildo, kad radijo dažnis iškart galėtų dirbti savo efektyvų darbą. Į aparatą integruotas ir pulsinis vakuumas, kuris suaktyvina kraujotaką, pagerina limfos drenažą ir kraujotaką, padidina deguonies kiekį kraujyje, pagerina radijo dažnio energijos absorbciją. „Gali būti lieknas, bet, pavyzdžiui, sėdmenys pakritę, oda praradusi elastingumą. Tokiems klientams bus malonu žinoti, kad aparatas atlieka ir kūno formavimo funkciją. Moksliškai patvirtinta, kad infraraudonieji spinduliai suardo senas elastino kolageno skaidulas ir skatina naujų gamybą. Taigi, aparatas suformuoja gražias linijas. Tuo kaskart įsitikiname išmatavę klientus prieš procedūrų ciklą ir po jų“, – „VelaShape III“ privalumus vardija su šiuo aparatu dirbanti „Sapiegos klinikos“ bendrosios praktikos slaugytoja Monika Kavaliauskaitė.

KIEK LAIKO TRUNKA PROCEDŪRA?
Vieną zoną aparatu rekomenduojama veikti 30 minučių. Tai procedūra, kuri idealiai tinka pietų pertraukai, po jos nereikia kaip nors specialiai atsigauti. Gali vėl šokti į džinsus ir bėgti į darbą.

KIEK PROCEDŪRŲ REIKIA, KAD ILGAM ATSISVEIKINTUMĖTE SU CELIULITU?
Stabiliam rezultatui pasiekti rekomenduojamos nuo 4 iki 6 procedūrų. Per savaitę rekomenduojama atlikti vieną procedūrą.

AR PROCEDŪRA – SKAUSMINGA?
Visiškai ne. Jaučiama tik šiluma, tarsi mėgautumėtės karštų akmenų masažu.

KAIP ELGTIS PO PROCEDŪROS?
„Aparatas savo darbą atliks tobulai, bet jei norime greitų, maksimalių rezultatų, reikės šiek tiek pasistengti ir patiems. Suskaidytos riebalinės ląstelės turi pasišalinti natūraliu metabolizmo būdu. Kad tai vyktų sėkmingai, reikia gerti daug vandens – 1,5–2 l per dieną, maža to, kad suaktyvintume limfą, reikia šiek tiek sportuoti ar bent ilgiau vaikščioti“, – patarimus dalija su aparatu dirbanti Monika.

REZULTATAS
Akivaizdžiai matomas: mažėjančios apimtys, nykstantys celiulito požymiai ir dailėjančios kūno formos. „VelaShape III“ yra aparatas, kurį išbandžiusi pradedi galvoti: „Atradau paslaptį, kodėl moterys neturi celiulito. Pagaliau radau priemonę, kuri veikia“, – tvirtina „Sapiegos klinikos“ vadovė Kristina.
  VELASHAPE III KAINA
Ypatingus pasiūlimus, efektyviai VELASHAPE III procedūrai galite rasti čia - https://www.sapiegosklinika.lt/lt/kuno-proceduros/velashape/

KODĖL TURĖTUMĖTE SUSKUBTI?
„Sapiegos klinikoje“ kūno formų ir celiulito mažinimas VelaShape III aparatu atsirado tik šį pavasarį ir jau sunku rasti laisvų vietų. Sulaukiame labai didelio modelių susidomėjimo. Dirbdamos užsienyje merginos žinojo apie šio aparato efektyvumą, tad labai nudžiugo pagaliau aptikusios jį Lietuvoje. Kelios procedūros, žaibiškai sutvarkyta probleminė oda, ir gali vėl drąsiai žygiuoti podiumu, paplūdimiu ar kur tik panorėsi“, – sėkminga investicija džiaugiasi „Sapiegos klinikos“ vadovė Kristina.