Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

VelaShape 3 – celiulito ir kūno formų mažinimas

 1. VelaShape III technologija užtikrina rezultatus. Daugiau nei 10 metų klinikinės patirties, daugiau nei 5 mln. procedūrų visame pasaulyje ir daugiausiai studijų publikacijų sulaukęs kūno formavimo ir celiulito mažinimo įrenginys. VelaShape yra labiausiai atpažįstama neinvazinė kūno formavimo procedūra.
   
 2. Galia ir greitis. VelaShape III gali labai greitai pasiekti iki 150 vatų radiodažnio galią. Tai sumažina procedūros trukmę. Tai taip pat sumažina reikalingų procedūrų skaičių iki 75 % lyginant su kitais kūno liekninimo prietaisais.
 1. Procedūros komfortas. VelaShape III procedūra tokia pat komfortiška kaip karštųjų akmenų masažas.
 1. VelaShape III dėka pasiekiami dramatiški rezultatai be didelio diskomforto jausmo ir be atsigavimo laikotarpio. Visa tai  jau dabar pasiekiama Sapiegos klinikoje.
velashape celiulito mazinimo prietaisas
 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Kūno formavimo ir anticeliulitinė procedūra atliekama su SYNERON sukurta elōs technologija, kuri efektyviai mažina celiulitą, riebalinio sluoksnio apimtis, stangrina odą, bei formuoja kūno linijas. Tai neskausmingas, nechirurginis ir neinvazinis būdas efektyviai panaikinti celiulitą ar atlikti kitas kūno korekcijas. Šios procedūros technologijos privalumas – kad ji tinkama visiems odos tipams, galima atlikti bet kuriuo metų laiku ir gali būti taikoma net tokioms delikačioms vietoms, kaip pagurklis.


   


  Infraraudonųjų spindulių technologija
   + Šildo dermos sluoksnį kolageno stimuliacijai (iki 3 mm)
   + Sušildo poodžio audinius užtikrinant radiodažnio bangų skverbimąsi į gilesnius audinius

   Bipoliarinis radiodažnis
   + Prasiskverbia ir kaitina giliuosius sluoksnius (iki 15 mm)
   + Skaido ir naikina poodinių riebalų ląsteles + stimuliuoja fibroblastus, skatina kolageno gamybą

   Pulsinis vakuumas 
   + Suaktyvina limfą ir kraujotaką, padidina deguonies kiekį kraujyje
   + Pagerina radiodažnio energijos absorbciją

 • Sapiegos klinika

  AR AŠ TINKAMAS KANDIDATAS ?

  Idealus kandidatas, tai asmuo, kuris reguliariai maitinasi ir sportuoja, o kūno formos nesikeičia. Konsultacijos metu, prieš VelaShape III procedūrą, specialistas jums patars ir rekomenduos geriausią gydymo planą norimiems tikslams pasiekti.
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ

  • Dvi savaites prieš procedūrą reikėtų vengti deginimosi saulėje ar soliariume.
  • Prieš VelaShape III procedūros atlikimą nesitepkite įdegio ir jokiais kitais kremais, aliejais, losjonais.
  • Kelios dienos prieš procedūrą nepatariama vartoti kraują skystinančių vaistų, tokių kaip aspirinas, nes jis gali turėti įtakos mėlynių atsiradimui.
  • Konsultacijos su gydytoju metu nebijokite aptarti apie neseniai įvykusias operacijas ar turimas sveikatos problemas, kurios, jūsų manymu, gali daryti įtaką procedūrai ir jos rezultatams.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Iš pradžių bus nufotografuojamos probleminės vietos ir atliekami kūno išmatavimai. Po to pereinama prie procedūros, prieš tai gydomą odą patepus specialiu losjonu.

  Procedūra atliekama VelaShape III aparato voleliais masažuojant celiulito pažeistas vietas, sukeliant odos kauburėliuose esančių fluidų nutekėjimą į limfos sistemą. Iš prietaiso sklindanti infraraudonųjų spindulių ir radiodažnio energijos skleidžiama šiluma suskaido poodiniuose sluoksniuose riebalų ląsteles (adipocitus), suirusios ląstelės keliauja į limfinius mazgus ir pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu. Vakuumo sistema užtikrina tinkamą šilumos absorbciją, pagerina kraujotaką bei didina deguonies kiekį kraujyje. Rezultatas – mažėjančios apimtys, nykstantys celiulito požymiai ir dailėjančios kūno formos.

  Procedūros metu jaučiama maloni šiluma, tad ji yra visiškai neskausminga ir saugi. Kiekvienos zonos procedūra vidutiniškai trunka apie 30 minučių.  

   

  velashape proceduros rezultatai pries ir po

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Po procedūros oda gali būti truputį raustelėjusi, kartais gali atsirasti mėlynių.
  Jokių veiklos apribojimų nėra, todėl iš karto galite grįžti į savo įprastą dienos režimą.
  Jau po pirmos procedūros oda atrodo stangresnė ir lygesnė, bet pilnam rezultatui pasiekti reikalingos  maždaug 4 – 6 procedūros (priklauso nuo problemos sunkumo). Paprastai procedūros atliekamos viena kartą į savaitę. Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad jau po vienos VelaShape III procedūros, apimtys vidutiniškai sumažėja 1–3 centimetrais.
  Norint siekti efektyviausių rezultatų, VelaShape III procedūras rekomenduojama kartoti periodiškai. Šios procedūros nepanaikina kūno gebėjimo kaupti riebalus ar suformuoti celiulitą. Todėl taip pat labai svarbu prižiūrėti savo kūną tinkamai maitinantis ir užsiimant fizine veikla.

  Registruokitės procedūrai jau dabar!

 • Sapiegos klinika

  D.U.K.

  +

  Kiek procedūrų reikės norint, kad celiulitas visiškai išnyktų?

  Rezultatus galima pastebėti jau po pirmųjų procedūrų, tačiau rekomenduojama atlikti visą 3-6 procedūrų kursą, siekiant maksimalių galimų rezultatų.
  +

  Ar norint išlaikyti efektą, procedūras reikės reguliariai kartoti?

  VelaShape III anticeliulitinis masažas nepanaikina kūno riebalų kaupimo funkcijos, todėl celiulitas ilgainiui vėl gali pradėti kaupti. Būtent todėl šias procedūras rekomenduojama kartoti reguliariai. Norint kuo ilgiau išlaikyti suteikiamą efektą ir gražią odą, privalu atidžiai prisižiūrėti mitybą bei stengtis gyventi kuo aktyvesnį gyvenimo būdą.
  +

  Kiek ilgai išlieka efektas?

  VelaShape III masažo efektas dažniausiai išlieka iki pusės metų. Praėjus šiam laikotarpiui, procedūrą atlikti rekomenduojama kartą per mėnesį. Verta atkreipti dėmesį, kad maksimalūs rezultatai gali būti pasiekiami tik derinant šias procedūras su kitais, įprastais metodais – sveika mityba bei sportu.
   

  VELASHAPE III – KŪNO APIMČIŲ IR CELIULITO MAŽINIMO PROCEDŪRŲ KAINOS

  SPECIALŪS PASIŪLYMAI                KAINA 
   2 procedūros/ 2 sritys  (2 x 30 min) (-10%) 132 €    119 €
   3 procedūros/ 3 sritys (3 x 30 min) (-15%) 198 €    168 €
   4 procedūros/ 4 sritys (4 x 30 min) (-20%) 264 €    211 €
   6 procedūros/ 6 sritys (6 x 30 min) (-25%) 396 €    297 €
   9 procedūros/ 9 sritys (9 x 30 min) (-30%)
  594 €    416 €
   

  PROCEDŪROS PAVADINIMAS 1 PROCEDŪROS KAINA
  Šlaunų išorinė srities procedūra (30 min) 66 €
  Šlaunų vidinė srities procedūra (30 min) 66 €
  Sėdmenų srities procedūra (30 min) 66 €
  Pilvo srities procedūra (30 min) 66 €
  Nugaros srities procedūra (30 min) 66 €
  Rankų srities procedūra (30 min) 66 €
  Pagurklio srities procedūra (20 min)

  Daugiau informacijos apie procedūrą ir jos teikiamą naudą galite rasti mūsų straipsnyje TV3 portale, nuoroda yra čia.

19
Specialistų
279
Paslaugos
26649
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos