Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

Papilomų ir kitų darinių šalinimas

Papilomos – tai odoje esanti žmogaus papilomos viruso (ŽPV) išraiška,  pasireiškianti įvairaus dydžio ir formos odos darinukais, kurie, jei laiku nepašalinti, labai greitai išplinta bei gali sukelti didelių nepageidaujamų estetinių problemų. Papilomis – gerybiniai dariniai ir jų pašalinimas paprastai nesukelia jokių problemų. Geroji žinia – su naujųjų technologijų vokišku ASCLEPION MCL 31 Dermablate lazeriu, papilomų šalinimas tampa visiškai paprasta bei greita procedūra, kuri stebina puikiais rezultatais!
 

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Erbium YAG lazerio technologija buvo pradėta plėtoti maždaug 1995 metais, o jos pagrindinės sistemos – abliacinio lazerio vystymas – išlieka auksinis standartas gydant apgamus, karpas, papilomas, keratozes ir kitus odos gerybinius darinius.

  Papilomų šalinimas lazeriu demonstruoja stulbinančius rezultatus, kadangi maždaug 95 proc. atvejų nelieka jokių žymių bei randų, o likusiais 5 proc. atvejų – tik nežymūs pokyčiai. Papilomų šalinimas lazeriu trunka labai trumpai, dažnais atvejais netgi nėra poreikio skirti nuskausminamųjų medikamentų. 

  Papilomų šalinimas lazeriu su vokiškos Erbium YAG technologijos MCL 31 Dermablate lazeriu – tai efektyvus gydymo metodas, kurio metu naudojamas tik pleistras ir antibakterinis tepalas.
  pries ir po papilomu ir kitu odos dariniu salinima lazeriu
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jeigu savo odoje pastebite papilomų, kurios dėl estetinių problemų Jums trukdo, arba yra funkciškai dirginamose kūno vietose (paprastai papilomos būna pažastyse, kirkšnyse, krūtinės srityje, kakle, ant veido), tuomet jūs – tinkamas kandidatas šiai procedūrai. 
  Svarbu prisiminti, jog yra galimas dalinis ar visiškas papilsomų recidyvas (pasikartojimas tose pačiose vietose) – tokiu atveju reikalingas papildomas lazerinis gydymas po nustatyto periodo. Jeigu turite klausimų ar dvejonių, „Sapiegos klinikoje“ dirbantys gydytojai dermatovenerologai, besispecializuojantys onkologijos srityje, pasiruošę jus profesionaliai konsultuoti, apžiūrėti ir patarti geriausią gydymo būdą jūsų atveju.
   

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš pašalinant odos pakitimus, nedidelis kiekis vietiškai veikiančių nuskausminamųjų yra suleidžiamas aplink ar žemiau gydomos srities. Tai padaroma plona adata. Ir nors vietinis anestetikas gali šiek tiek deginti – tai yra laikina ir lengvai toleruojama. Vietiniai nuskausminamieji aptirpdo šalinamą sritį, todėl papilomos šalinimas lazeriu būna neskausmingas ir nekelia jokio diskomforto.

   

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Gydymo metu lazerio spindulys fokusuojamas tiksliai į gydomą sritį – tai sukelia ląstelėse esančio vandens absorbciją. Absorbuota energija sukelia tolimesnį ląstelių-taikinių garinimą. Lazerio spinduliams slenkant per odą, vidutiniškai pašalinama nuo 30 iki 50 mikronų audinio tuo pačiu metu. Neįtikėtina kontrolė lemia precizišką gydytojo rankų tikslumą šalinant odoje esančius pakitimus.

  Svarbu pabrėžti, jog papilomų šalinimas lazeriu lemia darinių pašalinimą mikroskopiniu lygmeniu, taigi dažniausiai nėra būtinybės poprocedūriniam gydyto audinio morfologiniam tyrimui dėl tikslios diagnozės. 

   

  papilomu salinimo lazeriu procedura
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po papilomų šalinimo lazeriu, saugokite savo odą nuo ultravioletinių saulės spindulių. Atidžiai rūpinkitės gydyta sritimi tol, kol jos spalva susilygins su jūsų natūralia aplink esančia odos spalva. Taip pat rekomenduojama vengti kosmetinių priemonių – gydytoje srityje jos gali sukelti deginimo pojūtį.
   
  Priežiūra po procedūros yra paprasta – pacientams rekomenduojama naudoti specialų antibakterinį tepalą 2 kartus per dieną. Veido odos būklės atsigavimas iki įprastos paprastai trunka 5–7 dienas, tačiau pakitimai kūne gali užtrukti ilgiau – iki 10–16 dienų. Atsigavimas yra panašus į randų gijimą: pradžioje jie atrodo kaip žaizdos, o sugyja praėjus savaitei po to, kuomet pasirodo rausva, rožinė spalva, kuri palaipsniui susilygina su natūralia odos spalva. Praėjus savaitei po procedūros ant lazeriu gydytos odos srities galima naudoti kosmetines priemones. Labai svarbu saugoti šią sritį nuo tiesioginių saulės spindulių mažiausiais 2 mėn. Komplikacijų dažnis po lazerinio papilomų pašalinimo yra labai retas. Kartais gydytos odos paviršius gali būti netolygus, lyginant su aplinkui esančiu – šiek tiek iškilęs ar įdubęs, tačiau su laiku jis išsilygina.
   
  Prisiminkite:
   
  Nerekomenduojama pažeistos vietos trinti ir kasyti, nes tai gali sukelti vietinį uždegimą bei pūlių sekreciją.
   
  Prieš tepdami ant odos tepalą, atlikite rankų higieną.
   

 • Sapiegos klinika

  D.U.K.

  +

  Kiek laiko trunka gijimas?

  Kiekvienas atvejis yra visiškai individualus ir gijimo laikotarpis priklauso nuo organizmo. Jei papilomos ar kiti odos dariniai šalinami veido srityje, tinkamai prižiūrint odą bei paisant gydytojo rekomendacijų, ji atsigauna savaitę. Tais atvejais, kai odos dariniai šalinami kitose kūno srityse, gijimo laikotarpis gali trukti iki 2 savaičių.
  +

  Ar papilomas bei kitus darinius šalinti lazeriu galima visose kūno srityse?

  Taip, tiek papilomas, tiek tokius darinius kaip apgamai ar karpos, lazeriu naikinti galima visose kūno vietose. Nepriklausomai ar šalinamas darinys yra veide, ar kitoje kūno vietoje.
  +

  Kokios galimos šios procedūros komplikacijos?

  Nepriklausomai nuo atliekamos procedūros, nedidelė komplikacijų ar šalutinio poveikio rizika visada yra. Atliekant papilomų ir kitų darinių šalinimą lazeriu, pažeistoje vietoje gali išryškėti nedideli paraudimai, atsirasti pigmentinių dėmių – gydyta vieta gali pakeisti spalvą. Tokie pakitimai dažniausiai išnyksta per kelias savaites nuo procedūros.
   
   

  PAPILOMŲ IR KITŲ DARINIŲ ŠALINIMO KAINOS   

  Karpų, moliuskų, kandilomų šalinimas lazeriu (1 vnt.) 45-55 €
  Ksantelazmų, diskeratozių, siringomų šalinimas  lazeriu (1 vnt.) 49 €
  Papilomos šalinimas (1 vnt.) 21 €
  Papilomos  šalinimas  (kai šalinama 2 - 5 vnt.) 9 €
  Papilomos  šalinimas  (kai šalinama 6 - 10 vnt.) 8 €
  Daugybinių darinių šalinimas iki 10 vnt. 190 €
  Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt. 280 €
  Dermatologo konsultacija, vietinė nejautra, poprocedūrinė priežiūra, rinkinys priežiūrai namuose 39 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos