Sapiegos klinika

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS – PRESOTERAPIJA


 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Presoterapija, stimuliuodama limfodrenažą, teigiamai veikia kraujotaką ir puikiai pašalina problemas, susijusias su ilgalaike pablogėjusia cirkuliacija: veninės kraujotakos ir limfos apykaitos nepakankamumas, patinimai, venų varikozė ir sunkių kojų pojūtis. Ji, kaip geros savijautos šaltinis, taip pat padeda sumažinti raumenų ir sąnarių skausmus ir turi atpalaiduojantį poveikį po intensyvių treniruočių.
  Mechaniniai aplikatorių judesiai sukuria efektyvų, švelnų ir ilgalaikį spaudimą, kuris ypač reikalingas gydant celiulitą ir esant apelsino žievelės odai. Stimuliuojant limfos cirkuliaciją, geriau eliminuojami toksinai iš riebalinių depozitų. 


  Naujos kartos prancūzų presoterapijos prietaisas PULSTAR TechnologyR PSX yra per 40 metų sukauptos patirties, žinių ir tyrimų rezultatas, dirbant medicinos, grožio ir savijautos gerinimo srityse. 
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ


  Atvykus į procedūrą specialistas pakonsultuos Jus,  parinks tinkamiausius procedūros parametrus, bei patars dėl tolimesnio kurso eigos. Likus valandai iki procedūros rekomenduojama nevartoti skysčių. Procedūros nerekomenduojama atlikti jei esate nėščia.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Procedūra atliekama uždedant PULSTAR XS įrenginio aplikatorius ant kojų, klubų ir liemens. Jiems pradėjus vibruoti susidaro specialaus intensyvumo slėgio bangos, kurios teigiamai veikia limfotaką, kraujotaką kojose, bei naikina celiulitą. Procedūra nėra skausminga, trukmė – 30 min.

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Rezultatus pajusite jau po pirmosios procedūros, kojos tampa itin lengvos, dingsta patinimas ir raumenų įsitempimas, juntamas energijos anpludis dėl kraujotakos suaktyvėjimo. Ilgalaikiam efektui pasiekti – dailesnėms kūno formoms, sumažėjusiam celiulitui – rekomenduojama atlikti limfodrenažinio masažo kursą, kuris parenkamas individualiai.
 • Sapiegos klinika

  LIMFODRENAŽINIO MASAŽO KAINOS


  Limfodrenažinis masažas – presoterapija (1 kartas)
  15 €
  Limfodrenažinis masažas – presoterapija (7 kartai)
  105 € 90 €

12
Specialistų
195
Paslaugos
10209
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ

 • INDRĖ STONKUVIENĖ

 • IEVA MACKEVIČIENĖ

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos