lt

Glotni oda be nepageidaujamų plaukelių – ilgam ir be skausmo

Glotni oda be nepageidaujamų plaukelių – ilgam ir be skausmo
Kad ir kaip paviršutiniškai tai gali nuskambėti, bet atsikratę nepageidaujamų plaukelių, žmonės pradeda geriau jaustis, net padidėja jų pasitikėjimas savimi!“ – pastebi Sapiegos klinikos specialistė, sertifikuota darbui su visame pasaulyje pripažintais „Candela Medical“ aleksandrito lazeriais Saulė DEGUTYTĖ-SASNAUSKIENĖ.

Ar tiesa, kad plaukelių šalinimas lazeriu – viena populiariausių kūno procedūrų pasaulyje. Iš savo patirties pasakykite, ar ją žmonės jau įvertino ir Lietuvoje?
Be abejonės, tai yra viena iš TOP kūno procedūrų pasaulyje, džiaugiuosi, kad taip pat – ir mūsų šalyje. Tokį neslūgstantį populiarumą lemia neginčijamas lazerinės procedūros veiksmingumas. Juk visi norime jaustis patogiai ir negalvoti apie pamirštus nuskusti plaukelius, nevaldomai styrančius iš po pėdkelnių ar paplūdimyje dengtis rankšluosčiu, nes bikinio zona vėl „iškrėtė pokštą“. O galbūt nemaloniai jaustis verčia nuolatiniai bėrimai po barzdos skutimo? Ir iš savo klientų pastebiu, kad atsikratę nepageidaujamų plaukelių, kurie po kelių dienų nepradės vėl erzinti, žmonės atsipalaiduoja. Sapiegos klinika – viena iš šių lazeriu atliekamų procedūrų lyderių šalyje. Turime ilgametę darbo patirtį, esame atlikę daug tyrimų, todėl žinome, kas geriausiai tinka ir padeda mūsų klientams.

Procedūras atliekate Jungtinių Amerikos Valstijų kompanijoje „Candela Medical“ sukurtais aleksandrito lazeriais, kurie vadinami aukso standartu. Kuo šį įranga ypatinga?
„Candela Medical“ aleksandrito lazeriai jau daugybę metų laikosi plaukų šalinimo lazerių hierarchijos viršūnėje. Su jais dirba daugybė aukščiausio lygio dermatologijos klinikų visame pasaulyje. Sapiegos klinika – viena iš jų. Mes dirbame su „GentleLase PRO“, „GentleMax PRO“ ir naujausiu, tik praėjusiais metais pasirodžiusiu, „GentleMax PRO PLUS“ aleksandrito lazeriu. Klientai juos vertina dėl ilgalaikių efektyvių rezultatų. Plaukelių šalinimo procedūrą galime atlikti visoms plaukuotoms kūno vietoms, ir vyrams, ir moterims. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad šie lazeriai geriausiai veikia tamsaus pigmento plaukus, tad per nemokamą konsultaciją įvertiname žmogaus plaukų atspalvį, atliekame bandomąją procedūrą.
Beje, ši įranga yra itin galinga ir generuoja puikius rezultatus ne tik šalinant plaukelius: aleksandrito lazerius taip pat sėkmingai galima pritaikyti naikinant pigmentines dėmes, išsiplėtusius kapiliarus.

Kaip pasiruošti, nusprendus erzinančius plaukelius šalinti lazeriu?
Keletą savaičių iki procedūros reikėtų nesilepinti saulės voniomis, nesilankyti soliariumuose. O prieš vizitą pas specialistą – skutimosi peiliuku kruopščiai pašalinti kūno zonos, kuriai bus taikoma lazerio procedūra, plaukelius. Tos vietos geriau netepti kremais, losjonais.

Ar tai skausminga?
Sapiegos klinikos specialistai su moderniausiais lazeriais dirba daugiau kaip aštuonerius metus – turime tikrai daug patirties. Kad atliekama procedūra žmogui keltų kuo mažiau diskomforto, taikome kelias skirtingas odos vėsinimo sistemas, kurios patiriamus pojūčius sumažina iki minimumo: per procedūrą jaučiamas tik dilgčiojimas, šiluma.

Gal kaip nors specialiai odą tenka prižiūrėti po procedūros?
Nieko sudėtingo daryti nereikės – užteks odą tepti raminančiomis ir drėkinančiomis kūno priežiūros priemonėmis bei naudoti SPF saulės apsaugos priemones.

Ir nepageidaujamų plaukelių problemą galima pamiršti ilgam?
Po vienos aleksandrito lazeriu atliekamos procedūros žmogus lygiu kūnu be nepageidaujamų plaukelių džiaugiasi iki šešių savaičių. Po to procedūrą reikia kartoti. Tačiau atlikę pilną specialisto rekomenduojamą kursą, plaukelius galėsite pamiršti metams! Kad pasiekti rezultatai išliktų, patariame po metų ar daugiau grįžti į kliniką palaikomajai procedūrai. Pašalinus kūno plaukelius, oda pastebimai atsigauna – tampa švelnesnė, lygesnė, nebevargina įaugę plaukeliai, pašviesėja po įaugimų, bėrimų likusios dėmelės.

„Su moderniausia įranga dirbame ne vienus metus, esame atlikę daug tyrimų – žinome, kas geriausiai tinka ir padeda mūsų klientams“, – sako Sapiegos klinikos bendrosios praktikos slaugytoja, lazerinės depialiacijos specialistė Saulė Degutytė-Sasnauskienė