Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

KARPŲ ŠALINIMAS

Karpos – tai odoje esantys gelsvos ar odos spalvos darinukai suragėjusiu paviršiumi, kurie gali sukelti nepageidaujamų estetinių problemų. Paprastai karpos – gerybiniai ir jų pašalinimas nesukelia jokių problemų. Geroji žinia – su naujųjų technologijų vokišku ASCLEPION MCL 31 Dermablate lazeriu karpų šalinimas tampa visiškai paprasta bei greita procedūra, kuri stebina puikiais rezultatais!

 

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Erbium YAG lazerio technologija buvo pradėta plėtoti maždaug 1995 metais, o jos pagrindinės sistemos – abliacinio lazerio vystymas – išlieka auksinis standartas gydant apgamus, karpas, papilomas, keratozes ir kitus odos gerybinius darinius.
   
  Karpų šalinimas lazeriu demonstruoja stulbinančius rezultatus, kadangi maždaug 95 proc. atvejų nelieka jokių žymių bei randų, o likusiais 5 proc. atvejų – tik nežymūs pokyčiai. Karpų šalinimas lazeriu trunka labai trumpai, dažnais atvejais netgi nėra poreikio skirti nuskausminamųjų medikamentų. 
   
  Karpų šalinimas lazeriu su vokiškos Erbium YAG technologijos MCL 31 Dermablate lazeriu, yra saugus ir veiksmingas metodas – naudojamas tik pleistras ir antibakterinis tepalas, o rezultatas matomas iškart. 
   
   karpu salinimo lazeriu pries ir po
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jeigu savo odoje pastebite karpų, kurios dėl estetinių ar psichologinių priežasčių Jums trukdo, tuomet Jūs – tinkamas kandidatas šiai procedūrai. 

  Svarbu prisiminti, jog yra galimas dalinis ar visiškas karpų recidyvas (pasikartojimas tose pačiose vietose) – tokiu atveju reikalingas papildomas lazerinis gydymas po nustatyto periodo. Jeigu turite klausimų ar dvejonių, Sapiegos klinikoje dirbantys gydytojai dermatovenerologai, besispecializuojantys onkologijos srityje, pasiruošę jus profesionaliai konsultuoti, apžiūrėti ir patarti geriausią gydymo būdą jūsų atveju.
   

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš pašalinant odos pakitimus, nedidelis kiekis vietiškai veikiančių nuskausminamųjų yra suleidžiamas aplink ar žemiau gydomos srities. Tai padaroma plona adata. Ir nors vietinis anestetikas gali šiek tiek deginti – tai yra laikina ir lengvai toleruojama. Vietiniai nuskausminamieji aptirpdo šalinamą sritį, todėl karpos šalinimas lazeriu būna neskausmingas ir nekelia jokio diskomforto.
   

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Gydymo metu lazerio spindulys fokusuojamas tiksliai į gydomą sritį – tai sukelia ląstelėse esančio vandens absorbciją. Absorbuota energija sukelia tolimesnį ląstelių – taikinių garinimą. Lazerio spinduliams slenkant per odą, vidutiniškai pašalinama nuo 30 iki 50 mikronų audinio tuo pačiu metu. Neįtikėtina kontrolė lemia precizišką gydytojo rankų tikslumą šalinant odoje esančius pakitimus.

  Svarbu pabrėžti, jog karpų šalinimas lazeriu lemia darinių pašalinimą mikroskopiniu lygmeniu, taigi dažniausiai nėra būtinybės poprocedūriniam gydyto audinio morfologiniam tyrimui dėl tikslios diagnozės. 
   

   
  karpu salinimas lazeriu
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po karpų šalinimo lazeriu saugokite savo odą nuo ultravioletinių saulės spindulių. Atidžiai rūpinkitės gydyta sritimi tol, kol jos spalva susilygins su jūsų natūralia aplink esančia odos spalva. Taip pat rekomenduojama vengti kosmetinių priemonių – gydytoje srityje jos gali sukelti deginimo pojūtį.

  Priežiūra po procedūros yra paprasta – pacientams rekomenduojama naudoti specialų antibakterinį tepalą 2 kartus per dieną. Veido odos būklės atsigavimas iki įprastos paprastai trunka 5–7 dienas, tačiau pakitimai kūne gali užtrukti ilgiau – iki 10–16 dienų. Atsigavimas yra panašus į randų gijimą: pradžioje jie atrodo kaip žaizdos, o sugyja praėjus savaitei po to, kuomet pasirodo rausva, rožinė spalva, kuri palaipsniui susilygina su natūralia odos spalva. Praėjus savaitei po procedūros ant lazeriu gydytos odos srities galima naudoti kosmetines priemones. Labai svarbu saugoti šią sritį nuo tiesioginių saulės spindulių mažiausiais 2 mėn. Komplikacijų dažnis po lazerinio karpų pašalinimo yra labai retas. Kartais gydytos odos paviršius gali būti netolygus, lyginant su aplinkui esančiu,– šiek tiek iškilęs ar įdubęs, tačiau su laiku jis išsilygina.


  Prisiminkite:

  Nerekomenduojama pažeistos vietos trinti ir kasyti, nes tai gali sukelti vietinį uždegimą bei pūlių sekreciją.
  Prieš tepdami ant odos tepalą, atlikite rankų higieną.
   

 • Sapiegos klinika

  D.U.K.

  +

  Kiek laiko trunka karpos šalinimas?

  Procedūros trukmė priklauso nuo odos darinio tipo bei dydžio. Dažniausiai karpos šalinimas trunka iki 10 minučių, o pati procedūra nėra skausminga. 
  +

  Ar pašalintos karpos vietoje lieka randelių?

  Net 95 proc. atvejų po karpų šalinimo lazeriu procedūros gali džiaugtis lygia ir gražia oda be jokių randelių. Kartais gali likti nežymių odos pakitimų, tačiau tai nutinka retai, o pokyčiai nėra ryškūs.
  +

  Kam procedūra negali būti atliekama?

  Karpų šalinimas lazeriu nerekomenduojamas nėščiosioms, taip pat maitinančioms moterims. Atidėti procedūrą reikėtų ir karščiuojantiems ar silpniau besijaučiantiems.
   
   

  KARPŲ ŠALINIMO KAINOS   

  Karpų, moliuskų, kandilomų šalinimas lazeriu (1 vnt.) 45-55 €
  Daugybinių darinių šalinimas iki 10 vnt. 190 €
  Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt. 280 €
  Dermatologo konsultacija, vietinė nejautra, poprocedūrinė priežiūra, rinkinys priežiūrai namuose 39 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos