Arrow top
SAPIEGOS KLINIKA

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS – PRESOTERAPIJA

 • Sapiegos klinika

  APIE PROCEDŪRĄ

  Presoterapija, stimuliuodama limfodrenažą, teigiamai veikia kraujotaką ir puikiai pašalina problemas, susijusias su ilgalaike pablogėjusia cirkuliacija: veninės kraujotakos ir limfos apykaitos nepakankamumas, patinimai, venų varikozė ir sunkių kojų pojūtis. Limfodrenažinis masažas, kaip geros savijautos šaltinis, taip pat padeda sumažinti raumenų ir sąnarių skausmus ir turi atpalaiduojantį poveikį po intensyvių treniruočių.
  Mechaniniai aplikatorių judesiai sukuria efektyvų, švelnų ir ilgalaikį spaudimą, kuris ypač reikalingas gydant celiulitą ir esant apelsino žievelės odai. Stimuliuojant limfos cirkuliaciją, geriau eliminuojami toksinai iš riebalinių depozitų. 


  Naujos kartos prancūzų presoterapijos prietaisas PULSTAR TechnologyR PSX yra per 40 metų sukauptos patirties, žinių ir tyrimų rezultatas, dirbant medicinos, grožio ir savijautos gerinimo srityse. 
 • Sapiegos klinika

  PRIEŠ PROCEDŪRĄ


  Atvykus į procedūrą specialistas pakonsultuos Jus,  parinks tinkamiausius procedūros parametrus, bei patars dėl tolimesnio kurso eigos. Likus valandai iki procedūros rekomenduojama nevartoti skysčių. Procedūros nerekomenduojama atlikti jei esate nėščia.
 • Sapiegos klinika

  PROCEDŪROS METU

  Procedūra atliekama uždedant PULSTAR XS įrenginio aplikatorius ant kojų, klubų ir liemens. Jiems pradėjus vibruoti susidaro specialaus intensyvumo slėgio bangos, kurios teigiamai veikia limfotaką, kraujotaką kojose, bei naikina celiulitą. Presoterapija nėra skausminga procedūra. Trukmė – 30 min.

 • Sapiegos klinika

  PO PROCEDŪROS

  Rezultatus pajusite jau po pirmosios procedūros, kojos tampa itin lengvos, dingsta patinimas ir raumenų įsitempimas, juntamas energijos anpludis dėl kraujotakos suaktyvėjimo. Ilgalaikiam efektui pasiekti – dailesnėms kūno formoms, sumažėjusiam celiulitui – rekomenduojama atlikti limfodrenažinio masažo kursą, kuris parenkamas individualiai.
 • Sapiegos klinika

  LIMFODRENAŽINIO MASAŽO KAINOS

  Limfodrenažinis masažas – presoterapija (1 procedūra) 24 €
  Limfodrenažinis masažas – presoterapija (7 procedūros) 168 € 144 €

19
Specialistų
279
Paslaugos
27589
Klientų
Klientų atsiliepimai
 • GIEDRĖ RUSYTĖ
  Sapiegos Klinika – manimi rūpinasi kaip sena, gera draugė, tikrai! Ačiū visai komandai už ta ypatingą rūpestį, tiesiog čia ir dabar, kosmetologei Evelinai ir HydraFacial už švytinčią odą, ačiū gydytojai Linai ir lazerio procedūroms, kurių dėka pamiršau depiliacijas ir įaugusius plaukelius.
 • INDRĖ MORKŪNIENĖ
  Man ši klinika paliko geriausią įspūdį, apskritai – tai pirmoji grožio klinika, kurioje lankiausi ir kur mane pasitiko su man artimu požiūriu ir dėmesingu rūpesčiu. Ši klinika suteikia pačias geriausias procedūras.
 • AGNĖ GRIGALIŪNIENĖ
  Sapiegos Klinika – tai mano mylima ir dar svarbiau – patikima klinika, kur nuostabūs, žinantys, ką daro, specialistai pasirūpins mūsų grožiu. Sakykit Jūs ką norite, bet kai veidas gražesnis, tai ir galvose šviesiau.
 • INDRĖ STONKUVIENĖ
  Su mama apsilankėme Sapiegos Klinikoje, išbandėme HydraFacial veido procedūrą – nepabijosiu pasakyt, iš didžiosios raidės, čia dirba profesionalai!
 • IEVA MACKEVIČIENĖ 
  Su drauge Ilona išbandėme HydraFacial procedūrą. Po konsultacijos sužinojom apie savo odos būklę, susidarėme “grožio planelį”. Ačiū Sapiegos Klinikai ir jų darbuotojams, kad savo profesionalumu padarė mudvi ištikimomis jų klientėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika. Daugiau informacijos