Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

Tamsios dėmės ant odos gali žymiai pakeisti jūsų išvaizdą, pasitikėjimą savimi. „Sapiegos klinikoje“ pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu atliekamas su vokišku revoliuciniu ASCLEPION QuadroStarPROYELLOW lazeriu. Šio lazerio generuojama geltonoji banga naudojama siekiant pašalinti estetinių nepatogumų sukeliančias, pigmentines dėmes odoje.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Hiperpigmentacija yra bendra odos problema, dėl kurios tam tikros odos sritys tampa tamsesnės. Paprastai tai yra didelės žalos nesukelianti problema, atsirandanti dėl per didelio pigmento kiekio odoje, šiuo atveju – melanino. Hiperpigmentacija paveikia tiek vyrus, tiek moteris, dažniausiai pasireiškia vidutinio ar vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau gali pasitaikyti ir jauniems.

  Kai kurie žmonės turi genetinį polinkį į odos hiperpigmentaciją (dėl padidėjusio melanino aktyvumo odoje), kai kurioms moterims hiperpigmentaciją gali sukelti naudojamos kontraceptinės priemonės ar nėštumas. Sunku pasakyti, dėl ko tiksliai oda tampa hiperpigmentuota – lygiai taip pat sunku pasakyti, kodėl vieni žmonės turi problemų dėl spuogų, odos sausumo, jautrumo, o kiti – ne.

  Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu turi minimalią riziką sveikatai bei užtikrina švelnų ir neskausmingą gydymą bei puikius rezultatus. „Sapiegos klinikoje“ pigmentinėms dėmėms šalinti naudojamas revoliucinis geltonosios šviesos lazeris QuadroStarPROYELLOW. Procedūrų skaičius priklauso nuo pigmentinės dėmės rūšies, jos gyvavimo trukmės ir kitų veiksnių. Dažniausiai pakanka 1 procedūros, tačiau kai kuriais atvejais gali reikėti ir daugiau. Rekomenduojama pertrauka tarp gydymo seansų – 4 savaitės.
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jeigu jus vargina ant odos esantys pakitimai – pigmentinės dėmės, su amžiumi pakitusi odos pigmentacija – tuomet pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu yra Jums tinkama procedūra. Prieš kiekvieną procedūrą „Sapiegos klinikos“ gydytojas dermatologas atliks išsamią apžiūrą ir kartu aptarsite tolimesnę priežiūrą namuose.
  pigmentiniu demiu salinimas lazeriu pries ir po
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

  Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus, pvz., „Orfariną“, „Aspiriną“), jų naudojimą reikia nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros. Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu nėra skausminga procedūra. Lazerio rankena su vėsinimo sistema yra pridedama prie odos, lazeris aktyvuojamas ir jo išskleidžiamas geltonos šviesos impulsas pasiekia odą, sukeldamas lengvą dilgtelėjimą ir šilumos jausmą. Lazerio spinduliai prasiskverbia pro odą ir viršutinis odos sluoksnis bei melaninas absorbuoja lazerio išspinduliuotą šviesos impulsą. Terminis efektas iškart įkaitina melaniną, kuris atsiskiria nuo jį supančios dermos (tikrosios odos) – tokiu būdu pigmentas po procedūros iškart patamsėja, o po to išnyksta. Po gydymo kurį laiką gali būti stebimas odos raudonis bei nežymios pleiskanos – tai praeis per 5–7 dienas.
   
  paciente pasiruosusi pigmentiniu demiu salinimui lazeriu
   
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Rekomenduojama šaldyti gydytą vietą tol, kol bus malonus jausmas. Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites. Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (ne mažesnius nei SPF 50), jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

  Gydymo procedūros niekada nebūna be rizikos.

  Paprastai šiam gydymui būdingos vos kelios komplikacijos:

  Priklausomai nuo pažeidimo dydžio po gydymo gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis. Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti

  Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (gydyta vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių

  Retais atvejais gali formuotis matomi randai ar odos įtrūkimai
 • Sapiegos klinika

  D.U.K

  +

  Ar pigmentinių dėmių šalinimo procedūra – skausminga?

  Procedūros metu nėra juntamas stiprus skausmas. Jį numalšina lazeryje integruota vėsinimo sistema, todėl pacientas jaučia tik lengvą dilgčiojimą.
  +

  Kiek procedūrų reikia atlikti, norint džiaugtis ilgalaikiais rezultatais?

  Įprastai, jei pigmento nėra labai daug, užtenka 1-2 procedūrų, kad pigmentinės dėmės būtų panaikintos, o pacientas galėtų džiaugtis gražia oda. Jei poros procedūrų neužtenka, po 3-4 savaičių rekomenduojama apsilankyti pakartotinei procedūrai.
  +

  Kaip prižiūrėti odą po procedūros, kad problema nebesikartotų?

  Norint džiaugtis ilgalaikiais rezultatais pamirštant apie pigmentines dėmes, labai svarbu laikytis gydytojo nurodytų rekomendacijų. Gydytą vietą tepti kremu nuo saulės, nesinaudoti soliariumų paslaugomis ir nesideginti saulėje mažiausiai 6 savaites. Problema nebesikartos, jei oda ir toliau bus kuo atidžiau prižiūrima.
   

  PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMO LAZERIU KAINOS

  Atskiri dariniai (iki 2 cm2) 42 €
  Kaktos sritis 69 €
  Skruostų sritis 129 €
  Smakro sritis 69 €
  Viso veido sritis  199 €
  Kaklo sritis 79 €
  Dekoltė  sritis 189 €
  Pečių sritis 109 €
  Abiejų plaštakų sritys 99 €
  Gyd. dermatologo konsultacija atliekant procedūrą  29 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos