Sapiegos klinika

MITAIS APIPINTOS BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS

botulino injekcijos
Mūsų visuomenėje stereotipai – labai gajūs. Jeigu kažkas tokį paleido į platųjį pasaulį, tai būtinai jis prigis Lietuvoje, net neišklausius antros nuomonės. Iš stereotipų niekaip neišsivaduoja ir botulino toksino injekcijos. Čia jos siejamos su nejudančiais pupyčių veidais, storomis, putliomis lūpomis ir nebeužsimerkiančiomis akimis. Tokiu atveju kaip moterims suprasti, kurios kalbos yra tiesa, o kurios – tikrų tikriausias mitas?

Mitas: pavojus gyvybei

Apie šį mitą ne tik legendos sklando, bet ir krūvos pokalbių laidų prikurta. Turbūt jums teko girdėti apie į kaktą švirkščiamas neaiškias medžiagas, kurios vėliau patenka į smegenis ir jas veikia neigiamai. Kaip, pavyzdžiui, moterys ima skųstis lėta reakcija. Taip pat, kad botulino toksinas gali kainuoti gyvybę. Visų pirma, neįmanoma, kad švirkščiamos medžiagos patektų į smegenis. Tai tiesiog kliniškai neįmanoma, kadangi botulino toksiną organizmas priima kaip savo medžiagą. Botulino toksinas blokuoja nervinius impulsus raumenyse, todėl mimikos raumenys atsipalaiduoja ir išsilygina raukšlės. Tai – labai efektyvus gydymo metodas, nes raukšlės išnyksta jau po 2–3 dienų, o ir pacientas po vizito gali keliauti tiesiai į darbą. Bet to, suleidžiama botulino toksino dozė žmogui yra labai maža, taigi ir neigiamo poveikio nėra, o rezultatas išties džiuginantis. Taip pat botulino toksino injekcijos atliekamos tik licencijuotų gydytojų dermatologų arba plastinių operacijų chirurgų. Tikrai nepatartina to atlikti pačioms ar patikėti tai daryti kosmetologams.

Mitas: botulino toksinas – tai silikonas

Reikia pažymėti, jog silikonas jau kelerius metus yra uždraustas visame pasaulyje. Tai yra uždraustas kaip užpildas.

Mitas: atsiras priklausomybė

Sklando labai populiarus mitas, kad prie injekcijų priprantama, kaip priprantama gerti kavą rytais. Esą gavęs injekciją organizmas pats užmiršta gaminti natūralų kolageną ir pripratimas neišvengiamas. Tiesa ta, kad kolagenas su amžiumi pats natūraliai vis mažiau išsiskiria. Taip jau surėdyta mūsų gamta. Tačiau įleidus botulino toksino, atvirkščiai, šis procesas suaktyvėja. Tačiau tik apytikriai 9 mėn. arba metams. Ką daryti po metų – ar vėl pasiduoti injekcijoms, ar ne – spręsti jums. Tačiau patikiname, jog organizmas neturi jokių fizinių galimybių priprasti. O labai dažnas atvejis tarp pacientų yra tai, kad per botulino toksino veikimo laiką pacientai atpranta raukyti kaktą, mimikuoti kalbėdami ir taip pasibaigus vaisto veikimui injekcijų nebeprireikia, nes pašalinama raukšlių formavimosi priežastis.

Mitas: negalima grįžti atgal

Niekas taip gerai jūsų nepažįsta, kaip jūs pati. Ir vargiai kas galėtų pasakyti, kad jums į veidą buvo suleistas botulino toksinas. Taip, aplinkiniai matys, kad kažkas kitaip, kad kalbate ramiu veidu, o ne perdėtai mimikuojate, kad atjaunėjote, nes neraukant kaktos raukšlės išsilygina, ir jūs tikrai neatrodysite kaip pripūsta lėlė. Svarbiausias dalykas yra tai, kad savo lūkesčius tiksliai apibūdintumėte savo estetikos gydytojui. Taigi, botulino toksino injekcijos nors ir apipintos gausybės mitų, visus juos gali paneigti kompetentingi specialistai. Todėl niekada neverta pasitikėti tik viena nuomone ar tuo, ką jūsų draugei pasakė draugės draugė.


14
Specialistų
219
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika - manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai uz švytinčią odą Hydrafacial pagalba, ačiū gydytojai Linai ir jos lazerinėms procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius. (Mergaitės supras).
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai - tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau - patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme Hydrafacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimas jų klientemis. Ši procedūra, nuostabios kosmetologės Andrėjos dėka, bus mano favorit’as!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos