Sapiegos klinika

FRAKCINIS ODOS ATJAUNINIMAS

Frakcinis odos atnaujinimas lazeriu - specifiška procedūra, sukurta pašalinti paviršinėms bei vidutiniškai gilioms raukšlėms, esančioms veido srityje, taip pat – gydyti smulkiems, po aknės atsiradusiems randams bei pagerinti odos struktūrą. Dėl frakcinio atjauninimo oda pilnai regeneruoja, tampa sveika ir švyti. Erbium YAG lazeris MCL31 Dermablate reprezentuoja naujausios kartos lazerius frakciniam odos atjauninimui dėl estetinių priežasčių bei greito gijimo laiko.

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Daugiafunkcis Erbium YAG lazeris MCL 31 Dermablate koreguoja veide esančius pažeidimus su švelniu odos sluoksnių šveitimu, tačiau esant raukšlėms bei randeliams frakcinis odos atnaujinimas lazeriu pašalina ir giliau esančius elementus, tokiu būdu formuodamas naują odos sluoksnį. Erbium YAG lazeris yra tikras technologinis meno kūrinys, skirtas odai atjauninti, bei turintis daugiau pranašumo, lyginant su ankstesnės kartos odą atjauninti skirtais lazeriais. Mažiau nepageidaujamų reiškinių, tokių kaip skausmas procedūros metu, bei dar akivaizdesni rezultatai – būtent dėl šių priežasčių vokiškas Erbium YAG lazeris tapo pirmaujančiu pasaulyje.

  Gydymo metu paviršinis odos sluoksnis yra sunaikinamas tam, kad stimuliuotų ląstelinį imuninį atsaką, dėl kurio oda ima gaminti naują sluoksnį. Šios procedūros rezultatas – patinimas bei paraudimas gydomojoje zonoje, tačiau šie simptomai greitai atslūgsta. Kadangi tai yra frakcinė procedūra, atsigavimas po gydymo, lyginant su kitais odos atjauninimo būdais, yra greitesnis.

  Procedūros metu epidermis (paviršinis odos sluoksnis) yra pašalinamas tam, kad būtų pasiekti gilesni odos sluoksniai, kurie yra jaunesni bei lygesni. Gydant šiuo lazeriu taip pat aktyvuojamas kolagenas, kuris suteigia odai stangrumo, bei stimuliuoja dermos (tikrosios odos) ląsteles, kurios gamina naują epidermio sluoksnį. Frakciniu būdu gydant gilesnius sluoksnius, kartais naudojami ir vietiniai nuskausminamieji bei raminamieji – pacientai budrūs, tačiau būna prislopinti, mieguisti. „Sapiegos klinikos“ dermatologai ir plastinių operacijų chirurgai pašalins tuos odos sluoksnius, kuriuos reikia pašalinti, ir sunaikins paviršines ar vidutiniškai gilias raukšles bei randelius.

  frakcinis odos atjauninimas lazeriu
   
  Priklausomai nuo lazerio penetracijos (įsiskverbimo) gylio bei paciento lūkesčių, gydymas yra suskirstytas į grupes pagal dienų skaičių, reikalingą naujai odai susiformuoti. Paprasčiausias ir švelniausias gydymas – frakcinis odos šveitimas, suteikiantis švytinčios odos efektą per 24–48 val. po procedūros atlikimo – rekomenduojama visiems, norintiems per trumpą laiką atgaivinti savo odą. Procedūros su gilesne lazerinio spindulio penetracija reikalauja ilgesnio sveikimo periodo – pageidautina namuose ir vengiant tiesioginių saulės spindulių. Detalesnės rekomendacijos yra aptariamos su kiekvienu pacientu individualiai.

   
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Frakcinis odos atnaujinimas lazeriu yra tinkamas pacientui, norinčiam pakoreguoti veido linijas bei raukšles, taip pat – kuo labiau sumažinti randus, likusius po aknės, tiek veide, tiek kaklo srityje, suteikti odai jaunatviškumo, struktūriškumo bei ilgai trunkantį švytėjimo efektą.


  Ši procedūra dažniausiai taikoma gydant:

  Raukšles ir nelygumus veido srityje
  Gilias ir matomas veido poras
  Odos spalvos netolygumus
  Saulės pažeistą odą
  Aknę
  Pigmentaciją, atsiradusią dėl saulės poveikio ir senėjimo

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Rekomenduojame bent 4 savaites iki frakcinio odos atjauninimo procedūros vengti ultravioletinių spindulių poveikio planuojamoje gydyti vietoje (jokios saulės ekspozicijos / soliariumo).

  Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus), jų naudojimą būtina nutraukti likus bent 3 dienoms iki procedūros.

  Praneškite gydytojui, jei naudojate vaistus, kurie nesuderinami su šia procedūra: retinoidus, fotosensibilizatorius, naproksenas, antireumatiniai, estrogenus ir progestinus (geriamieji kontraceptikai), klorokinus (vaistai nuo maliarijos), ir kt.).

  Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir kt.).

  Rekomenduojame 4 savaites iki planuojamos procedūros vengti odą šveičiančių procedūrų su rūgštimis.

  Informuokite specialistą, jeigu buvo atliktos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos operacijos.

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Frakcinio odos atjauninimo metu ląstelėse esantis vanduo absorbuoja (sugeria) lazerio spindulius, kurie sausina, išgarina ir sukelia dehidrataciją, todėl iš karto pašalinamas pažeistas odos sluoksnis. Kol gydytojas atlieka procedūrą, tik labai nedidelė dalis (trisdešimt iš milijono colio dalis) audinio yra pašalinama. Ši neįtikėtina kontrolė įgalina gydytoją procedūrą atlikti preciziškai bei tiksliai norimame gylyje. Gydant lazerio spinduliais, tarp jų lieka oro, kuris palieka laisvų lazerio nepaliestų odos segmentų, dėl to stebimas greitesnis ką tik dehidratuoto ląstelių sluoksnio gijimas. Po pažeistos odos pašalinimo nauja oda greitai regeneruoja toje pačioje vietoje.

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Rekomenduojame 48 val. po frakcinio odos atjauninimo procedūros vengti karšto vandens, maudynių vonioje ir duše.

  Rekomenduojame po procedūros odą tepti specialisto nurodytu kremu / tepalu 3–4 kartus per dieną, iki oda sugis (3–7 d.).

  Vengti saulės ekspozicijos ar intensyvios saulės (soliariumo) gydytoje vietoje be apsaugos nuo ultravioletinių spindulių bent 6 savaites.

  Naudokite apsauginius kremus nuo saulės (ne mažesnius nei SPF 50), jei teks praleisti ilgesnį laiką lauke.

  Nešveiskite pažeistos vietos šveitikliais, neatlikite rūgštinių procedūrų bent 4 savaites.

  Frakcinės odos procedūros niekada nebūna be rizikos.

  Paprastai šiai procedūrai būdingos vos kelios komplikacijos:

  Priklausomai nuo pažeidimo dydžio, po procedūros gali būti matomas odos paraudimas, patinimas ir / ar jaučiamas karštis

  Gali formuotis šašeliai ar pūslelės, kuriais negalima manipuliuoti

  Galimas odos lupimasis

  Kartais gali atsirasti pigmentacijos pakitimai (pažeistos odos vieta gali pašviesėti ar patamsėti, lyginant su aplink esančia oda), bet dažniausiai tai trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių

  Retais atvejais gali formuotis matomi pigmentacijos pakitimai, randai ar odos įtrūkimai

 • Sapiegos klinika

  FRAKCINIO ODOS ATNAUJINIMO LAZERIU KAINOS

  STIPRAUS FRAKCINIO ODOS ATNAUJINIMO KAINOS:

  Veido sritis 399 €
  Veido ir kaklo sritis 559 €
  Veido, kaklo ir dekoltė sritys 699 €
  Sritis aplink akis 249 €
  Sritis aplink lūpas 249 €
  Smakro sritis 249 €
  Skruostų sritis 299 €
  Kaklo sritis 349 €
  Plaštakų sritis 269 €
  Dekoltė sritis 299 €
  Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą – nemokama
   
  FRAKCINIO PILINGO/ ODOS ŠLIFAVIMO/ SKAISTINIMO KAINOS:

  Veido sritis 169 €
  Veido ir kaklo sritis 249 €
  Veido, kaklo ir dekoltė sritys 299 €
  Sritis aplink akis 99 €
  Sritis aplink lūpas 99 €
  Smakro sritis 99 €
  Skruostų sritis 149 €
  Kaklo sritis 149 €
  Plaštakų sritis 99 €
  Dekoltė sritis 129 €
  Gydytojo konsultacija atliekant procedūrą – nemokama


12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos