Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

APGAMŲ ŠALINIMAS

Apgamai – tai odoje esantys pigmentiniai dariniai, kurie gali sukelti didelių nepageidaujamų estetinių problemų. Dauguma šių darinių – gerybiniai ir jų pašalinimas nesukelia jokių problemų. Geroji žinia – su naujųjų technologijų vokišku ASCLEPION MCL 31 Dermablate lazeriu apgamų šalinimas tampa visiškai paprasta bei greita procedūra, kuri stebina puikiais rezultatais!

 

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Erbium YAG lazerio technologija buvo pradėta plėtoti maždaug 1995 metais, o jos pagrindinės sistemos – abliacinio lazerio vystymas – išlieka auksinis standartas gydant apgamus, karpas, papilomas, keratozes ir kitus odos gerybinius darinius.

  Apgamų šalinimas lazeriu demonstruoja stulbinančius rezultatus, kadangi maždaug 95 proc. atvejų nelieka jokių žymių bei randų, o likusiais 5 proc. atvejų – tik nežymūs pokyčiai. Apgamų šalinimas lazeriu trunka labai trumpai, dažnais atvejais netgi nėra poreikio skirti nuskausminamųjų medikamentų. Dėl šio inovatyvaus lazerio stebimas didžiulis šuolis lyginant su tradiciniais apgamų šalinimo metodais, po kurių žaizdas tenka sutvirtinti siūlėmis, dažnai jas perrišti, o visa tai lemia ir ilgesnį sveikimo periodą.

  Apgamų šalinimas lazeriu su vokiškos Erbium YAG technologijos MCL 31 Dermablate lazeriu, padeda išvengti visų minėtų problemų – naudojamas tik pleistras ir antibakterinis tepalas.
   
   apgamu karpu papilomu ir kitu odos dariniu salinimo lazeriu pries ir po nuotrauka
 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS?

  Jeigu savo odoje pastebite apgamų, kurie dėl estetinių problemų Jums trukdo arba yra funkciškai dirginamose kūno vietose (pavyzdžiui, ties alkūnių sulenkimais, kirkšnimis, diržo srityje), tuomet jūs – tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Jei pasirenkamas apgamų šalinimas lazeriu, idealūs apgamai šiai procedūrai – gerybiniai, aiškiais kraštais, iškilę virš odos paviršiaus, odos spalvos bei neturintys plaukų. Tamsūs apgamai su plačiais šerpetojančiais kraštais yra šiek tiek mažiau tinkami, kadangi jie dažnai turi gilesnes šaknis, tačiau gydymas taip pat dažniausiai būna sėkmingas.

  Svarbu prisiminti, jog yra galimas dalinis ar visiškas apgamų recidyvas (pasikartojimas tose pačiose vietose) – tokiu atveju reikalingas papildomas lazerinis gydymas po nustatyto periodo. Jeigu turite klausimų ar dvejonių, Sapiegos klinikoje dirbantys gydytojai dermatovenerologai, besispecializuojantys onkologijos srityje, pasiruošę jus profesionaliai konsultuoti, apžiūrėti ir patarti geriausią gydymo būdą jūsų atveju.
   

 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  Prieš pašalinant odos pakitimus, nedidelis kiekis vietiškai veikiančių nuskausminamųjų yra suleidžiamas aplink ar žemiau gydomos srities. Tai padaroma plona adata. Ir nors vietinis anestetikas gali šiek tiek deginti – tai yra laikina ir lengvai toleruojama. Vietiniai nuskausminamieji aptirpdys šalinamą sritį, todėl apgamo šalinimas lazeriu būna neskausmingas ir nekelia jokio diskomforto.
   

 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Gydymo metu lazerio spindulys fokusuojamas tiksliai į gydomą sritį – tai sukelia ląstelėse esančio vandens absorbciją. Absorbuota energija sukelia tolimesnį ląstelių-taikinių garinimą. Lazerio spinduliams slenkant per odą, vidutiniškai pašalinama nuo 30 iki 50 mikronų audinio tuo pačiu metu. Neįtikėtina kontrolė lemia precizišką gydytojo rankų tikslumą šalinant odoje esančius pakitimus.

  Svarbu pabrėžti, jog apgamų šalinimas lazeriu lemia darinių pašalinimą mikroskopiniu lygmeniu, taigi dažniausiai nėra būtinybės poprocedūriniam gydyto audinio morfologiniam tyrimui dėl tikslios diagnozės. 
  apgamu salinimas lazeriu veido srityje
 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po apgamų šalinimo lazeriu saugokite savo odą nuo ultravioletinių saulės spindulių. Atidžiai rūpinkitės gydyta sritimi tol, kol jos spalva susilygins su jūsų natūralia aplink esančia odos spalva. Taip pat rekomenduojama vengti kosmetinių priemonių – gydytoje srityje jos gali sukelti deginimo pojūtį.

  Priežiūra po procedūros yra paprasta – pacientams rekomenduojama naudoti specialų antibakterinį tepalą 2 kartus per dieną. Veido odos būklės atsigavimas iki įprastos paprastai trunka 5–7 dienas, tačiau pakitimai kūne gali užtrukti ilgiau – iki 10–16 dienų. Atsigavimas yra panašus į randų gijimą: pradžioje jie atrodo kaip žaizdos, o sugyja praėjus savaitei po to, kuomet pasirodo rausva, rožinė spalva, kuri palaipsniui susilygina su natūralia odos spalva. Praėjus savaitei po procedūros ant lazeriu gydytos odos srities galima naudoti kosmetines priemones. Labai svarbu saugoti šią sritį nuo tiesioginių saulės spindulių mažiausiais 2 mėn. Komplikacijų dažnis po lazerinio apgamų pašalinimo yra labai retas. Kartais gydytos odos paviršius gali būti netolygus, lyginant su aplinkui esančiu, šiek tiek iškilęs ar įdubęs, tačiau su laiku jis išsilygina.

  Prisiminkite:

  Nerekomenduojama pažeistos vietos trinti ir kasyti, nes tai gali sukelti vietinį uždegimą bei pūlių sekreciją.

  Prieš tepdami ant odos tepalą, atlikite rankų higieną

  Jeigu nepavyksta pašalinti apgamo šaknies – jis gali ataugti, tačiau tai galima išgydyti tokia pačia pakartotina procedūra. 
   

 • Sapiegos klinika

  D.U.K

  +

  Ar apgamų šalinimas lazeriu yra saugi procedūra?

  Apgamų šalinimas lazeriu – saugi procedūra. Prieš atliekant apgamo šalinimą, gydytojas dermatovenerologas specialaus prietaiso pagalba detaliai įvertina apgamą, procedūra atliekama tik įsitikinus, kad apgamas nėra piktybinis.
  +

  Kokiose kūno srityse galima šalinti apgamus lazeriu?

  Apgamų šalinimas lazeriu gali būti atliekamas visose kūno vietose – rankų, kojų, veidų, pažastų, pilvo ar nugaros.
  +

  Ar apgamų šalinimo lazeriu procedūra – skausminga?

  Procedūra nėra skausminga, tačiau siekiant išvengti diskomforto, aplink gydomą sritį suleidžiama nuskausminamųjų, todėl lazerio spinduliai nėra jaučiami.
   

  APGAMŲ, KARPŲ, PAPILOMŲ ŠALINIMO KAINOS   

  Apgamo, keratozės šalinimas iki 4 mm Ø veido ar galvos srityje 45 €
  Apgamo, keratozės šalinimas nuo 4 mm Ø veido ar galvos srityje 59 €
  Apgamo, keratozės šalinimas iki 4 mm Ø kūno srityje 35 €
  Apgamo, keratozės šalinimas nuo 4 mm Ø kūno srityje 49 €
  Ksantelazmų, diskeratozių, siringomų šalinimas  lazeriu (1 vnt.) 49 €
  Daugybinių darinių šalinimas iki 10 vnt. 190 €
  Daugybinių darinių šalinimas nuo 10 iki 20 vnt. 280 €
  Dermatologo trumpa konsultacija, apžiūra ir tyrimas atliekant darinių šalinimą 39 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos