Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

STRIJŲ ŠALINIMAS (naikinimas) LAZERIU

Strijos – tai ant odos susiformavusios linijos ar ruoželiai, įvairių ilgių ir dydžių, išsidėstę vienas šalia kito. Šie odos reiškiniai atsiranda dėl tikrosios odos (dermos) skaidulų skilimo ir pradžioje būna melsvos, violetinės ar rausvos spalvos, o vėliau paprastai tampa baltos. Veiksniai lemiantys strijų susidarymą: nėštumas, dideli svorio pokyčiai, endokrininės ligos ir hormonų problemos, genetinis polinkis, atsirandantys odos pakitimai su amžiumi. 
Strijos daugeliui sukelia neigiamus jausmus, dėl jų kompleksuojama, bandoma naikinti įvairiais kremais ir masažais, kurie šiam darbui nėra pajėgūs ir labiau tinkami naudoti kaip apsauga. Jei norime jas pašalinti ar padaryti mažiau pastebimomis, efektyviausias būdas tai padaryti - strijų naikinimas lazeriu. Tai yra inovatyvus neinvazinis gydymo metodas, kuris nesukelia diskomforto ir pasižymi puikiais rezultatais.
 

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Strijos šalinamos Erbium: yag lazerio pagalba, kuris užtikrina, kad procedūra bus atlikta preciziškai, saugiai ir tiksliai. Lazeris geba gydyti tiek viršutiniame (epidermyje), tiek gilesniame (dermoje arba tikrojoje odoje) odos sluoksnyje, todėl gali būti pašalinti įvairūs odos pažeidimai ir nelygumai.
  Strijoms ar kitokiems odos nelygumams šalinti pasitelkiama MicrosSpot technologija, kai lazerio spindulys yra išskaidomas į kelis šimtus smulkesnių spindulių, matomų plika akimi. Taip skatinama odos regeneracija ir kolageno gamyba, bet kartu nepažeidžiant aplinkinio audinio. Susikūrusios naujos odos ląstelės formuoja odą be jokių nelygumų, nublanksta strijų spalvos. Tokiam efektui pasiekti paprastai prireikia 3–7 procedūrų. Gydymas priklauso nuo strijų dydžio, lokacijos, gylio, senumo ir pan. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai strijos neseniai atsiradusios.
   
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Taip, jeigu nesergate tam tikromis sunkiai pagydomomis ligomis, nesate nėščia ir nežindote, bet turite strijų ir norite jas pašalinti. 
   

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio toje vietoje, kur planuojamas strijų naikinimas lazeriu, todėl nesideginkite, neikite į soliarumus, netepkite savaiminio įdegio priemonių, o esant būtinybei naudokite kremus nuo saulės su aukštu SPF skaičiumi.
  • Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus), jų naudojimą būtina nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros.
  • Praneškite gydytojui, jei naudojate vaistus, kurie nesuderinami su šia procedūra: retinoidus, fotosensibilizatorius, naproksenas, antireumatiniai, klorokinus (vaistai nuo maliarijos), ir kt. Taip pat informuokite, jei kažkada buvo atliktos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos operacijos. 
  •  Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).
  • Rekomenduojame 4 savaites iki planuojamos procedūros vengti odą šveičiančių procedūrų su rūgštimis

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Prieš ruošiantis strijų naikinimui visi procedūros niuansai bus aptarti su gydytoju nemokamos konsultacijos metu. Strijų naikinimas lazeriu nėra skausmingas arba jaučiamas labai menkas skausmas, bet esant reikalui jums gali būti suteiktas nuskausminimas. Dažniausi pojūčiai procedūros metu yra šiluma, dilgčiojimas. 
   
   
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  • Rekomenduojame 48 val. po procedūros vengti karšto vandens, maudynių vonioje ir duše.
  • Negalima degintis, eiti į soliarumus. Gydytą vietą saugoti nuo saulės spindulių, naudoti apsaugas (kremus nuo saulės su ne mažesniu nei 50 SPF) bent 6 savaites. 
  • Po procedūros odą reikia tepti specialisto nurodytu kremu / tepalu 3–4 kartus per dieną, kol oda sugis (3–7 d.).
  • Nešveiskite pažeistos vietos šveitikliais, bent 4 savaites neatlikite rūgštinių procedūrų.
  Atminkite, kad gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.
   
  Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos: 
  • Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis. 
  • Galimas odos lupimasis.

 • Sapiegos klinika

  D.U.K

  +

  Kiek procedūrų reikia atlikti, norint visiškai panaikinti strijas?

  Maksimaliems rezultatams pasiekti, dažniausiai prireikia 3-4 apsilankymų procedūros kabinete. Tačiau lazerio efektyvumas taip pat priklauso ir nuo individualių kiekvieno paciento faktorių – naikinamų strijų kiekio, ryškumo, kūno vietos.
  +

  Kokiose kūno srityse galima atlikti strijų šalinimo lazeriu procedūrą?

  Strijų naikinimas lazeriu gali būti atliekamas keliose kūno srityse. Tarp jų: pilvo, sėdmenų, šlaunų, krūtinės, nugaros bei rankų zonos.
  +

  Kada procedūros atlikti nerekomenduojama?

  Strijų naikinimo procedūros neatliekamos nėščiosioms, taip pat žindančioms moterims. Atidėti procedūrą taip pat rekomenduojama, kai oda yra stipriai įdegusi. Optimaliausias laikas atlikti procedūrai – šaltasis sezonas.
   

  STRIJŲ ŠALINIMO LAZERIU KAINOS

  Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų, strijų šalinimas (iki 2 cm2) 43 €
  Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų, strijų šalinimas (iki 4 cm2)
  89 €
  Randų (nuo spuogų), hipertrofinių pakitimų, strijų šalinimas (plaštakos dydžio sritis) 199 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą - nemokama -

19
Specialistų
279
Paslaugos
27589
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos