Sapiegos klinika

KADA MEZOTERAPIJA PADĖS, O KADA – NE?

mezoterapija
Kiekviena moteris žino, kad oda yra jos amžiaus ir gyvenimo būdo veidrodis. Ant jos kuo puikiausiai matosi visas nuovargis, nemiegotos naktys ir patirti stresai. Ypač senstant reikia odą saugoti vis labiau ir labiau. Šiuolaikinės grožio ir medicinos galimybės jau suteikia daug būdų, kaip tinkamai pasirūpinti savo oda. Vienas tokių – mezoterapija – šiuolaikinė plastinės chirurgijos alternatyva, lengvai ir be operacijų galinti padėti jūsų odai atsinaujinti.

Kas tai?

Nors šiuolaikinė medicina apie mezoterapiją kalba jau senokai, kai kurioms moterims tai – vis dar naujiena. Mezoterapijos metu atliekamos mikroinjekcijos, kurios suteikia odai trūkstamų medžiagų. Tai nėra operacija ar sudėtinga procedūra, injekcijų atliekama nedaug, ne per dažnai ir suleidžiama tik toje vietoje, kur reikia. Injekcijos metu suleidžiamos visos odai reikalingos medžiagos pagal jūsų situaciją. Priklausomai nuo to, kokią odos problemą norite įveikti, gali būti sudaromi hialurono rūgšties, vitaminų, amino rūgščių, mineralinių medžiagų, mikroelementų, antioksidantų ir kitų medžiagų kokteiliai, kurie suteikia odai trūkstamo sveikumo.

Kada tinka?

Dažniausiai moterys nežino, tačiau mezoterapija gali pagelbėti įveikti pačias įvairiausias odos problemas. Jei jūsų oda sensta, skilinėja ar keičiasi taip, kad į veidrodį pasižiūrėjusi nusimenate, geriausiai kreiptis pas specialistą ir pasikonsultuoti, ar jums padėtų mezoterapijos procedūra.

Dažniausiai mezoterapija gali padėti įveikti šias itin populiarias ir nemalonias odos problemas:

Randus po traumų ar sumušimų
Dvigubą pagurklį
Celiulitą ir strijas
Odos senėjimą
Raukšles
Stresinį ar pogimdyvinį plaukų slinkimą
Silpnus ar skilinėjančius plaukus
Odos papilkėjimą
Fotosenėjimą
Per didelį odos riebumą
Padidėjusią odos pigmentaciją
Odos sausumą, atoniškumą

Kam tinka?

Nors mezoterapija nėra labai sudėtinga procedūra, ja gali pasinaudoti ne visos moterys. Kai kuriais atvejais specialistai įspėja, jog mezoterapijos taikyti negalima, kad procedūra nepakenktų jūsų sveikatai. Todėl jei nusprendėte pasinaudoti mezoterapija, prieš tai pasiteiraukite specialisto, ar ją galima jums atlikti.

Dažniausiai mezoterapijos nerekomenduojama atlikti:

Nėščioms moterims
Sergant ūminėmis ar lėtinėmis odos ligomis
Sergant kraujo krešėjimo sutrikimais
Esant alergiškai kuriai nors iš injekcijų metu suleidžiamai medžiagai
Neseniai išgyvenus operaciją
Sergant epilepsija ar panašiomis neurologėmis ligomis


14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos